Skocz do zawartości

Recommended Posts

Głowa jest w porządku, nie jest za mała, takie ujęcie.

 

Dzięki, Luna będzie ale w swoim czasie, muszę zrobić wykrój dla alicorna więc nie jestem w stanie powiedzieć ile czasu mi to zajmie. No i cieszę się że ktoś wreszcie zauważył mój super zajefajny rower. Też sam robiłem, ale jednak szycie jest trochę mniej urazowe (ach te poparzenia...).

 

Ale skoro się już odzywam to mam zaszczyt zaprezentować wam wielką i potężną Trixie!

 

trixie_by_adamar44-d7klu61.jpg

 

Sporo problemów miałem z ubraniem, pierwszy raz coś takiego robiłem i to nie jest do końca to co chciałem osiągnąć. Ale i tak chyba nie jest źle?

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny pluszak:

spike_by_adamar44-d7kuq87.jpg

 

To pierwszy mój pluszak który nie jest kucykiem. Chyba nieźle mi poszło? Są pewne niedociągnięcia ale wynika to głównie ze skali, na czymś większym jednak się trochę łatwiej pracuje, mniej dłubania. Ma 20 cm wysokości, kolce na głowie i plecach są z filcu, są przez to sztywniejsze i nie muszę kombinować.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trixie i Spike wyszły Ci super :D. Są naprawdę ekstra! Chociaż oczy smoka powinny być chyba trochę bliżej nosa.

 

Jeśli wyrobię się z kasą [czyt. po planowych zakupach będzie mnie stać], to chyba zamówię swojego OC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Spike był robiony na specjalne zamówienie więc akurat tego nie da rady zdobyć. Na zdjęciu widać Trixie w ubraniu i bez, płaszcz jest zapinany na guzik ukryty pod klejnotem który jest z filcu :P a tiara normalnie się zdejmuje.

 

No i kolejny pluszak, Coco Pommel

 

coco_pommel_by_adamar44-d7lhfd7.jpg

 

Kołnierzyk mam zamiar wymienić na ładniejszy, ten mi się nieszczególnie podoba. Ozdoba we włosach nieco improwizowana, nie mam pojęcia jak to mogło inaczej wyglądać.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdej pracy, bez przerwy wydaje mi się, że pyszczek jest ciut za mały.


yup_by_pisklakozaur-d7lhz52.jpg
Ano i jest mały
Zadek ;) Też trochę przymały^^
Na nóżki nie patrzę, tutaj proporcje są w porządku.
Chcę Ci troszkę pomóc w ten sposób.


Jednak jestem w stanie dużo wybaczyć, za cuda twego rzemiosła.
Na prawdę podziwiam umiejętności i cierpliwość do szycia. :D
U mnie taka zabawa kończy się na naszywkach i szyciu krzyżykowym. xD
Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dawno nic nie wrzucałem, miałem sporo innych spraw na głowie. Koleżanka miała mały wypadek i jest jest aktualnie nie w pełni sprawna to pomyślałem że zrobię coś szybko co by humor poprawiło. No i zrobiłem ją:

nurse_redheart_plush_ball_by_adamar44-d7

Posiadać kuca-medyka uzyskuje premię do zdrowia i szybszą jego regenerację :D Podobno już podziałało :P Całość jest malutka, ma około 10 cm długości z ogonem. Skala jest mała więc postanowiłem grzywę i ogon skleić (podpatrzone w tym temacie http://mlppolska.pl/watek/9027-rękodzieło-wąsko-pojęte/), jestem zadowolony z efektu, myślałem że klejenie wyjdzie gorzej, taka miła niespodzianka.

Edytowano przez adamar44
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...