Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wow! Są genialne, naprawdę gratuluję kunsztu.

 

I cena też bardzo fajna, jak na taką jakość, nic tylko brać.

Może kiedyś coś zamówię, bo na razie mam za dużo wydatków i za mało kasy.

Ale tak z ciekawości- alikorna z mojego avka zrobiłbyś za ile zł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie urocze pluszaki  :x Jak za taką jakość ok. 100zł? Coś niesamowitego! Widać, że masz swój sposób na szycie i to widać :) Naprasowanki nie są tu złe, moim zdaniem pasują :) Czekam na więcej twoich pluszakowych tworów  :rd6:  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Cieszę się że się podobają. Bardzo polubiłem szycie więc można się spodziewać w niedługim czasie kolejnych.

 

Co do pluszaka alicorna, myślę że nie kosztowałoby to więcej niż 110-120 zł. Za haft komputerowy niestety trzeba płacić ekstra, czyli doliczyć do ceny te około 20 zł, ale to tylko na życzenie zamawiającego.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pluszaki wyglądają bardzo mrrraśnie c: Mi osobiście się bardzo podobają i myślę, że takie polarowe kucyki bardzo miło się przytula. Trochę mi tylko nie pasują skrzydła u Fluttershy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, wiem że są troszkę za duże. A tutaj za to nieco za duży znaczek i przy okazji prezentuję kolejnego pluszaka:

dr__hooves_by_adamar44-d7i32kx.jpg

 

Mam jeszcze małe problemy z rozmiarówką oczu i znaczków, wcześniej jak sam robiłem to problemów nie było, teraz drukuję i co jakiś czas coś nie wyjdzie. Ale uczę się na błędach. W tym pluszaku mi się grzywa trochę nie podoba ale siostra mówi że jest spoko. Co o tym sądzicie?

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maskoteczki bardzo ładne i aż by sobie kupił jedną taką jakby pięniądze miał :)

A Dktor z krawatem lepszy, tylko CM realnie za duży jest ale wszystko da się poprawić zawsze ale i tak cudne 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że się podobają. Ale nadal mam co poprawiać więc trzeba dalej szyć i próbować.

 

Nightmare Moon? Miałem zamiar zrobić. Jeszcze nie wiem ile to by było pracy, ale to koszt w okolicach 150 zł, ma masę dodatków i ciężko bez zrobienia tego oszacować ilość pracy jaką trzeba w nią włożyć. OC mogę zrobić, zależy tylko jakie kolory i przydałyby się jakieś w miarę dokładne grafiki grzywy i ogona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobię Luny z pierwszego sezonu bo nie mam materiału w tym kolorze, no i wolę jednak jej wygląd aktualny.

 

No i przy okazji kolejny pluszak:

pinkie_pie_by_adamar44-d7jsx3h.jpg

 

Nie jestem z niej do końca zadowolony, nie wygląda źle ale ma kilka niedoróbek i to już któraś wersja (chyba wie że jej nie lubię i robi mi tak na złość). Co o niej myślicie? Ostatnio mało szyłem bo miałem też sporo innych zajęć, no ale mam wreszcie porządny rower (dla ciekawych jak wygląda: https://lh4.googleusercontent.com/Ax-AMO_h-Lfv1fWOJ-lh_1XYjVaFXaj-5biqFSYSsps=w790-h593-no ) więc warto było zrobić małą przerwę.

 

Otworzyłem sklep z pluszakami na Etsy.com (link w sygnaturze) i powędrują też na ebaya bo na etsy praktycznie ruchu nie mam a składowiska pluszaków w domu nie chcę, wolę je robić niż mieć, jakoś tak już mam.

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...