Skocz do zawartości

Recommended Posts

Derpy nie będzie dokończona bo miała być użyta do czegoś ale mi nie wyszło więc idzie do utylizacji. Do kompletu jeszcze był Whooves ale zabrałem go na meet i już z nim nie wróciłem :D Fotki zrobię ale nie w najbliższym czasie. To były dwa małe eksperymenty bo zrobiłem nieco inny wykrój i rozmiar mają mniejszy. Miał być pluszak full wypas - ciuchy, dodatki i wgl, ale Derpy odstawała stylistycznie więc zrezygnowałem. Doktorek mi się bardzo udał, miał gogle, płaszcz i spod niego wystawała koszula oraz obowiązkowy krawat. I to jeszcze taki mały był, kurcze, fajnie mi to wyszło. Fotki będą ale muszę się do obecnego właściciela wybrać bo sam nie ma czym zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oc_orchid_blossom_mlp_plushie_by_adamar4

 

Ocków ciąg dalszy. Jak ja nienawidzę takich pofalowanych wzorów na grzywie, i to w dodatku w tym rozmiarze....

 

Takie duże pluszaki nie mają haftu, nie wiem ile bym za haft tej wielkości dał, ale wolę nawet o tym nie myśleć mając w pamięci ile musiałem zapłacić za haft do Twilight która była nieporównywalnie mniejsza. Te oczy i znaczek są z kawałków materiału nałożonego na siebie krawędziami i obszytymi. Generalnie sposób dobry bo można rozmiarówkę praktycznie dowolną zrobić, ale czasem brakuje kolorów i maszyna mi nieco wariowała przez co nie jestem w pełni usatysfakcjonowany znaczkiem RD. No ale lepiej nie zrobię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oc_orchid_blossom_mlp_plushie_by_adamar4

 

Ocków ciąg dalszy. Jak ja nienawidzę takich pofalowanych wzorów na grzywie, i to w dodatku w tym rozmiarze....

 

Takie duże pluszaki nie mają haftu, nie wiem ile bym za haft tej wielkości dał, ale wolę nawet o tym nie myśleć mając w pamięci ile musiałem zapłacić za haft do Twilight która była nieporównywalnie mniejsza. Te oczy i znaczek są z kawałków materiału nałożonego na siebie krawędziami i obszytymi. Generalnie sposób dobry bo można rozmiarówkę praktycznie dowolną zrobić, ale czasem brakuje kolorów i maszyna mi nieco wariowała przez co nie jestem w pełni usatysfakcjonowany znaczkiem RD. No ale lepiej nie zrobię.

Piękne OC, Adamar... Naprawdę ci piękne pluszaki wychodzą. Łapka w górę... Aż w sumie jestem ciekaw, jakby mój OC ci wyszedł, ale na razie z kasą nawet krucho by krawcową poprosić, bo całą kasę się w Lipcowe konwenty odkłada :D

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rainow_dash_giant_plushie_in_socks_mlp_b

 

Kolejny pluszak w rozmiarze XXL. Tym razem w skarpetkach w których wygląda zdecydowanie lepiej niż bez. Lubie kucyki w skarpetkach. Chyba to mogło troszkę dziwnie zabrzmieć... No ale nie ważne. Jutro będzie zważona bo chyba ta chyba troszkę mniej o linię dbała. Reszta wymiarów niemal identyczna z poprzednią. Tym razem bez fotki ze mną bo wyglądam nudno i tak samo jak poprzednio, więc nie ma po co dawać porównania skoro już wiadomo jak się mają proporcje do mojego wzrostu, dałem na DA link do poprzedniej. No to teraz mogę się w pełni skupić na reszcie zamówień. Yay...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu lubię kucyki w skarpetkach, i to totalnie bez podtekstów, ale moja była dziewczyna twierdziła że jakiekolwiek dodanie skarpetek kucykom nadaje im dwuznaczności i że zaraz to clop i wgl zboczuchy, masakra i wszystko jest złe, więc jakby ktoś też był przewrażliwiony to po prostu mówię że to nie tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oc_wondershutter_mlp_plushie_by_adamar44

oc_cookie_crumbs_mlp_plushie_by_adamar44

 

Dwa kolejne OC-ki. Niebawem skończy mi się pierwsza lista zamówień. Yay. Zwłaszcza ze na kolejnej mam już kilka pozycji. I to na same OC-ki... No jedna Luna na liście jest i to wszystko. Tyle wszędzie OCków a ja nawet jednego nie mam....

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle wszędzie OCków a ja nawet jednego nie mam....

