Skocz do zawartości

Dave Polsky?


Recommended Posts

(Nie wiedziałem gdzie dać ten temat, ale chyba ostatecznie dobrze wybrałem, jakby co to przeniesie się)

 

Ostatni przeglądając filmweba, natknąłem się na "Straszny Film 2", jest to moja (razem z częścią 5) znienawidzona część serii. Postanowiłem zobaczyć więc kto za tym stoi. Ku mojemu ździwieniu w dziele scenarzystów ujrzałem znajome nazwisko: Dave Polsky! Tak, ten sam Dave, scenarzysta MLP. Co on robi w "Strasznym Filmie 2" i jakie żary dodał? Patrząc na jego filmografię ujrzałem jeszcze kreskówkę "Bliźniaki Cramp", co akurat nie jest dziwne, ale jeszcze "Miasteczko South Park". Nie zrozumcie mnie źle, lubię odcinki Polsky'ego np."Equestria Games", lub "Rarity Takes Manehattan", ale co myśleli sobie twórcy dając do serialu dla małych dziewczynek scenarzystę "Strasznego Filmu 2"? Może i zrobili dobrze, bo większość jego odcinków podoba mi się. 

A co Wy o tym myślicie? Czy to było dobre posunięcie? Zachęcam do dyskusji.

Link do komentarza

Pisał scenariusze do kreskówek (filmów też) i był "pod ręką". Mieszka w LA, czyli akurat tam gdzie znajduje się studio Hasbro, proste.

 

Moim zdaniem dobry pomysł może wreszcie po trochu kuce będą poważniej traktowane.

Strasznego filmu nie widziałem,tylko Bliźniaki Cramp,nie podobał mi się ten serial. :dunno:

Chyba nie widzieliście "Strasznego Filmu 2":https://www.youtube.com/watch?v=Evnr-HekcA4

Film tak obrzydliwy, że nie wiem jak mogli dać jednego z jego twórców do MLP (chyba, że go nie widzieli).

Link do komentarza

Mimo, że Dave Polsky ma często dobre odcinki to i tak najbardziej lubię Meghan McCarthy za interakcję z widzami i też za niczego sobie odcinki ;F

Dave ma czasem małe porażki, ale co tam ;P.

I jeszcze Amy Keating Rogers.

 

Odcinki napisane przez Dave'a:

Dave Polsky

Previous writing credits include Scary Movie 2The Keenan Ivory Wayans ShowCedric the Entertainer PresentsFrank TVThe Buzz on MaggieSouth Park, and The Cramp Twins. FiM writing credits: Feeling Pinkie KeenOver a BarrelToo Many Pinkie PiesKeep Calm and Flutter OnGames Ponies PlayDaring Don'tRarity Takes ManehattanTwilight TimeFor Whom the Sweetie Belle Toils, and Equestria Games. Credited for story for Spike at Your Service.

Link do komentarza
Gość ChrisEggII

...co myśleli sobie twórcy dając do serialu dla małych dziewczynek scenarzystę "Strasznego Filmu 2"?...

Dziwniejsze było zaproszenie Jacka Blacka do "Ulicy Sezamkowej" (Przesłuchaj pierwszy lepszy kawałek Tenacious D. Od razu zrozumiesz).

 

Jak widać można połączyć dwa skrajne światy. To, że ktoś pisze tak sadystyczne scenariusze nie oznacza, że nie będzie się nadawał do rozpisania akcji w kreskówce dla młodszych. Popatrz chociażby na nasze podwórko: które dziecko nie poznało za młodu twórczości Juliana Tuwima? Jest on jednym z najsławniejszych twórców wierszy dla dzieci. Ilu z was się nie bawiło na zabawach przy rytmie "Lokomotywy"?

A wystarczy wejść w jego twórczość trochę głębiej i od razu się trafia na takie perełki jak "Całujcie mnie wszyscy w dupę". Można? Można.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...