Skocz do zawartości

Recommended Posts

twilight_sparkle_beanie_plush_by_adamar4

 

Pierwszy mój pluszak tego typu. Jak na pierwszy raz jestem bardzo zadowolony. Zrobiłem ją bo chciałem wykorzystać wreszcie haft jaki miałem zrobiony ale babka która go robiła nie ogarniała pojęcia skali przez co zrobiła go za mały... Zebranie się do tego pluszaka zajęło mi raptem pół roku. Ale mam tempo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan

Myślę, że ten zad taki ma być, by pluszak był taki szmatławy. Takie się fajniej przytula ^^ 

A co do wszystkich pluszaków to gratuluje ogromnej pracy włożonej w to i talentu. Nic tylko podziwiać! 

Robisz tylko z mlp?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Pluszaki robię głównie z mlp, ale jak ktoś chce coś innego to też daję radę, choć nie zawsze. Mam na koncie dwa pokemony, jedną lalkę, dwie postacie z gier i niebawem zrobię postać z anime dla koleżanki i mam zamówienia na dwa ptaki. Ale kucyki najwygodniejsze bo jak zrobię wykrój na ciało raz to mi będzie służył przez jakiś czas. Jak się robi coś niestandardowego to od nowa muszę wszystko wymyślać, a to zajmuje troche czasu, zwłaszcza że nie zawsze wychodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chciałem zrobić coś na odreagowanie po ostatnim OC-ku, po co tak kolory dobierać... No ale nie ważne, było minęło. Wybór padł na Rainbow Dash (znowu), tym razem jako Zapp. Dlaczego? Bo lubię ;p

 

rainbow_dash_as_zapp_plushie_by_adamar44

 

Okazała się najbardziej pracochłonnym pluszakiem jakiego do tej pory robiłem, nie licząc dwóch pluszaków w rozmiarze lifesize. Jak się podoba? W trakcie pracy zapowiadała się dość średnio ale się na szczęście wybroniła.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jest na EQD, sam im podesłałem :P Plus dostałem wiadomość na DA że jest. Byłbym zaskoczony jakby się nie pojawiła.

 

Miejsca pracy nie wiem czy jest sens pokazywać, zwykły fotel, stół, na nim maszyna, nici i parę innych pierdół a pod nim worek z wypełnieniem. Nic szczególnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna postać jako Power Pony, tym razem Masked Matter-Horn:

 

twilight_sparkle_as_masked_matter_horn_p

 

Myślałem że Zapp była pracochłonna. Ale ja naiwny byłem... Niesamowicie wymagająca się okazała. Ale nadal nie wszystko wyszło tak jak to sobie wyobrażałem. No ale i tak nie jest źle. Z power ponies zrobię na pewno Rarity i prawdopodobnie Fluttershy, Pinkie i AJ sobie daruję, jakoś mi się tak nie podobały. No ale sie zobaczy, fajnie by było mieś na koncie wszystkie.

Edytowano przez adamar44
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapp ma naszyjnik zrobiony z polaru jak resztę i zawieszony jest na lekko skręconej mulinie. Dostępna jest w ogromnej ilości kolorów i pomysłu innego nie miałem. Każdy pluszak ma nieco ponad 50 cm. Spore są. Ale zastanawiam się nad zrobieniem rozmiaru pośredniego między tymi dużymi a małymi, różnica jest jednak dość spora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...