Skocz do zawartości

Recommended Posts

princess_luna_mlp_plushie_by_adamar44-d9

 

Tym razem Luna. Z minky, na specjalne życzenie. Choć akurat tego minky nie za bardzo lubię, ma nieco dłuższy włos niż inne przez co potrafi się troszkę źle układać, jest znacznie bardziej rozciągliwe niż... w sumie każde inne minky jakie miałem w ręce przez co trudno się z tym pracuje. Ale mimo to z efektu jestem zadowolony, pyszczek jest troszkę zbyt kosmaty ale całość jest bardzo przyjemna w dotyku. Nawet jestem zadowolony z tego jak mi oczy wyszły, mimo że do dużych nie należą a tym sposobem wolałem raczej robić nieco większe.

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Ylthin Maruda napisał:

Pyszczek Luny jest IMO trochę zbyt kwadratowy (zwłaszcza żuchwa jest masywna, trochę jak u serialowych ogierów), ale poza tym - wyszło całkiem, całkiem. Szczególnie oczy są bardzo ładne.

 

No właśnie pyszczek to jeden z efektów zbyt rozciągliwego materiału, trudno było przewidzieć jak będzie wyglądał efekt końcowy, ale mimo wszystko jest spoko. Mam świadomość że całe ciało ma bardziej normalnego kucyka, ale z tym materiałem ciężko było tego uniknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu adamar44 napisał:

princess_luna_mlp_plushie_by_adamar44-d9

 

Tym razem Luna. Z minky, na specjalne życzenie. Choć akurat tego minky nie za bardzo lubię, ma nieco dłuższy włos niż inne przez co potrafi się troszkę źle układać, jest znacznie bardziej rozciągliwe niż... w sumie każde inne minky jakie miałem w ręce przez co trudno się z tym pracuje. Ale mimo to z efektu jestem zadowolony, pyszczek jest troszkę zbyt kosmaty ale całość jest bardzo przyjemna w dotyku. Nawet jestem zadowolony z tego jak mi oczy wyszły, mimo że do dużych nie należą a tym sposobem wolałem raczej robić nieco większe.

Ładna, duża Luna... Ale zastanawiam się, jaki rozmiar ma TA

 

Spoiler

life_size_luna_plush_by_karasunezumi-d88

:) To dziecko na niej :D Bezcenne :D Chciałbym być na miejscu tego dzieciaka :D

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minuty temu Accurate Accu Memory napisał:

Ładna, duża Luna... Ale zastanawiam się, jaki rozmiar ma TA

 

  Ukryj zawartość

life_size_luna_plush_by_karasunezumi-d88

:) To dziecko na niej :D Bezcenne :D Chciałbym być na miejscu tego dzieciaka :D

 

 

Ciekawe pod jakie obciążenie była robiona :D Choć ja bym wolał nie wsadzać szkieletu do pluszaka, pluszak to pluszak, a tak taką nawet trudno przetransportować. Oj chodzi mi po głowie Luna tych rozmiarów....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu M3ICHU napisał:

Siemanko ja tu z pytankiem. Ile kosztowałby kanoniczny kuc w rozmiarze 30cm ale z ewentualnie domówionymi skarpetkami?

 

Nie robię 30 cm kucyków, rozmiar stojących w tej chwili zaczyna się od 35 cm. Cena jest zależna od postaci, taki Whooves lub Pinkie jest znacznie mniej pracochłonna niż np. Raibow Dash lub którakolwiek księżniczka. Konkrety bo bez nich będzie ciężko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adamar44 Chciałem zaokrąglić. O ile się nie mylę cena za 35 cm pluszaka to 160 zł? I ewentualnie chciałbym tutaj zapytać jakbym w przyszłości chciał zamówić powiedzmy Lyre ze skarpetkami, ile by mnie wyniosła taka "impreza"? :)

Edytowano przez M3ICHU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu M3ICHU napisał:

