Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Coraz rzadziej chce mi się tu cokolwiek wstawiać. Zmieniłem troszkę wykrój, głowa jest minimalnie większa, uszka przesunąłem nieco do tyłu bo miałem co jakiś czas problemy z grzywami, kopytka są nieco grubsze, tylne nogi nieco inne, ogólnie kosmetyka. Dzisiaj jeszcze zrobiłem małą korektę i teraz na razie nie widzę nic co bym mógł poprawić czy zmienić. Czyli jest dobrze. No to kilka zdjęć z ostatnich prac:

Spoiler

oc_cookie_cake_mlp_plushie_by_adamar44-d

Spoiler

oc_bluestar_mlp_plushie_by_adamar44-d9ns

Spoiler

oc_conscience_mlp_plushie_by_adamar44-d9

Tutaj oczy mogą wydawać się jasne bo po prostu światło odbijały i tak wyszło. Normalnie są ciemniejsze.

Spoiler

oc_dramatic_effect_mlp_plushie_by_adamar

 

Ostatni pluszak to najmniejszy stojący kucyk jakiego do tej pory zrobiłem, ma całe 20 cm. Oczy ma średnie bo miałem jakiś wadliwy papier transferowy :/ Najchętniej to bym całkiem z tego już zrezygnował, ale jakoś nie wiem na co mógłbym się przerzucić. Hafty drogie i w domu ich nie wykonam, wyszywanie ręczne odpada bo cierpliwości do tego nie mam, sposób jakiego używam przy większych pluszakach odpada bo oczy dla małych pluszaków są za małe na ten sposób, musiałbym robić prostsze oczy i upraszczać znaczki kiedy tego by wymagały. Jak skończę to co mam teraz do zrobienia to spróbuję coś z tym zrobić bo nie lubię tego papieru, zwłaszcza że ten który mi nie robił żadnych problemów i był najlepszy jakościowo z tych z którymi miałem styczność został wycofany z produkcji i już go nie kupię nawet przez internet. Muszę coś zrobić z tymi oczami.

 

Tak przy okazji, macie jakiś pomysł na wykorzystanie resztek z polaru? Mam tego sporo i tak mi to zalega i nie mam co z tym zrobić, na wypełnienie pluszaków się nie nada bo pluszaki byłyby za twarde (próbowałem) i wymagałoby dodatkowego rozdrabniania.

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu Accurate Accu Memory napisał:

Co to za OC? Z "demonicznym" ogonem?

Nie mam zielonego pojęcia co kierowało autorką. Jej imię to "Sumienie", nad głową na niektórych grafikach jest aureola, ogon demoniczny, po prostu mieszanka. I nie za bardzo mnie interesują historie OCków, za dużo ich widzę i robię przez co to by zajmowało zbyt dużo czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minuty temu adamar44 napisał:

I nie za bardzo mnie interesują historie OCków, za dużo ich widzę i robię przez co to by zajmowało zbyt dużo czasu.

Gdybyś miał czytać historię każdego OC, już dawno byś wydrapał sobie oczy widelcem. Twierdzenie Sturgeona ("90% wszystkiego jest beznadziejne") jest tutaj na najwyższych obrotach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu WildyRock napisał:

Ludzie tak bardzo chcą być wyjątkowi, że zapominają, gdzie jest granicą i tyle.

Ludzie tak bardzo chcą odmiany od szarego życia, że uciekają w serial dla "małych dziewczynek", by się oderwać. :(

 

Co złego w podkreślaniu wyjątkowości? Ludziom czasami sie nudzi byćie tym, kim są. Chcieliby byc czymś więcej. MIN. Po to RP jest.

 

PS: SORRY za OFFTOP, Adamar :(

Edytowano przez Accurate Accu Memory
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Ylthin napisał:

Gdybyś miał czytać historię każdego OC, już dawno byś wydrapał sobie oczy widelcem. Twierdzenie Sturgeona ("90% wszystkiego jest beznadziejne") jest tutaj na najwyższych obrotach.

Zwłaszcza że wygląd większości nawet nie zachęca do jakiegokolwiek dowiedzenia się "co autor miał na myśli". Dlatego wolę zostawić historie dla ich autorów jeśli to dla nich ważne.

