Skocz do zawartości

MLP i Niekryty


pepeh

Recommended Posts

Ok... A więc tak...

 

Nie. Jestem przeciwny. Niekrytego fajnie się ogląda, jednak jego nowe odcinki mnie nie śmieszą. Być może to ja straciłem poczucie humoru, ale myślę, że odcinek wyglądał by w ten sposób:

 

1.Patron.

 

2. "Przemyślenia Niekrytego Krytyka - MLP:FIM"

 

3."Witam, dziś obejrzymy serial, który z niewiadomych przyczyn nie stał się jeszcze oficjalną religią. Poznajcie My little pony"

 

4. "Główną bohaterką jest Twilight - typowy kujon z wygórowaną samooceną, którą za wredny charakter wyrzucono ze szkoły magii i czarodziejstwa w Hogwarcie. Jej ulubionym zajęciem jest dręczenie swojego sługola Spikea - smoka, który zachowuje się jakby przedawkował wywar z gumijagód"

 

5. " Za zawracanie dupy księżniczka wysyła naszą studentkę do Ponyville - zapadłej, ciemnej dziury. Takiej Equestriańskiej wersji Krakowa. Różnica polega na tym, że zamiast kibiców z maczetami, Twilight spotyka resztę głównych bohaterek. Teraz radzę się skupić, bo są to same indywidualności:

 

- Pinkie Pie - Moja ulubiona postać. Każdy kto kiedykolwiek zażywał środki odurzające od razu utożsami się z tą postacią (zbliżenie kamery, durna mina Niekrytego)

 

- Applejack - właścicielka miejscowego PGR -u jabłek. Jej rodzina jest głęboko wierząca i nie uznaje środków antykoncepcyjnych, za to lubią zaszaleć, co widać po dość sporej ilości jej krewnych. Preferuje alkohol.

 

- Rainbow Dash - typowa warszawska nastolatka, wiecznie na dopalaczach. Kolor jej grzywy sprawia, ze jest ulubieńcem "Twojego Ruchu".

 

- Rarity - niespełniona artystka, wciąż przeżywająca to, że nie wygrała castingu do "Miłości na Bogato". Zażywa dość sporo środków uspokajających popijając je najprawdopodobniej drogim whisky.

 

- Fluttershy - chyba jedyna wolna od nałogów postać, choć jej bliskie związki i tajemnicze relacje ze zwierzętami wzbudzają niepokój"

 

6. Tradycyjnie w cały odcinek wplątane by były żarty na tle politycznym, odnoszące się do traźniejszych wydarzeń np.

 W 4 odcinku:

- A gdzie są ci wszyscy krewni, których spotkałam, gdy pierwszy raz przyjechałam do Ponyville?

- (odpowiada niekryty) Zamknęli eksport ze wschodem i musieli wybyć szukać roboty w Anglii

 

7. Jeśli oceniał by odcinki z Polskim dublingiem śmiał by się z piskliwych głosów bohaterek, i mówił, że to przez dragi.

 

8. W co drugiej scenie dopatrywał by się homoseksualnych odniesień.

 

9. "To już koniec naszych przygód w magicznej krainie kucyków."

 

10. Ogłoszenia Parafialne.

 

Oczywiście w komentarzach pod filmem zaroiło by się od komentarzy typu:

1. "Kucyki sa dla pedauf"

2. "Kucyki nie są dla pedałów"

3 "Zawrzyj ryj gimbie. Won do kwejka"

4."Niekryty się skończył, w ogóle się nie śmiałem"

5. "Zajebiste. Niekryty jest coraz lepszy"

6. "(Cytaty z powyższego filmu)"

7. "Niekryty oceń to i tamto"          

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekryty nas zjedzie.

 

E tam zjedzie. Ja się tym pajacem w ogóle nie przejmuje. Kiedyś go lubiłem za odcinki typu "7 życzeń" kiedy to wszystko było jeszcze w starym, dobrym stylu. Teraz albo mi już się znudził, albo po prostu schodzi to wszystko na psy. Według mnie odcinek o MLP nie jest nam chyba do szczęścia potrzebny. Fakt, mogłoby się zrobić głośniej o naszym serialu, ale przybyłoby tylko gimbusków od Niekrytego, tak jak to kiedyś miało miejsce z tak zwanymi "dziećmy JJay'a". 

Edytowano przez Grento
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, to jest Niekryty KRYTYK, i w zasadzie w 90% filmików które zamieszcza głównie krytykuje, to co ogląda. Szanse że przedstawi nas w dobrym świetle są raczej znikome...

No dobrze, ale przynajmniej będzie się z czego pośmiać ;)

Na pewno będą hejty, że większość bronych i pegasis mają 10-30 lat. A miał być to program dla dziewczynek w wieku 4-8 lat...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

 Może niektórzy z was kojarzą Nostalgie Critica? Tak więc zacząłem oglądać jego filmu z napisami (o siedem nieb leprze od NK tak sądzę) i przy okazji poznałem parę innych osób z jego załogi jeden z nich CR stworzył dwa filmiki o MLP, w jednym przypominał o starszych generacjach i o ich plusach i minusach (albo samych minusach <<ekhem>>G3<<ekhem>>) oraz inny o generacji czwartej, który tu zamieściłem

 

 

Gość jest Amerykaninem (tak myślę) jednak filmik jest z napisami, więc do Polaka też morze dotrzeć (i jeszcze jedno- Gość jest Bronym, przyznał to w odcinku o starszych generacjach)

 

PS. Filmik ogólnie ciekawy, pokazuje też genezę G4

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...