@adamar44 Chciałem zaokrąglić. O ile się nie mylę cena za 35 cm pluszaka to 160 zł? I ewentualnie chciałbym tutaj zapytać jakbym w przyszłości chciał zamówić powiedzmy Lyre ze skarpetkami, ile by mnie wyniosła taka "impreza"? :)

 

Wysłałem wiadomość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
2 godziny temu Lucky Silver Moon napisał:

Nwm czemu ale cały czas mam wrażenie że mają coś z pyskami :v

 

Wydaje ci sie :P A tak serio, ogier ma dobry pyszczek, jelonek średni ale tutaj akurat zrobiłem coś nieco inaczej niż zwykle i to był zły pomysł, a różowy jest malutki i wykrój jest dość satry, chyba powinienem wreszcie zrobić aktualizacje.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

I kolejne pluszaki:

Spoiler

oc_noodle_mlp_plushie_by_adamar44-d9yeka

Spoiler

oc_kudy_mlp_plushie_by_adamar44-d9z8055.

 

Drugi pluszak ma 53 cm wysokości i jest ponyfikacją końskiej wersji fursony która jest szakalem. Logiczne. Ale mimo wszystko nawet mi się podoba. Dobrze że fursona miała końską wersja bo dopiero wtedy to byłby problem. Ale nadal to dziwnie brzmi :/

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minuty temu adamar44 napisał:

I kolejne pluszaki:

  Ukryj zawartość

oc_noodle_mlp_plushie_by_adamar44-d9yeka

  Ukryj zawartość

oc_kudy_mlp_plushie_by_adamar44-d9z8055.

 

Drugi pluszak ma 53 cm wysokości i jest ponyfikacją końskiej wersji fursony która jest szakalem. Logiczne. Ale mimo wszystko nawet mi się podoba. Dobrze że fursona miała końską wersja bo dopiero wtedy to byłby problem. Ale nadal to dziwnie brzmi :/

Fursoński KUŃ! OT CO :D A jakże zawsze muszę dodać. Świetna robota, Adamar :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wreszcie jakiś nie-OCek:

 

sunburst_mlp_plushie_by_adamar44-da0vpjq

 

Akcesoria zdejmowane, nawet okulary (zwykle jednak robię na stałe). Okulary zrobione z drutu i owinięte muliną oraz potraktowane klejem żeby się nie rozpadło. Bez muliny okulary były zbyt gładkie i spadały... Ogólnie to jeden z moich lepszych pluszaków w ostatnim czasie. A tu mniej ciekawa reszta:

Spoiler

oc_honey_melon_mlp_beanie_plushie_by_ada

Spoiler

radiant_hope_mlp_plushie_by_adamar44-da0

Spoiler

oc_art_s_desire_mlp_plushie_by_adamar44-

 

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie pluszaki są naprawdę niesamowite. Zauważyłam, że ceny zmieniają się z czasem ale nie wiem, jakie są aktualnie. Ile kosztowałby prosty kucyk pegaz (brak udziwnień, jednokolorowa grzywa i ogon)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu martalong napisał:

Wszystkie pluszaki są naprawdę niesamowite. Zauważyłam, że ceny zmieniają się z czasem ale nie wiem, jakie są aktualnie. Ile kosztowałby prosty kucyk pegaz (brak udziwnień, jednokolorowa grzywa i ogon)?

 

Około 150 zł. Zawsze daję wycenę na podstawie tego jak to co mam zrobić wygląda, więc ceny są różne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Black Dahlia napisał:

Ja również zainteresowana byłabym zakupem w najbliższym czasie. Pytanie ile kosztowałaby klacz przedstawiona poniżej. bez hełmu, w samej zbroi:

http://scr.hu/0br6/jzcmt

Lepszy podgląd na grzywę:

http://scr.hu/0br6/3rkyt
 

Nie robię gradientów na grzywie i czy miała by mieć ciało jak normalna klacz w serialu czy też z taką bardziej męską głowę? Jeśli to drugie, to czy dostanę grafikę w dobrej jakości na oczy i znaczek (o ile jakiś jest)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...