Skocz do zawartości

Recommended Posts

tracer_from_overwatch_ponyfication_plush

Tym razem kucykowa wersja Tracer z gry Overwatch. Nie grałem, choć jestem ciekawy jak to wyszło (i pewnie nie zagram). Jak widać na zdjęciu wszystkie ciuchy są zdejmowane. Nie uważam tego za najlepszy pomysł, ale klient nasz pan. Ma ktoś jakiś pomysł skąd można wziąć cienki plastik który byłby półprzeźroczysty żeby tak jak tutaj zamiast filcu na gogle dać taki plastik? Folie za cienkie ale musi być elastyczne, nawet nie wiem gdzie i jak dokładnie czegoś takiego szukać :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu adamar44 napisał:

Ma ktoś jakiś pomysł skąd można wziąć cienki plastik który byłby półprzeźroczysty żeby tak jak tutaj zamiast filcu na gogle dać taki plastik? Folie za cienkie ale musi być elastyczne, nawet nie wiem gdzie i jak dokładnie czegoś takiego szukać :/

Jak bawiłem się w modelarstwo kolejowe, to do przeszklenia kabin używałem płyt poliwęglanowych (grubość 1mm). Materiał bardzo elastyczny, nie wiem, jak z kolorami, bo poza bezbarwnymi nie miałem styczności z innymi. Generalnie materiał bardzo elastyczny i dobrze nadający się do tego celu. Powinien być dostępny w większości sklepów modelarskich. Ewentualnie: zawsze można użyć folii PCV.

 

A pluszak bardzo ładny.

Edytowano przez szeregowy Joker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu szeregowy Joker napisał:

Jak bawiłem się w modelarstwo kolejowe, to do przeszklenia kabin używałem płyt poliwęglanowych (grubość 1mm). Materiał bardzo elastyczny, nie wiem, jak z kolorami, bo poza bezbarwnymi nie miałem styczności z innymi. Generalnie materiał bardzo elastyczny i dobrze nadający się do tego celu. Powinien być dostępny w większości sklepów modelarskich.

A z czego później można zrobić oprawę dla gogli? Bo znaleźć coś takiego to tylko jeden problem.

 

7 minut temu szeregowy Joker napisał:

A pluszak bardzo ładny.

Dzięki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie spodziewałem się takiego pluszaka. Nie licząc tych okularów to on jest boski. No i bez ubranka wygląda normalnie @adamar44, nie to co tamten snakepony :yay:.

 

W sumie chyba jesteś pierwszym, który stworzył sponyfikowaną Tracer w formie pluszaka :fluttershy4:.

Edytowano przez The Silver
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz The Silver napisał:

Szczerze to nie spodziewałem się takiego pluszaka. Nie licząc tych okularów to on jest boski.

Mam świadomość tego że gogle to akurat jej najsłabszy element. I rozumiem że opinia jest całkowicie bezstronna i to że masz Tracer ustawioną jako avatar nie ma z nią nic wspólnego :v Grafikę kojarzę bo była jedną na których się wzorowałem :P Gość chciał znacznie uboższą wersję ciuchów, ale wtedy by wyglądała jak nie ona :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu adamar44 napisał:

A z czego później można zrobić oprawę dla gogli? Bo znaleźć coś takiego to tylko jeden problem.

W chińskim pluszaku Spitfire oprawę okularów zrobiono z czegoś w rodzaju filcu, do którego następnie przyszyto szkła z folii PCV. Wygląda to mniej więcej tak (sorry za słabą jakość zdjęcia): 

Spoiler

okl.jpg.9ef12bd988907ae47dbd22b6c1547611

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minuty temu adamar44 napisał:

Mam świadomość tego że gogle to akurat jej najsłabszy element. I rozumiem że opinia jest całkowicie bezstronna i to że masz Tracer ustawioną jako avatar nie ma z nią nic wspólnego :v Grafikę kojarzę bo była jedną na których się wzorowałem :P Gość chciał znacznie uboższą wersję ciuchów, ale wtedy by wyglądała jak nie ona :/

 

Czasem design pluszaków jest lepszy, a czasem gorszy, no ale to nie ty decydujesz tylko klient. A to, że lubię postać Tracer nie przesądza o tym, że dałem taką, a nie inną opinię.

Nie no jak zobaczyłem to byłem niesamowicie zaskoczony, ale oprócz tego, że to Tracer to przesądziły jeszcze inne czynniki:

 

- Pucyk może być bez ubrań - fajnie się prezentuje (no w sumie jak każde twoje dzieło :yay:). Ładna grzywa, fajne umaszczenie - dopasowane kolory, nie jakiś nietypowy twór. 

 

7 minut temu szeregowy Joker napisał:

W chińskim pluszaku Spitfire oprawę okularów zrobiono z czegoś w rodzaju filcu, do którego następnie przyszyto szkła z folii PCV. Wygląda to mniej więcej tak (sorry za słabą jakość zdjęcia): 

  Ukryj zawartość

okl.jpg.9ef12bd988907ae47dbd22b6c1547611

 

 

Kurcze, kolejna osoba, która ma pluszaka Spitfire - kusicie mnie :rarity4: .. ...

 

 

 

Edytowano przez The Silver
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu szeregowy Joker napisał:

W chińskim pluszaku Spitfire oprawę okularów zrobiono z czegoś w rodzaju filcu, do którego następnie przyszyto szkła z folii PCV.