 

40 minuty temu WildyRock napisał:

Ludzie tak bardzo chcą być wyjątkowi, że zapominają, gdzie jest granicą i tyle.

Albo chcą się wyróżniać nie robiąc to w sposób nieco wymuszony przez co wychodzi nienaturalnie i zwyczajnie dziwnie.

 

39 minuty temu Accurate Accu Memory napisał:

Ludzie tak bardzo chcą odmiany od szarego życia, że uciekają w serial dla "małych dziewczynek", by się oderwać. :(

 

Co złego w podkreślaniu wyjątkowości? Ludziom czasami sie nudzi byćie tym, kim są. Chcieliby byc czymś więcej. MIN. Po to RP jest.

 

PS: SORRY za OFFTOP, Adamar :(

W podkreślaniu wyjątkowości nie jest nic złego, tylko ludzie często chcąc się wyróżniać zmieniają jedne standardy na inne. To tak jak z hipsterami - niby się odrywają od głównego nurtu, podkreślają swoją wyjątkowość ale w sumie każdy wygląda podobnie bo widać że jest jakiś standard odnośnie wyglądu i zachowania, od czego teoretycznie się odrywają.

 

I nie przepraszaj za offtop, przynajmniej cokolwiek się dzieje, zwłaszcza że w innych miejscach na forum się nie udzielam. No chyba że moderator się przyczepi do czegoś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny pluszak:

oc_wishful_sin_mlp_plushie_by_adamar44-d

 

Zauważyłem że z czasem wypycham pluszaki coraz bardziej przez co wydawały mi się nieco za twarde. Tutaj już uważałem na to i sądzę że jest lepiej. No i pluszak waży mniej więc przesyłka też kosztuje minimalnie mniej. I to jest jak na razie aktualna wersja wykroju, tutaj przez jakiś czas nic nie zmienię (bo i nawet nie wiem co). Technicznie pluszak wyszedł mi pierwsza klasa. Przynajmniej na moje standardy...

I ponawiam pytanie odnoście ścinek z polaru bo niebawem będę mieć problem ze składowaniem tego. Co z tym można zrobić?

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
27 stycznia 2016 at 12:41 adamar44 napisał:

 

I ponawiam pytanie odnoście ścinek z polaru bo niebawem będę mieć problem ze składowaniem tego. Co z tym można zrobić?

Uszyj minipluszaki i sprzedawaj je w promocyjnej cenie :lunaderp:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu Velvie napisał:

Uszyj minipluszaki i sprzedawaj je w promocyjnej cenie :lunaderp:

Tu jest właśnie ten mały problem że raz już próbowałem użyć ścinek jako wypełnienia i cios zadany tak wypchanym kopytkiem może zabić. Za twarde i za ciężkie, mało "przytulaśne". Plus to że musiałbym zrobić z tysiąc takich minipluszaków żeby to zużyć (objętościowo jest tego więcej niż mnie, serio) a na takiego małego pluszaka idzie mało zwykłego wypełnienia przez co i tak takiego ubytku nie odczuwam.

 

4 godziny temu Lucky Silver Moon napisał:

Dzień dobry drodzy panowie i panie oraz twórco zacnych pluszaków :salut:

Ja tu z pytaniami o kuleczki, dokładniej 2 OC.

Ile by kosztowały? 

Wymiary?

Ile kosztuje dostawa?

 

Są naprawdę cudowne a potrzebuje kucykowych pluszaczków dla mnie i kolegi :fluttershy5:

W tej chwili zamówień nie przyjmuję, mam sporo do zrobienia i chcę najpierw tamte skończyć. A będę mógł zająć się czymś nowym za około miesiąc :/ Taka kulka to kwestia 30 zł jeśli jest czymś stosunkowo prostym, tutaj większość pracy to grzywa więc to od niej zależy cena. Do wyceny muszę wiedzieć jak te OCki wyglądają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu adamar44 napisał:

W tej chwili zamówień nie przyjmuję, mam sporo do zrobienia i chcę najpierw tamte skończyć. A będę mógł zająć się czymś nowym za około miesiąc :/ Taka kulka to kwestia 30 zł jeśli jest czymś stosunkowo prostym, tutaj większość pracy to grzywa więc to od niej zależy cena. Do wyceny muszę wiedzieć jak te OCki wyglądają.

