Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ale szału nie będzie bo to OC-ki podmieńce, jeden niebieski a drugi łaciaty. Więc nie wiem czy jest czego wyczekiwać.

No, i dlatego moje OC jest proste, kolory chyba łatwe dobrałem. Pomarańcz, brąz i kapkę niebieskiego :) Za to historii nie umiem zbytnio opowiedzieć, bo ta już skomplikowana :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówiłeś ze ten łaciaty ma być totalnym złem. Tym bardziej zobaczę jak ci pójdzie bo jeszcze takich pluszaki nie masz masz repertuarze.

 

Szału nie będzie z wyglądem a nie z poziomem trudności. Często OCki są przekombinowane i przez to wyglądają średnio i szyje się trudno.

 

Przy okazji dwa jeszcze ciepłe pluszaki:

oc_cutie_control_mlp_plushie_by_adamar44

 

Czyli randomowy OCek i Rainbow Dash w zbroji Hurricane:

 

rainbow_dash_in_armor_of_hurricane_mlp_p

 

Pancerz jest zdejmowany, zapinany na rzepy. Osobiście wolałbym zrobić ją w pełnym rynsztunku ale takie było zamówienie i hełmu wtedy by się nie dało zdejmować.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki rozmiar Cię interesuje i jaka postać? Za małe biorę od 120 zł, małe leżące od 60 zł. Ale wszystko zależy od postaci i rozmiaru.

Jednorożec moje OC stojące 20 cm duże, a leżąca 15 cm Pinkie Pie.

 

Moje OC, jest wysoka od przeciętnego kucyka

clover_2_by_bleulecorbeau-d7y20vm.jpg

Edytowano przez Anathiela
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednorożec moje OC stojące 20 cm duże, a leżąca 15 cm Pinkie Pie.

 

Moje OC, jest wysoka od przeciętnego kucyka.

 

Najmniejsze stojące kucyki robię mające 25 cm wysokości a leżący około 22 cm. Mogę mieć spory problem z dobraniem odpowiedniego odcienia, choć bardziej pomocne byłoby pokazanie koloru w wersji elektronicznej a nie tradycyjnej. Pinkie jest akurat prosta to te 60 zł za nią wystarczy, ale co do OCka to mogę nie mieć materiału w tym kolorze, ale jak masz jakąś inną wersję to chętnie zobaczę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmniejsze stojące kucyki robię mające 25 cm wysokości a leżący około 22 cm. Mogę mieć spory problem z dobraniem odpowiedniego odcienia, choć bardziej pomocne byłoby pokazanie koloru w wersji elektronicznej a nie tradycyjnej. Pinkie jest akurat prosta to te 60 zł za nią wystarczy, ale co do OCka to mogę nie mieć materiału w tym kolorze, ale jak masz jakąś inną wersję to chętnie zobaczę.

Zielony kolor jak z ostatniej dużej RD, a brązowy jak z pluszaka, którego zdjęcie wstawiłeś z dnia27 maja, oczy ma koloru złotego, tutaj odcień sama robię różny, nawet jasny brąz, Bo ja mieszam kilka kolorów naraz i taki odcień wychodzi. Dam znać bo chcę u Ciebie zamówić pluszaka, tylko nie taraz tak za kilka miesięcy.

Edytowano przez Anathiela
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielony kolor jak z ostatniej dużej RD, a brązowy jak z pluszaka, którego zdjęcie wstawiłeś z dnia27 maja, oczy ma koloru złotego, tutaj odcień sama robię różny, nawet jasny brąz, Bo ja mieszam kilka kolorów naraz i taki odcień wychodzi. Dam znać bo chcę u Ciebie zamówić pluszaka, tylko nie taraz tak za kilka miesięcy.

 

To ten sam zielony co w tej Rainbow w pancerzu. Dobra, to żeby nie robić śmietnika w wątku napisz mi prywatną wiadomość to uzgodnimy szczegóły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pluszaki:

oc_prince_cinnamon_sun_mlp_plushie_by_ad

oc_terrorbyte_mlp_plushie_by_adamar44-d9
oc_nixie_mlp_plushie_by_adamar44-d94x5qp

 

Ostatni będzie mieć jeszcze coś na nodze ale dzisiaj jest za gorąco i zbyt duszno, mózg mi nie pracuje (plus to że wreszcie Wiedźmina 3 skończyłem... trochę mi to zajęło i teraz jak już kończyłem to jakoś skuteczniej od pracy odciągał, ale co ja teraz zrobie ze swoim życiem....).

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja ostatniego (miała mieć coś na nodze więc ma): http://orig09.deviantart.net/8b00/f/2015/222/3/3/untitled_by_adamar44-d9526gn.jpg
Oraz pluszaki całkiem nowe:

Tego OC-ka już robiłem, ale normalnego stojącego.

oc_sweet_blasphemy_mlp_beanie_plushie_by

 

I Windows-pony:

oc_micro_hearts_mlp_plushie_by_adamar44-

Kolor oczu prawdopodobnie nawiązuje do sławnego ekranu śmierci (choć pewnie nie na specjalnie, ale kto by się tym przejmował).

 

I coś specjalnego:

Po prostu niesamowitego!

Coś czego wspaniałość wypala oczy!

