Skocz do zawartości

Recommended Posts

4 godziny temu adamar44 napisał:

 

Sklep teoretycznie mam ale od dawna nic tam nie wrzucałem bo nie mam czasu robić nic do sklepiku, wszystko to zamówienia. Cena się zgadza. Kiedy masz te urodziny? Chcę wiedzieć ile miałbym czasu.

27 październik :dunno:

Edytowano przez MickyMay
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

To jest okropne...

 

Dlaczego te wszystkie pluszaki nie są u mnie? D:

 

A teraz poważnie:

One są... Genialne:soawesome:

Są takie słitaśne, że tuliłbym je wszystkie! :evilshy: A już w szczególności - te metrowe. :fluttershy4:

 

Bardzo chętnie bym zamówił nawet i całą kolekcję, aczkolwiek niestety ostatnio jest trochę wydatków. No ale może kiedyś sobie pozwoliłbym na jednego? :3

 

 

Kawał dobrej roboty ~ tak trzymaj! (=

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu Darth Evill (Fire Sky) napisał:

Jest szansa zamówić oc? 

 

Pytanie spóźnione o tydzień... Mam masę pracy i niestety w chwili obecnej nie mogę przyjąć żadnego nowego zamówienia :(

 

3 godziny temu Rikifive napisał:

Dlaczego te wszystkie pluszaki nie są u mnie? D:

Na pocieszenie powiem że u mnie też nie są :P Co zrobię to zaraz wysyłam.

3 godziny temu Rikifive napisał:

Bardzo chętnie bym zamówił nawet i całą kolekcję, aczkolwiek niestety ostatnio jest trochę wydatków. No ale może kiedyś sobie pozwoliłbym na jednego? :3

Więc zapraszam kiedyś :) Teraz i tak bym nie mógł się za nic nowego zabrać więc kiedyś to odpowiedni termin.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Chip napisał:

Hej! A jak tam prace nad moim zamówieniem idą?

Mam masę pracy i pilniejsze zamówienia więc prace nie idą wcale bo nie mogę robić wszystkiego na raz a to wymaga jednak sporo czasu więc jak będę miał coś do pokazania to napiszę. Ale nie spodziewaj się bardzo szybkich postępów bo nie tylko Ty czekasz a ja mam tylko dwie ręce :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu adamar44 napisał:

Na pocieszenie powiem że u mnie też nie są :P Co zrobię to zaraz wysyłam.

Jak mogłeś! D: 

jk:pinkie4:

 

Hah, widzę, że biznes się kręci. (=

 

Zakładam, że to nie są tanie rzeczy - pluszaki zawszę są drogie, no ale nic dziwnego biorąc pod uwagę koszt wytworzenia a co ważniejsze, ilość wymaganej pracy. Aaaale jak się skończą remonty, które tanie też nie są =P , to może jest mała szansa, że za jakiś rok lub dwa pomyślałbym nad zamówieniem. :3

 

Swoją drogą zastanawiam się, jak długo by przetrwał metrowy pluszak wiedząc, że moje psy mają tendencję do 'wyciumkiwania' tego typu pluszaków, a szczególnie ten większy. :hBB25: Pogniewałbym się. :grumpytwi: Bezpieczniej byłoby wziąć mniejsze rozmiary, by trzymać je z daleka od nich. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się podobają Twoje pluszaki, szczególnie te zrobione z minki z oczami i znaczkiem haftowanymi komputerowo tak jak ta Luna. Ten materiał minki jest fajniejszy od polaru.  Te z polaru tez są ładne, ale nie mam przekonania do tych naprasowanek czy nie odlecą po praniu, nie zblakną po jakimś czasie.