Akurat filcu nie chciałem w to mieszać, ale chyba nie będzie wyjścia. Niby w moim miejscu zamieszkania jest potencjalnie aż jeden sklep gdzie mogę coś takiego dostać, będę musiał się wybrać tam i sprawdzić. Dzięki za pomoc :)

 

2 minuty temu The Silver napisał:

Czasem design pluszaków jest lepszy, a czasem gorszy, no ale to nie ty decydujesz tylko klient. A to, że lubię postać Tracer nie przesądza o tym, że dałem taką, a nie inną opinię.

Tak tylko żartowałem. Sam z pluszaka też jestem zadowolony więc źle nie jest. Choć na żywo sprawia wrażenie masywnej przez tą ilość ubrań.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Geralt of Poland napisał:

Natknąłem się na ten temat akurat wtedy, kiedy od jakiegoś czasu mam ochotę skombinować sobie pluszakową Rarcię :rarityexcited:  Ile by takowa orientacyjnie kosztowała (w podstawowym wariancie, bez wielkich ekstrawagancji)?

W podstawowym wariancie ale w jakim rozmiarze? Bo ceny mogą być bardzo różne, ale taka mała kosztowałaby 140 zł. I jak na razie mam sporo zamówień więc tak czy siak nie mogę teraz się tego podjąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Geralt of Poland napisał:

Mała, czyli?  Wybacz, nie orientuję się w skalach wymiarów pluszaków. :D Ja z kolei i tak nie wiem, jak po MEC-u będę stał z kasą, więc na razie pytałem tylko teoretycznie, może w późniejszym terminie się jeszcze w tej sprawie odezwę.

Mała czyli 35 cm wysokości. Robię pluszaki w niemal każdym rozmiarze więc jak coś to śmiało pisz :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

oc_rue_mlp_plushie_by_adamar44-daajt2o.j

princess_celestia_mlp_plushie_by_adamar4

Oba pluszaki duże, oba z minky. Czasem mogę pozwolić sobie na zrobienie pluszaka z minky, ale niestety nadal kwestia dostępności kolorów i tego że po prostu czasem tego materiału jeszcze do końca nie ogarniam i ciężko czasem się z tym pracuje. Celestia ma prawie 70 cm wysokości, niecałe 80 długości, ogólnie jest duża. Bardzo duża. Parę rzeczy jest do poprawy, ale tutaj akurat już nie da rady. Następna (kiedyś) będzie ładniejsza. I ze złożonymi skrzydłami, nie ogarniam jak można zrobić w miarę płaskie skrzydła żeby zachowały jakąś przyzwoitą sztywność mimo swojego rozmiaru i żeby nie wsadzać tam drutu. Te tutaj lubią trochę opadać, zrobiłem co mogłem żeby to zniwelować ale to nie "to". Zamówiona jako prezent urodzinowy dla 6-latki która chciała mieć swoje imię na pluszaku więc jest. Dobrze że aż tak bardzo w oczy się nie rzuca, ale i tak lepsza by była bez tego.

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godziny temu Wonsz napisał:

Pluszowa Celestia znalazła się w Niedzielnych Aktualnościach na FGE: http://www.fge.com.pl/2016/07/niedzielne-aktualnosci-cclix.html

No właśnie zauważyłem :) Co prawda to nie pierwszy raz jak jakiś mój pluszak się w niedzielnych pojawiał, ale i tak zawsze jestem zaskoczony.

14 godziny temu Wonsz napisał:

Fajnie ci wyszła :)

Dzięki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Kolejna porcja pluszaków:

Spoiler

oc_twisted_fate_beanie_plushie_by_adamar

Spoiler

oc_armored_nightfall_mlp_plushie_by_adam

Trochę w innym stylu. Dopiero po jakimś czasie od tego jak go zrobiłem skojarzyłem że kogoś mi przypomina :v

Spoiler

them_s_fighting_herds___oleander_by_cras

 No chyba że tylko ja jestem jakiś dziwny i widzę w nich pewne podobieństwo :I

Spoiler

oc_skull_pop_mlp_plushie_by_adamar44-dag

Spoiler

oc_swift_paw_mlp_plushie_by_adamar44-dai

Już mój drugi pluszak z czaszką na ogonie i trzeci którego mi ktoś pokazywał widziałem. Wie ktoś o co z tym chodzi? No i pluszak spory wyszedł, z ogonem miała całe 80 cm długości.

 

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu MickyMay napisał:

Masz jakiś sklep internetowy z tymi pluszakami. jak tak to daj linka, a jak nie to masz mojego maila: [email protected] :vinylspin: Chciałbym RD 30 lub 40 cm. Na Urodziny.:aj3: Cena pewnie koło 160? 

 

Sklep teoretycznie mam ale od dawna nic tam nie wrzucałem bo nie mam czasu robić nic do sklepiku, wszystko to zamówienia. Cena się zgadza. Kiedy masz te urodziny? Chcę wiedzieć ile miałbym czasu.

 

17 godzin temu Chip napisał:

@adamar44 pamiętasz jeszcze o moim zamówieniu (w zasadzie to chyba rezerwacji) na Twilight?

 

Tak, pamiętam. Zamówienia będę przyjmować w niedzielę więc napiszę jak będę mógł przyjmować zamówienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...