Rozumiem xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godziny temu adamar44 napisał:

raz już próbowałem użyć ścinek jako wypełnienia i cios zadany tak wypchanym kopytkiem może zabić

Może zabić, powiadasz...  Tak, myślę, że znaleźliby się na to chętni. :interesting:

"Pluszak taktyczny!

Może służyć do samoobrony, walki wręcz, ogłuszania, wybijania szyb, zakładania dźwigni, a w skrajnych wypadkach nawet do przytulania! Idealny jako uzupełnienie zestawu przetrwania czy też do użycia przeciwko hejterom!"

 

Kurde... aż sam nabrałem ochoty na takie małe, słodkie narzędzie do zadawania bólu i cierpienia. :evilshy: Z Twoimi umiejętnościami możesz z tym rozkręcić niezły biznes.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Foley napisał:

Może zabić, powiadasz...  Tak, myślę, że znaleźliby się na to chętni. :interesting:

"Pluszak taktyczny!

Może służyć do samoobrony, walki wręcz, ogłuszania, wybijania szyb, zakładania dźwigni, a w skrajnych wypadkach nawet do przytulania! Idealny jako uzupełnienie zestawu przetrwania czy też do użycia przeciwko hejterom!"

 

Kurde... aż sam nabrałem ochoty na takie małe, słodkie narzędzie do zadawania bólu i cierpienia. :evilshy: Z Twoimi umiejętnościami możesz z tym rozkręcić niezły biznes.

Biutiful idea :suspicious: XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7.02.2016 at 16:26 Foley napisał:

Może zabić, powiadasz...  Tak, myślę, że znaleźliby się na to chętni. :interesting:

"Pluszak taktyczny!

Może służyć do samoobrony, walki wręcz, ogłuszania, wybijania szyb, zakładania dźwigni, a w skrajnych wypadkach nawet do przytulania! Idealny jako uzupełnienie zestawu przetrwania czy też do użycia przeciwko hejterom!"

 

Kurde... aż sam nabrałem ochoty na takie małe, słodkie narzędzie do zadawania bólu i cierpienia. :evilshy: Z Twoimi umiejętnościami możesz z tym rozkręcić niezły biznes.

 

22 godziny temu Lucky Silver Moon napisał:

Biutiful idea :suspicious: XD

 

No bez takich, jaką to mi reputację zrobi.... No i jako wypełnienie będzie średnie bo ma nierówną strukturę, musiałbym to mocno pociąć żeby nie było na powierzchni "grudek" lub innych nierówności. Ale i tak spróbuję, choć raczej nie jako zamiennik wypełnienia do pluszaków na sprzedaż.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Z kolegą stwierdziliśmy że po prostu kupimy 1 kucysia-kulkę.

Dasz rade?

Spoiler

12767473_599412396881220_927455320_n.thu

 

Maść jest biała, grzywa (kształt małej Fluttershy) ognisto pomarańczowa z niebieskimi końcówkami, ogon widać .-.

Znaczek to dwa feniksie skrzydła.

Zignoruj te 6 lotek.

 

 

Jeśli wolisz łatwiejsze (chyba .-.), oczy wtedy morskie.

Spoiler

12788293_599412393547887_762472235_n.thu

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pluszaki:

Spoiler

oc_wildy_rock_mlp_beanie_plushie_in_hood

Spoiler

oc_timeblitz_mlp_plushie_by_adamar44-d9t

Spoiler

oc_perish_song_mlp_plushie_by_adamar44-d

 

Ostatni był dość wymagający ale na szczęście jakoś wyszło. Choć przez wagę ogona całość jest nieco niestabilna, ale cóż mogłem zrobić.

 

3.03.2016 at 16:06 Lucky Silver Moon napisał:

Z kolegą stwierdziliśmy że po prostu kupimy 1 kucysia-kulkę.

Dasz rade?

 

Napisałem wiadomość.

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...