Edytowano przez fluttershypony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu Rikifive napisał:

Swoją drogą zastanawiam się, jak długo by przetrwał metrowy pluszak wiedząc, że moje psy mają tendencję do 'wyciumkiwania' tego typu pluszaków, a szczególnie ten większy. :hBB25: Pogniewałbym się. :grumpytwi: Bezpieczniej byłoby wziąć mniejsze rozmiary, by trzymać je z daleka od nich. ^^

Nie wiem co dokładnie oznacza "wyciumkiwanie" ale pluszak potrafił przeżyć spotkanie z sadystycznym dzieckiem więc szanse jakieś są (choć dzieciak nie ma pazurów i kłów tego rozmiaru...), ale małe.

 

7 godzin temu fluttershypony napisał:

Mi też się podobają Twoje pluszaki, szczególnie te zrobione z minki z oczami i znaczkiem haftowanymi komputerowo tak jak ta Luna. Ten materiał minki jest fajniejszy od polaru.  Te z polaru tez są ładne, ale nie mam przekonania do tych naprasowanek czy nie odlecą po praniu, nie zblakną po jakimś czasie.

Z minky i haftami mam taki problem że jestem ograniczony w obu kwestiach. Minky w naszym kraju jest dostępne w bardzo ograniczonej liczbie kolorów co podnosi koszty pluszaków przez konieczność sprowadzania minky zza granicy. Znowu hafty robi mi koleżanka której czas cenię i nie daję jej zbyt dużo do roboty bo wiem jak mało ma czasu wolnego. Nigdzie indziej haftów nie opłaca mi się robić więc mogę zrobić bardzo ograniczoną ilość haftów w pewnym okresie czasu. Mam świadomość tego że to jest lepsze, ale czasem muszę iść na kompromis. A naprasowanki wcale tak łatwo nie schodzą i koloru też szybko nie tracą. Trochę je łatwiej ubrudzić przez co nie wyglądają tak fajnie po jakimś czasie ale zrezygnować nie mogę bo nie mam stosunkowo taniej i w miarę prostej do wykonania alternatywy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
godzinę temu lucciann66 napisał:

Jak ty to robisz, że są takie realistyczne?:)

 

Wypracowałem znośny wykrój, ogarniam jak używać maszyny do szycia i zdobyłem już troche doświadczenia. Nie wiem jak inaczej mogę to opisać.... Ale i tak jeszcze mam nad czym popracować więc idealnie jeszcze nie jest (i pewnie nigdy nie będzie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu Bertram Quist napisał:

Jak wygląda zamówienie i kupno pluszaka. To znaczy jakie są warunki ,sposób zapłaty, termin skończenia, koszt i gdzie mam złożyć zamówienie gdybym chciał kupić ?

 

Aktualnie zamówień nie przyjmuję, ale na koniec roku planuję przyjąć kilka. Wystarczy mi napisać wiadomość jaką postacią jesteś zainteresowany oraz jak duży pluszak miałby być. Termin zależy od terminu przyjęcia zamówienia, w porywach czas oczekiwania może wynosić nawet kilka miesięcy :/ Ale to dużo zależy od tego ile mam do zrobienia. Po kilku bardzo nieprzyjemnych sytuacjach wymagam zaliczki lub pełnej wpłaty przy składaniu zamówienia, bez tego nie zacznę pracy. To chyba tyle najważniejszych informacji. Każdy pluszak wymaga indywidualnej wyceny więc warto po prostu się spytać ile by kosztowało to czym jesteś zainteresowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dwa pluszaki które zrobiłem jakiś czas temu:

Spoiler

snowdrop_mlp_plushie_by_adamar44-darsz9q

Spoiler

oc_torpid_astrum_mlp_beanie_plushie_by_a

 

Przy okazji chciałem powiedzieć że w sygnaturze dodałem link do mojej listy zamówień. Więc jeśli zamówiłeś pluszaka i chcesz mieć wgląd co mam do zrobienia przed twoim pluszakiem to wystarczy tam zajrzeć. Im jesteś niżej na liście tym dłużej trzeba czekać. Mam wrażenie że niewiele osób tam zagląda z forum więc wolę o tym wspomnieć.

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...