Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kolejny pluszak:

 

rainbow_dash_v5_plush_lifesize_by_adamar

 

Całe 125 cm wysokości, 7.5 kg wagi. Jedzie na Brony Fair do Belina więc jak ktoś się też wybiera to będzie ją mógł zobaczyć. Jeszcze fotka dla pokazania skali:

 

rainbow_dash_v5_plush_lifesize_with_me_b

 

Za Rainbow jestem ja. Może mnie ktoś pamiętać z Krakowskiego meeta, miałem ze sobą wtedy Twilight. Tak, wiem, piękny jestem. Ten pluszak ma jak na razie najlepsze wykonanie jeśli chodzi o pluszaki tych rozmiarów. Ma najlepsze ciało (troche to może dziwnie brzmieć...) i najlepiej wykonane oczy i znaczek. Z ogona może nie jestem jakoś super zadowolony ale takie pasiaste zawsze mi problemy jakieś robią.

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tych gabarytach zdecydowani bardziej mozna było się pobawić z pyszczkiem i zrobić jak najbardziej serialowy i kształtny, za to daje duży minus :( Skrzydła też mogłyvy mieć detale, bo są strasznie bez wyrazu, takie otoczaki :P Ale co do reszty to jestem pod ogromnym wrażeniem! Ta wielkość, te kształty! Świetne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejście do ust robiłem już kilka razy i zawsze mi coś nie pasowało. Skrzydła mają wzór naszyty, tylko nić jest nieco za jasna więc nie za bardzo to pod tym kątem widać. No i każdy ma swój gust. Ja tam z pluszaka jestem zadowolony, jest lepiej niż by było jakbym nic w wykroju nie zmieniał więc postęp jakiś jest. Pyszczek bym ruszył jakbym wiedział dokładnie jak, na razie jest jak jest. No i patrząc na inne pluszaki tych rozmiarów to i tak nie jest źle. Jeszcze się wyrobię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym wyszył wzór i potem wypchał to by całość była strasznie wklęsła, przerabiałem to i to nie "to". Wypełnienia wyjąć nie mogę bo posiedziała u mnie niecałą dobę i poszła w świat. Musi dość do kolegi w dwa tygodnie, a do berlina kawałek drogi. Musiałem się śpieszyć. Skrzydła by się lepiej prezentowały jakbym miał ciemniejszą nić na ten wzór, ale do najbliższego sklepu z dużym wyborem kolorów mam kawałek i nie dało rady.  Co ciekawe przewiozłem ją zapakowaną w pudło na rowerze. Na pocztę mam tylko 3,5 km ;p Śmiesznie musiałem wyglądać z takim pakunkiem przywiązanym do bagażnika i do mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak przy Derpy i skrzydło łamało się w połowie. No ale to też zależy od miejsca do którego sie je później przyszywa, u mnie jest bardziej wklęsłe i przez to łamie się pod dość sporym kątem. U mnie to nie działa tak fajnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tak się szczęśliwie złożyło że ktoś zechciał Octavię. Dlaczego szczęśliwie? Bo pamiętam moją pierwszą i chciałem zrobić ją jeszcze raz, tylko tym razem nie jako potworka... Nowa wersja o niebo lepsza niż stara więc mogę umrzeć w spokoju... A tak serio to rzeczywiście jest o niebo lepsza. Z dzisiejszej perspektywy aż się sobie dziwię jak mogłem ją tak bardzo zepsuć.... No ale jakoś doświadczenie trzeba zdobyć.

 

octavia_v2_plushie_by_adamar44-d8od541.j

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scootaloo_as_hum_drum_plushie_by_adamar4

 

Czy to ptak (jak już to kurczak xD)? Czy samolot? Nie! To Hum Drum! Zamaskowany super bohater walczy ze złem tego świata! Kim jest ten tajemniczy bohater? Czemu zakrywa twarz? Czemu nigdy nie był widoczny w trakcie lotu pomimo posiadania skrzydeł? No i czemuż to często przed pojawieniem się super herosa słychać gdakanie? Obawiam się że na te i inne pytania nigdy nie znajdziemy odpowiedzi.

 

A tak serio to było to zamówienie. Gość chciał Scootaloo jako pomocnika Zapp ale po co wymyślać nowe dizajny postaci (z czym sobie bardzo nie radzę) skoro w komiksie był Hum Drum jako kucyk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluttershy robiona na zamówienie, ale kontakt z klientką się urwał więc ją sprzedaję. Więc dorobiłem Fluttershy bluzę żeby była jakkolwiek ciekawiej, a bluzę jedną pluszakowi już robiłem, gościowi się podobało więc czemu by nie zrobić. Bluza jest zdejmowana.

 

il_570xN.755329837_2efd.jpg

il_570xN.755212112_n230.jpg

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...