Skocz do zawartości

Recommended Posts

O ile się orientuję, w miastach poniżej 100-200 tys. mieszkańców ciężko o plusz lub tkaninę minky w ogóle (czyt. nie znalazłam żadnego minky i tylko kilka odcieni pluszu w Grudziądzu i Toruniu), natomiast w większych może być problem z kolorami - więc łatwiej jest ściągać materiał przez Internet. Ewentualnie szukać zamienników typu szaliki z lumpeksu (da się, uszyłam z nich maskotkę kota).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lumpeks piękna kraina jak już liczy się ile zł zostanie, zawsze warto zaglądać, jak się trafi to i markowe łaszki -60%.

Wszystko zależne od szczęścia i od sprzedawców czy wyłożą cały towar a nie tylko średnie produkty.

Ale w dresach za 10zł o wiele prościej chodzić po domu niż w ,,dżinsach''.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam więcej słów niż: WOW.

Kiedyś próbowałam szyć, i wydawało mi się, że wychodzi mi to całkiem nieźle, ale z każdą chwilą jak patrzę na Twoje pluszaki, popadam coraz głębiej w kompleksy xD Po prostu cudeńka Ci wychodzą, z pewnością masz do tego talent! Nie potrafię wskazać, który podoba mi się najbardziej, wszystkie mi się podobają   :soawesome:  Ale szczególnie ładna jest Flitter, Rainbow Dash jako Zapp i ta Fluttershy ogromnych rozmiarów   :giggle:

 

I, mam pytanie:

Ile kosztowałoby zamówienie Cloudchaser z goglami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokładnie tak samo. Ciągle robię te pluszaki ale ciągle to nie "to". Jak wchodzę na deviantarta popatrzeć na rozwiązania innych to też uważam że moje prezentują się gorzej niż pluszaki innych, i to nawet takie mniej kształtne. Po prostu jak patrze na prace innych to one mają "to coś" czego moje nie mają.

 

Co do ewentualnego zamówienia to wysłałem już wiadomość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny pluszak kolejnego OC-ka:

 

oc_commission_by_adamar44-d8quhtz.jpg

 

Zrobiłem od nowa wykrój dla alikornów i mogę wreszcie powiedzieć że to jest "to". Teoretycznie zrobiłem już wcześniej dwa pluszaki z ciałem jak u alikorna ale nie byłem jakoś szczególnie zadowolony. Planuję niebawem zrobić małe zmiany też w wykroju dla małych pluszaków o standardowym ciele (nogi mi się nie do końca podobają).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ciekawy OCek, nie powiem.

Cutie Mark to chyba logo Black Veil Bridges (czy jakoś tak).

Skrzydła i nogi są świetne :D

Zaglądam tu regularnie ;)

EDIT:

1. Daj znać, gdy Cloudchaser będzie gotowa ;)

2. Zaraz, czyli moje zamówienie będzie prawdopodobnie królikiem doświadczalnym? xD

Edytowano przez Ferreto
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż wygooglałem ten zespół i rzeczywiście to stąd. Nawet mi do głowy nie przyszło że to takie źródło... Cieszę się że się podoba :) Choć to jak ciało dobrze wygląda widać bez skrzydeł, grzywy i ogona, wiadomo że skrzydła i grzywa sporo zasłaniają.

 

1. Dam znać, spokojnie :)

2. Sądząc po liście pluszaków do zrobienia to Twój będzie następnym który zrobię z normalnym ciałem więc na to wychodzi :D Ale spokojnie, chcę tylko zmienić nogi bo te już mi się przejadły i mają pewne wady, kształt jest nie "ten".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oc_beanie_in_hoodie_by_adamar44-d8r9cdn.

 

Taka tam mała robótka. 77 cm długości. Ale pluszak tego typu w tym rozmiarze to fajny jest :D Bluza jest z kapturem ale ładniej wygląda ze zdjętym więc tak do zdjęcia pozowała. Choć fotka i tak któraś z kolei to i tak mi nie wyszło za bardzo. Łatwiej mi uchwycić normalnego, mniej grymaszą i za kadr nie wychodzą.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam ostatnio sporo do roboty. Oto między innymi efekt tej pracy:

 

cloudchaser_plushie_by_adamar44-d8scpkx.

 

oraz coś co jest jeleniowatym:

 

fenne_oc_mlp_plushie_by_adamar44-d8scty3

 

Co prawda te plamki mogą się wydawać za duże i za bardzo widoczne ale one są i tak dość małe i bardzo trudno by mi zrobić mniejsze, zwłaszcza że postać jest cała nimi usiana. Chociaż Cloudchaser i tak mi lepiej wyszła. Tylko jeszcze jej gogle dorobię bo całkiem o nich zapomniałem...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

party_favor_beanie_plushie_by_adamar44-d

 

Ostatnio mam wrażenie że piszę do siebie... No ale nieważne. Party Favor, czyli nowość z obecnego sezonu. I jako ciekawostkę mogę powiedzieć że za kilka pluszaków będę "świętować" wykonanie setnego pluszaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...