I żeby nie było że nie ostrzegałem!

oc_mlp_plushie_by_adamar44-d9614ep.jpg

 

Tak, tło dałem takie na specjalnie. Za mało w pluszaku różu więc go chciałem jeszcze bardziej podkreślić. To był genialny pomysł. Ten pluszak ma więcej różu niż Pinkie Pie bo nawet jej znaczek jest w większości różowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oc_glitter_frost_mlp_plushie_by_adamar44

Czyli mój pierwszy podmieniec. Dziury w nogach są na wylot, ale przez swój mały rozmiar nie miałem koncepcji jak je usztywnić żeby się nie zapadały. W większym nie było by takiego problemu, ale nie w dziurze w którą wchodzi ołówek. Przede mną jeszcze jeden podmieniec. Nie wiem czy nie zrezygnować przy nim z dziur i ograniczyć się do wcięć.

  • +1 2
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle ci wyszedł. Ja bym trochę powiększył te dziury u podmieńca, bo wydają się małe, ale takie moje skromne zdanie - jak zwykle pierwszorzędna robota :NjdaT:

Problemem nie jest rozmiar tylko brak usztywnienia. Na ścianki dziury napiera z każdej strony wypełnienie nogi i dziura się po prostu zapada. Mam pomysł jak to można usunąć, ale nie w przypadku tak małych pluszaków. Sam bym chciał zrobić to lepiej, ale nie mam jak (albo po prostu nie wiem jak to zrobić).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny pluszak:

oc_daisy_chain_mlp_plushie_by_adamar44-d

Oraz trafiłem na coś nieco dołującego. Ktoś zrobił tego samego OC-ka co ja. Małe porównanie:

untitled_by_adamar44-d9526gn.jpg

To jest mój, a to ten drugi:

untitled_by_appledew-d975h8p.jpg

W takich sytuacjach przychodzi mi tylko do głowy że moje pluszaki ssą. I to bardzo. Co prawda ta druga wersja kosztowała ponad 5 razy tyle co moja, ale jest większa i za taki rozmiar wziąłbym 3 razy mniej. No to sobie humor popsułem. Ale w sumie rzadko jestem usatysfakcjonowany z pracy więc różnicy dużej nie ma.

  • +1 2
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczysz żartować :D Na podstawie tego konkretnego OCka, stwierdzam, że wolałbym tą Twoją wersję, zdecydowanie bardziej mi się podoba (i to nie biorąc pod uwagę ceny, a jedynie wygląd). A na podstawie reszty Twoich prac, które oglądałem, mogę śmiało powiedzieć, że robisz jedne z najlepszych pluszaków, jakie widziałem. Wiem, że często twórca jest niezadowolony ze swoich dzieł, ale w tym przypadku nie masz powodu do jakichkolwiek zmartwień, bo robisz je naprawdę genialnie. GE-NIAL-NIE :lunahug2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie podoba mi się Twoja wersja. Największym minusem Twoich pluszaków są materiały - oczy nie są wyszywane, zaś ciała robisz z polaru. Oczywiście, cena i kolory - wiem, wiem. Ale powiem szczerze, że robisz chyba najlepsze kucykowe ciała jakie widziałam. Gdybym miała hajsy, to bym na bank coś u Ciebie kupiła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zdjęcie wykonała pod nie najkorzystniejszym kątem. Ale generalnie pluszaki robi super, tak na przykład: http://orig01.deviantart.net/2698/f/2015/201/d/a/untitled_by_appledew-d923eyn.jpg Tylko że za takiego chce od 230$ wzwyż, więc nie zdziwiłbym się jakby cena wynosiła 300$ a to już ponad 1000 zł za 45 cm pluszaka. Ale nawet pomijając ceny, te pluszaki mają inne proporcje niż moje i takie mi się bardziej podobają. I jak mi się lista zamówień wreszcie skończy to mam zamiar zrobić kilka zmian w wykrojach żeby bardziej uzyskać efekt który widuję u innych. Bardziej mi się podobają proporcje jakie mam w większych pluszakach, tylko wykroju małych nie ruszałem już od zdecydowanie zbyt długiego czasu. Ale muszę skończyć to co mam do zrobienia bo ludzie czekają a ja w takim układzie musiałbym zrobić coś tak po prostu a nie na zamówienie. Co do materiałów, po prostu ceny transportu i cła dobijają. Raz kupiłem i nie wiem kiedy będzie kolejny. Ale nawet jakby się coś nagle pojawiło, to co ja zrobię z taką ilością materiału, przecież mam tyle zapasów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny pluszak:

oc_daisy_chain_mlp_plushie_by_adamar44-d

Oraz trafiłem na coś nieco dołującego. Ktoś zrobił tego samego OC-ka co ja. Małe porównanie:

Ukryta zawartość

W takich sytuacjach przychodzi mi tylko do głowy że moje pluszaki ssą. I to bardzo. Co prawda ta druga wersja kosztowała ponad 5 razy tyle co moja, ale jest większa i za taki rozmiar wziąłbym 3 razy mniej. No to sobie humor popsułem. Ale w sumie rzadko jestem usatysfakcjonowany z pracy więc różnicy dużej nie ma.

Żeby Cię pocieszyć powiem, że też mi jets smutno gdy patrzę na swoje wyroby i Twoje :v .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kolejne pluszaki:

oc_kubol_mlp_plushie_by_adamar44-d987m8r

oc_akira_mlp_plushie_by_adamar44-d98q159

(czaszka jest zdejmowana)

oc_stitches_mlp_plushie_by_adamar44-d991

I coś co zdążyłem znienawidzić. Nienawidzę asymetrycznych plam przechodzących przez kilka części które później muszę zszyć, ależ ja się tam gubiłem... I jeszcze jak przyszywałem grzywę to nić ciągle mi pękała. I może wygląda spoko, ale swoje z nią wycierpiałem.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...