 

Ale, przecież OCki sa Cool. Naprawdę :) Można się zżyć z własną postacią :) Wiem coś o tym, ale... O kurcze, ale to zabrzmiało, jakoś dziwnie:( Nie, to nie ma być przytyk do właścicieli OCków. Sam na początku miałem OCka... Okazało się poniewczasie, że postać do FF, to w istocie PONYSONA, tyle tam alegorii do mnie, jakby się zastanowić :) NIE, OCki nie są złe, Adamar :") Więc, polecam zrobić jednego :)

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie twierdzę że nie są fajne. Ja po prostu nie mam swojego bo mnie przerasta dobór odpowiednich kolorów. Niby mam ogólny koncept ale jak mam dodać do szkicu kolory to nagle mam ogromny problem :I Już za dużo widziałem OCków zielono fioletowych, czerwono czerwonych czy jakiś innych totalnie mi nie pasujących, nie chcę dołączać do tego grona. Dlatego na razie nie mogę się na nic zdecydować. Ale mnie generalnie takie rzeczy nie wychodzą, wszędzie te same nazwy użytkownika, każda postać w grze ma to samo imie bo innego wymyślić nie mogę, nawet avatara nigdzie nie mam bo też nie mogę się zdecydować. Po prostu troche zazdroszcze ludziom że wymyślą coś co mi się nawet nie podoba ale oni są zadowoleni. I tego zadowolenia zazdroszczę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

whooves_mlp_plushie_by_adamar44-d8vqae1.

 

Wspominałem o nim pół miesiąca temu. Jest malutki, ma około 23 cm. Ja tam uważam że mimo wszystko mi się udał. To był taki mały eksperymencik, chciałem zrobić coś mniejszego i zrobiłem. Ale z ciekawości zejdę jeszcze niżej z rozmiarem bo pewien gość pytał czy dałbym radę zrobić pluszaka 10 cm. Cóż, mimo iż raczej nie będę robić masowo takiego rozmiaru to zrobię jakiegoś bo mi gość na ambicję wszedł i chcę przynajmniej spróbować. Choć 10 cm to jednak troszkę za mało na jakiegoś o znośnym rozmiarze i pewnie będzie to około 15 cm. Ale i tak mało, w porównaniu do niektórych które mają ponad metr...

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

nightmare_rarity_v2_mlp_plushie_by_adama

 

Wersja nr 2. Wiem że powinna mieć dodatki ale osoba dla której ją robiłem twierdzi że nie potrzeba to co ja się będę narzucać ;p Najważniejsze że wygląda lepiej niż wersja pierwsza.

Ktoś kocha Nightmarity? Kurcze, szacun :) A, pluszak jak zwykle bardzo ładny :) Musze powiedzieć, że widziałem 1 oryginał, bodajże RD jeśli pamiętam, który mógłby dorównać twoim pluszakom :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

princess_luna_mlp_plushie_by_adamar44-d8

 

 

Tym razem Luna. Ostatnio Lunę robiłem półtora roku temu kiedy to jeszcze nie zajmowałem się pluszakami na poważnie. Zrobiłem wtedy dwie i jak je porównać do tej to niebo a ziemia. Wtedy jeszcze nie wiedziałem jak się w temat wciągnę... Stare dzieje... Luna na grzywie ma kryształki więc przy jakimkolwiek świetle zwracają na siebie uwagę. Fajnie to wygląda i gdyby nie one to pluszak byłby gotowy już przed weekendem. Nie wiedziałem jak się tego typu kryształki mocuje na materiale przez co byłem zmuszony zrobić grzywę od nowa bo do starej nie mógłbym przymocować ich. Po czym znowu zrobiłem mały błąd i znowu musiałem kombinować. Efekt fajny ale okazują się dość kapryśne ;) No i szykują się niebawem małe zmiany w moich pluszakach. Jakie? A poczekacie to zobaczycie, najpierw muszę nieco temat ogarnąć bo bez tego nie ma się czym chwalić.

 

No i mam jedno pytanie do ogólnie społeczności. Czemu pluszaki Luny w większości przypadków mają wersję kolorystyczną jak ta powyżej a nie bardziej oddające oryginalne kolory? Skąd się wzięła błękitna poświata na grzywie? Bo ja tego nie ogarniam, ale wolę kolorystykę oryginalną więc nie mam co rozumieć :)

Edytowano przez adamar44
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma 34 cm razem z rogiem. Kosztowała 160 zł + przesyłka. Choć przy takich pluszakach troche boli to że to nadal polar....

No, to zgadza się nieco z cena Twilicorna od hasbro, którego mam :) Tez ma taki wzrost, tylko, że nie jest pluszakim. Chociaz nie :D Hasbro życzy sobie za to 260 zyla, bo tyle sklepy oferują :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...