Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzięki za pozytywne opinie :) Sam mam wrażenie że mi nie wyszło. Dawno się tyle przy pluszaku nie napracowałem. Ale chyba warto było. No i poprawię wykrój żeby następny był jeszcze lepszy. I zrobię porządne oczy, nie z naprasowanki. Po zrobieniu tego pluszaka inne wydają mi się takie małe.... Ten pluszak pobił rozmiarem wszystko... Nic już nie będzie takie samo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są śliczne. ;*
Mogłbyś wykonać mojego własnego OC? Jeżeli nie, to się nie obrażę. Jest to Magic Jessie. Wiem, że rysunek był tworzony trochę inną techniką, ale ty najlepiej zrób takiego, jak robisz teraz (w sensie że styl czy jak to inaczej określić). 

magic_jessie_in_the_dark_by_suza_curledp

P.S. Rysunek jest mój, sama rysowałam. Co prawda stary, ale to chociaż coś. XD

P.P.S. To jest inny, bardziej "Poniaczowy", a powstał za pomocą gry znalezionej przeze mnie w internecie, tylko że ta Jessie nie ma CM (znaczka).
Oto ona: 

837a8182ecc87636da6364cae0fb76f95f528c41

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny pluszak:

 

pinkie_pie_v3_by_adamar44-d88jav1.jpg

 

Pinkie jest ogromna, ma 110 cm wysokości i prawie 5 kg wagi. Zrobiłem go dla dziewczyny na urodziny, mam nadzieję że się jej spodoba. Mam zamówienie na coś tych rozmiarów więc przy okazji prototyp wykonałem. Praca nad czymś tak wielkim to całkiem inna liga... Ale efekt mam nadzieję się podoba :) Teraz tylko go zawieźć dziewczynie. To tylko 10 km na rowerze... :P Uprzedzając uwagi dotyczące marszczącego się materiału na nogach to na swoją obronę mam to że po pierwsze to dużo waży i wiadomo że pod wpływem swojej wagi będzie nieco siadać, a po drugie to i tak jest dobrze wypchana i nie ma co więcej puchu pchać. Jak tak się na nią patrzy to robi duże wrażenie, na żywo lepiej się prezentuje, nie mam warunków do robienia zdjęć....

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu lubię dawać bo ludzie są szczęśliwi, no i musiałem wykonać prototyp. Ja materialistą nie jestem (przez co mam problemy w życiu, ale nie ważne) więc zrobić coś to nie problem, gorzej kupić coś gotowego bo to już koszt który mnie przerasta. Cieszę się że się podoba :D Właścicielka uradowana więc robota się opłaciła. Nawet transport nie był tak problematyczny jak sądziłem.

I dodatkowo fotka właścicielki z pluszakiem żeby jego rozmiar lepiej oddać: https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10805657_393673720797560_8347579330225344815_n.jpg?oh=a18714c83f6c66ec5c407688dc10300d&oe=5519EEB4

Edytowano przez adamar44
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości użytkowniczki Chika dowiedziałem się że tutaj: http://pl.cromimi.com/forum/t12489,1-moje-pluszaki.htm moje prace są plagiatowane. Osobiście w życiu by mi nie przyszło że można tak robić, w głowie mi się to nie mieści... Więc proszę uważać, pluszaki pokazuję tutaj i na deviantarcie. Wszędzie gdzie je pokazuję mam taką samą nazwę użytkownika. Takie podpisywanie się pod cudzymi pracami jest... smutne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaa, metrowa Pinkie!  :pinkie2: Obdarowana tym wyjątkowym pluszakiem na pewno była, jest i będzie bardzo szczęśliwa  :pinkie4: I dodatkowo prześwietnie uszyte, podziwiam cię za taką robotę. Odnośnie plagiatu, to jest tak bezczelnie podłe, że ty narobiłeś się, a jakieś dziecko wrzuca i się podszywa. Mam nadzieję, że poza zamknięciem wątku, zostanie ukarana. Nawet za takie coś :stare:  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinkie była trafionym prezentem :D A sprawa plagiatu jest dziwniejsza niż mi się z początku wydawało, ale muszę kilka spraw wyjaśnić i potwierdzić, bo wyszły nowe ciekawe fakty które tylko mi mózg w głowie wywróciły na drugą stronę.

No i korzystając z okazji nowy pluszak:

mane_iac_plush_by_adamar44-d88zi9p.jpg

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Występowała bo dostała bana :P Ta użytkowniczka napisała w sprawie zamówienia na pluszaka, na tamtym drugim forum też była taka prośba ale z innego konta niż to którego używała do podszywania się pode mnie. Więc mogła skopiować cudzą prośbę o wykonanie OC lub sama to napisać, miała tam multikonta więc to nie był problem. Tej kwestii nie wyjaśnię bo autorka grafiki na deviantarcie nie odpowiada mimo tego że na swoje konto wchodzi. Więc niczego więcej się  nie dowiem. Choć ciekaw jestem jak to do końca było, czy chciała zamówić pluszaka i go odsprzedać czy tym razem nie kłamała (choć "sama rysowałam" nie jest przekonujące w tym przypadku, plus to że nie odpowiada na DA) i w ten sposób uwiarygodnić swoją wersję na tamtym forum i mieć pluszaka dla siebie czy może jeszcze coś innego. Sprawa jest niewyjaśniona.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...