Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
15.05.2017 at 14:02 adamar44 napisał:

Ostatnio zrobiłem pluszaka OCka którego już kiedyś robiłem. Chcecie wiedzieć jak wygląda 2,5 roku doświadczenia? No to patrzcie:

  Ukryj zawartość

oc_seachell_mlp_plushie_by_adamar44-db97

 

 

Przeglądnełam cały temat.

 

Nie kuś mnie więcej, ten pluszak wyżej jest wspaniały.. A jakie ma rozmiary?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmniejsze pluszaki są tego typu:

octavia___vinyl_ponyball_by_adamar44-d8a

Ale nie lubię robić bardzo małych pluszaków, ludzie oczekują bardzo małej ceny a pracy przy pewnej skali już nie ubywa...

 

Tamta Rarcia miała bardzo skromnie wypchaną grzywę, całość jest przeszyta żeby miała linie na powierzchni i żeby trzymała kształt. Loki są zrobione tak że skręciłem grzywę i przyszyłem w odpowiednim miejscu żeby się nie rozwinęła. Zero drutów.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Przeglądnęłam cały temat i... Nie no, słów mi brak. Sama kiedyś coś tam szyłam z polaru lecz moim zamysłem nie była realistyczność wytworu a jego orginalność, dlatego moje pluszaki nigdy nie były szyte od wzoru, więc każdy był inny.
Wracając. Byłabym skłonna zamówić coś w kierunku ponyfikacji Yennefer z Wiedźmina III, ale z tego tytułu iż nie chcę przekombinować to sam oceń czy jest to wykonalne.

Jak będziesz to skontaktuj się ze mną na priv, wtedy powiem co i jak aby ci roboty zbytnio nie utrudniać przy niej, bo wiem, że Yen jest trudną postacią.
 

 

yennefer_by_ddye088-da4zh9d.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Dnia 6.10.2017 o 21:35, Katarzyna Bardzel napisał:

Witam,

potrzebuję FLUTERSHAY w rozmiarze 25-30 cm.. czy dało by się coś wykopinować? Córa wymysliła że ma miec pluszakowe wlosy.. a Twoje kucyki są piękne?

Jaka była by cena i czas oczekiwania?

 

 

Pluszowe włosy to coś jak tutaj:

fluttershy_sitting_plushie_by_adamar44-d

? Czy te ze sztucznych włosów? W tej chwili zamówień nie przyjmuję, ale na koniec października będę wiedział co będę miał do zrobienia. Wysłałem wiadomość z wyceną.

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
7 godzin temu, hviezdosz napisał:

Jak długo właśnie trwa, zanim uszyjesz taką dużą "bestię"?

 

W sensie jak długo mi zajmuje praca nad czymś takim? Nieco ponad tydzień. Ale sporo wychodzi za materiały, pluszak jest duży to dużo materiału potrzebuje. Szkoda że jej nie zważyłem przed wsadzeniem do pudła, ale z opakowaniem mi wyszło niecałe 11 kg...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Dnia 10.03.2018 o 14:47, GlaceCordis napisał:

Mam pytanie,ile by kosztował nieduży pluszak Derpy Hooves i Apple Jack,podobny do tego pluszaka Fluttershy?

 

Dnia 10.03.2018 o 14:47, GlaceCordis napisał:

Mam pytanie,ile by kosztował nieduży pluszak Derpy Hooves i Apple Jack,podobny do tego pluszaka Fluttershy?

 

To będzie kosztowało no tak trochę. Chcecie cen w złotówkach to dajcie wymiary w centymetrach. Tylko nie tutaj, wyślijcie prywatne wiadomości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...