Skocz do zawartości

Recommended Posts

I jeszcze jedna mała praca:

 

oc_ponyball_by_adamar44-d8a6acw.jpg

 

Pluszak sprzed miesiąca, zrobiłem go w ramach podziękowań za przenocowanie mnie i mojej dziewczyny w Berlinie. Wcześniej zdjęcia nie zrobiłem bo kończyłem go w polskimbusie i nie było później warunków i sprzętu do tego. Nie ma to jak robić coś na ostatnią chwilę... Zdjęcie wykonał kolega. Żebym ja takie zdjęcia pluszakom robił...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za mały spam ale jak mam co pokazać to cóż zrobić. Tym razem dwa:

 

octavia___vinyl_ponyball_by_adamar44-d8a

 

Przygotowane na ponypocztę, co prawda miałem zamiar zrobić jednego ale skoro ktoś lubi je obie i przyjaźń (jasne, tylko przyjaźń... ;p) między nimi to cóż mogłem zrobić, nie chcę rozdzielać przyjaciółek :D Mam nadzieję że obdarowany się ucieszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za mały spam ale jak mam co pokazać to cóż zrobić. Tym razem dwa:

 

octavia___vinyl_ponyball_by_adamar44-d8a

 

Przygotowane na ponypocztę, co prawda miałem zamiar zrobić jednego ale skoro ktoś lubi je obie i przyjaźń (jasne, tylko przyjaźń... ;p) między nimi to cóż mogłem zrobić, nie chcę rozdzielać przyjaciółek :D Mam nadzieję że obdarowany się ucieszy.

Modlę się do boga żebyś TY mi robił paczkę :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojeju, mam nadzieję, że to ty mnie masz^^ taki mały off-top ale co mogę wysłać jako prezent do pony poczty, skoro w najbliższym mieście nawet BB nie mogę dostać? :< wyśle chyba same naklejki z biedronki :( Jejciu... Jaka ja nie ogarnięta!

Możesz wysłać rysunek.

Bogowie nie są dziś łaskawi i żadna z was nie jest wylosowaną osobą, więc dalsze modły nie pomogą. Ale pewnie też dostaniecie coś fajnego więc i tak będzie super ;)

Po co zdradzałeś x3 ! W takim razie porwę Cię, zamknę i będę kazała Ci takie dla mnie uszyć. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że porwanie może być trudne ;p Plus dużo jem i potrafię sporo marudzić. No i trzeba mnie często wyprowadzać na spacery bo lubię się ruszać :D Nie wiem czy byłoby to opłacalne oraz ktoś może mieć coś przeciwko (no i już jestem gościem od pluszaków dla kogoś...).

 

Ale mniejsza o to. Pluszak ma już kilka dni ale aparat mam nieczynny więc musiałem poczekać na możliwość zrobienia znośnych zdjęć, choć z samym pluszakiem i tak nie za bardzo wyszło. Kolejny metrowy kucyk:

 

fluttershy_v3_plush_by_adamar44-d8ansrr.

 

Oraz Fluttershy z moją dziewczyną dla pokazania skali:

 

fluttershy_v3_with_my_girlfriend__by_ada

 

Poprzedni metrowy był próbą, ale i tak nie wszystko mi wyszło tak jakbym chciał.

Edytowano przez adamar44
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ostatnia moja robótka podobała się tylko mojej dziewczynie więc mam nadzieję że tym razem lepiej wypadnę... Chcąc zrobić znów coś większego i przy okazji trochę wykrój poprawić, zdecydowałem się zrobić kogoś kogo już od jakiegoś czasu chciałem zrobić - Spitfire.

 

spitfire_plush_by_adamar44-d8es5rh.jpg

il_570xN.715124427_3oee.jpg

 

Ma 55 cm wysokości, ubrania i gogle oczywiście zdejmowane, te drugie są z polaru i plastiku. Mam nadzieję że się podoba, bo sam uważam ją za jednego z najlepszych moich pluszaków. Choć nadal mam co poprawiać (i w końcu muszę ogarnąć jakoś usta bo jak tutaj próbowałem dodać to wyszło... dziwnie).

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor skrzydeł nie jest mojego pomysłu więc zrobiłem jakie miałem zrobić. Wygląd "doczepiania" chyba jest spowodowany dużym konrastem pomiędzy kolorem ciała a skrzydłem, ale na to wpływu nie miałem.

Rozumiem, po prostu zwracam ta to uwagę, byś nie popełnij tego błędu ponownie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie realizował zamówienia na takiego kolorystycznie pluszaka? oO

Oczywiście, wiem, że nie miał na to wpływu, ale chodziło mi o to,  że gdyby robił to nie na zamówienie, powinien zwrócić na to uwagę.

Jak już mówiłem, nie licząc tego, pluszak wygląd naprawdę ślicznie.

Edytowano przez Branthos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...