Skocz do zawartości

MLP i Niekryty


pepeh

Recommended Posts

Hmmmm... Ciekaw jestem jego podejścia. Nie sądzę by fandom potraktował na poważnie, ale sęk w tym, czy przedstawiłby Bronies jako faktyczny "ewenement" społeczny, czy może z lekkim żartem powiedział "szacun". Nie wiem, ja bym nie ryzykował, bo to może przynieść złą sławę MLP w Polsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpada. Już Nostalgia Critic marudzi na temat Bronies(choć wstawił w odcinku Ghost Rider dwie animacje). A ten? Doda swoje BIJACZ, BUJA i tyle z tego będzie. Po co nam się wściekać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frączyk to taki koleś, który śmieje się i strzela głupa na scenie, a poza nią jest raczej wyrozumiały. Na Facebooku już parę razy wspominał coś o fandomie i kucach, lecz nic obraźliwego nie było. Coś mi się wydaje, że jakby miał już zrobić o tym odcinek (a szansa na to jest duża), to wybrałby taki absurdalny odcinek, jak Lesson Zero czy Muad Pie. Pomimo, iż gość ma dość "specyficzny" humor, to nie sądzę, żeby stwierdził, iż bronies to homo itd. Być może nawet ukarze ten serial nie w takim cukierkowym świetle, jak dużo osób myśli, że wygląda.

Pożyjemy, zobaczymy.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł całkiem fajny, boję się tylko, że Niekryty nawet przez przypadek tylko da kolejne argumenty dla hejterów, którzy lubią szukać dziury w całym i dokonywać nadinterpretacji tego, co widzą. Poza tym parę osób to już wspomniało. Z początku był fajny, ale z czasem... meh, zaczął się wypalać i powtarzać oklepane do bólu teksty. Może to nie być tak zabawne jak zapewne niektórzy mają nadzieję, że by było. Spróbować można, ale cóż... nie spodziewałbym się cudów po nim. Chyba, że nagle magicznie mu powrócą jakieś dobre pomysły.

 

 

A czy naprawdę jest to nam takie niezbędne?

A czy to forum jest niezbędne? A czy oglądanie MLP jest niezbędne? Czy np spotkanie się z kimś tam jest niezbędne? Czy przejechanie całej Polski na jakiegoś ponymeet'a jest niezbędne? Właśnie... też nie jest. A jednak ludzie to robią. Jakbyśmy robili tylko to, co jest "niezbędne" to życie byłoby nudne jak flaki z olejem. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niekryty nawet przez przypadek tylko da kolejne argumenty dla hejterów, którzy lubią szukać dziury w całym i dokonywać nadinterpretacji tego, co widzą.

 

Właśnie dlatego powstrzymuję swój entuzjazm do tego :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarty Niekrytego są zazwyczaj na poziomie gimbusa. Miał kilka całkiem niezłych epizodów, ale... Różnie to bywa.

 

Chociaż z drugiej strony w MLP nie ma za wielu rzeczy, które sobie można zhejcić.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta. A potem połowa tych, którzy nadal tego debila oglądają naśmiewałaby się w komentarzach z fanów serialu a druga połowa kłóciła z tą pierwszą.

Nieśmieszny filmik krzykliwego debila pod którym zapewne rozpętałaby się gównoburza - fani kontra obrażający serial - to ostatnia rzecz, jakiej nam potrzeba. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze z dwa lata temu, być może, po głębokim namyśle poparłbym pomysł na taki odcinek, lecz dzisiaj mówię stanowcze nie. Nie, nie i jeszcze raz nie, a już na pewno nie w wykonaniu obecnego Niekrytego Krytyka.

 

Zapewniam Was, że skończy się na wrzaskach, wymachiwaniu rękami, pajacowaniu, durnowatych i chaotycznych cięciach i zajazdach kamery, wrzaskach, głupich minach, wrzaskach, nieśmiesznych żarcikach ustawionych pod publikę (z których niewiele będzie wynikać), wrzaskach i mniej lub bardziej głupich aluzjach. Wspominałem już o wrzaskach?

 

Najnowsze odcinki Niekrytego Krytyka mają bardzo niewiele wspólnego z jego pierwszymi pracami, a także swoistymi "klasykami" jego twórczości, które to wówczas przyciągnęły widzów. Dzisiaj niestety widać, że ten zacny człowiek po prostu zachłysnął się własną popularnością i żeby jej nie stracić stara się być na siłę zabawny i krzykliwy, co na dłuższą metę się nie sprawdza. Osobiście, uważam, że się wypalił i nie powinien braku pomysłów maskować grubą warstwą efekciarstwa, wrzasków i powtórkami oklepanych tekstów. Klimat też już nie ten, tego po prostu nie chce się oglądać.

 

Przypuszczam, że wszyscy sobie wyobrażają, jak też wyglądałyby komentarze pod takim odcinkiem.

 

Jestem na nie. Zostawić go w spokoju, może w końcu sam zda sobie sprawę z tego, że gdzieś po drodze zgubił swój styl i zdecyduje się powrócić do pierwotnej, nieco spokojniejszej, mniej krzykliwej, a ciekawszej merytorycznie formy.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Was, że skończy się na wrzaskach, wymachiwaniu rękami, pajacowaniu, durnowatych i chaotycznych cięciach i zajazdach kamery, wrzaskach, głupich minach, wrzaskach, nieśmiesznych żarcikach ustawionych pod publikę (z których niewiele będzie wynikać), wrzaskach i mniej lub bardziej głupich aluzjach. Wspominałem już o wrzaskach?

 

Tak właściwie wygląda każdy jego odcinek ale to już nie nasza wina,że humor dla gimbów,a sporo ich w internetach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem powinniśmy zaryzykować i go o to poprosić,ryzyko przynosi czasem też pozytywne rzeczy.

 

Jeżeli ktoś się o serialu lub nas wypowie się źle to możemy to po prostu olać,gorzej z opinią publiczną.

 

Przeważnie hejt na ten serial jest oparty na przysłowiowym ocenianiu książki po okładce,może jednak warto poszukać opinii u youtuberów? :lunathink:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym się jeszcze upewnić(na tym kompie nie chodzi mi YouTube), ale z tego co wiem Niekryty nie dał widzom praktycznie żadnej władzy. Brat mi mówił, że rzuca linkiem, ale tam masz tylko dwie propozycje do wyboru... Swoją drogą koleś mnie ostatnio irytuje. Od początku czekam na recenzję He-mana albo Toksycznego Mściciela, a zamiast tego są jakieś odpały w stylu "ale urwał" albo "idę, albo nie idę". Z nostalgicznych rzeczy ostatnio był tylko MacGyver i to uwaga... pierwszy odcinek(ale się naszukał), tylko reklama Perwolu to ocaliła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zdania, że lepiej nie zachęcać Niekrytego do zajęcia się kucami. Większość z chęcią obejrzy jak po nas miesza z błotem, więc on na pewno to zrobi, by nie stracić przychylności motłochu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...