479 postów w tym temacie

13 godziny temu MickyMay napisał:

Miesiąc temu :twilight6: zamówiłem Dashie. Jak tam prace?                      Ps. A pluszaki szyjesz cudowne :yay:

Napisałem Ci wiadomość.

Link do postu

Jak wygląda zamówienie i kupno pluszaka. To znaczy jakie są warunki ,sposób zapłaty, termin skończenia, koszt i gdzie mam złożyć zamówienie gdybym chciał kupić ?

Link do postu
27 minut temu Bertram Quist napisał:

Jak wygląda zamówienie i kupno pluszaka. To znaczy jakie są warunki ,sposób zapłaty, termin skończenia, koszt i gdzie mam złożyć zamówienie gdybym chciał kupić ?

Aktualnie zamówień nie przyjmuję, ale na koniec roku planuję przyjąć kilka. Wystarczy mi napisać wiadomość jaką postacią jesteś zainteresowany oraz jak duży pluszak miałby być. Termin zależy od terminu przyjęcia zamówienia, w porywach czas oczekiwania może wynosić nawet kilka miesięcy :/ Ale to dużo zależy od tego ile mam do zrobienia. Po kilku bardzo nieprzyjemnych sytuacjach wymagam zaliczki lub pełnej wpłaty przy składaniu zamówienia, bez tego nie zacznę pracy. To chyba tyle najważniejszych informacji. Każdy pluszak wymaga indywidualnej wyceny więc warto po prostu się spytać ile by kosztowało to czym jesteś zainteresowany.

Link do postu

Dwa pluszaki które zrobiłem jakiś czas temu:

Spoiler

snowdrop_mlp_plushie_by_adamar44-darsz9q

Spoiler

oc_torpid_astrum_mlp_beanie_plushie_by_a

Przy okazji chciałem powiedzieć że w sygnaturze dodałem link do mojej listy zamówień. Więc jeśli zamówiłeś pluszaka i chcesz mieć wgląd co mam do zrobienia przed twoim pluszakiem to wystarczy tam zajrzeć. Im jesteś niżej na liście tym dłużej trzeba czekać. Mam wrażenie że niewiele osób tam zagląda z forum więc wolę o tym wspomnieć.

Link do postu

Utwórz konto lub zaloguj się, by skomentować

Aby móc pisać komentarze, musisz być zalogowanym użytkownikiem.

Utwórz konto

Utwórz konto w naszej społeczności! To łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz