488 postów w tym temacie

13 godziny temu MickyMay napisał:

Miesiąc temu :twilight6: zamówiłem Dashie. Jak tam prace?                      Ps. A pluszaki szyjesz cudowne :yay:

Napisałem Ci wiadomość.

0

Jak wygląda zamówienie i kupno pluszaka. To znaczy jakie są warunki ,sposób zapłaty, termin skończenia, koszt i gdzie mam złożyć zamówienie gdybym chciał kupić ?

0

27 minut temu Bertram Quist napisał:

Jak wygląda zamówienie i kupno pluszaka. To znaczy jakie są warunki ,sposób zapłaty, termin skończenia, koszt i gdzie mam złożyć zamówienie gdybym chciał kupić ?

Aktualnie zamówień nie przyjmuję, ale na koniec roku planuję przyjąć kilka. Wystarczy mi napisać wiadomość jaką postacią jesteś zainteresowany oraz jak duży pluszak miałby być. Termin zależy od terminu przyjęcia zamówienia, w porywach czas oczekiwania może wynosić nawet kilka miesięcy :/ Ale to dużo zależy od tego ile mam do zrobienia. Po kilku bardzo nieprzyjemnych sytuacjach wymagam zaliczki lub pełnej wpłaty przy składaniu zamówienia, bez tego nie zacznę pracy. To chyba tyle najważniejszych informacji. Każdy pluszak wymaga indywidualnej wyceny więc warto po prostu się spytać ile by kosztowało to czym jesteś zainteresowany.

0

Dwa pluszaki które zrobiłem jakiś czas temu:

Spoiler

snowdrop_mlp_plushie_by_adamar44-darsz9q

Spoiler

oc_torpid_astrum_mlp_beanie_plushie_by_a

Przy okazji chciałem powiedzieć że w sygnaturze dodałem link do mojej listy zamówień. Więc jeśli zamówiłeś pluszaka i chcesz mieć wgląd co mam do zrobienia przed twoim pluszakiem to wystarczy tam zajrzeć. Im jesteś niżej na liście tym dłużej trzeba czekać. Mam wrażenie że niewiele osób tam zagląda z forum więc wolę o tym wspomnieć.

4

Polecam, zadowolenie i uciecha gwarantowane w 100% :D

20170221480.jpg

4

Napisano (edytowany)

Również gorąco polecam ! Pluszaki są piękne, naprawdę warto :) 

Spoiler

3c213f750d1ea.jpg

Edytowano przez Bertram Quist
1

Ostatnio zrobiłem pluszaka OCka którego już kiedyś robiłem. Chcecie wiedzieć jak wygląda 2,5 roku doświadczenia? No to patrzcie:

Spoiler

oc_seachell_mlp_plushie_by_adamar44-db97

oc_commision_by_adamar44-d8flfto.jpg

8

Napisano (edytowany)

Widać, że wykrój już znalazłeś, tak samo wiele innych rzeczy wprowadziłeś jak np. pyszczek :twilight2:.

Jak to mówią, trening czyni mistrza. 

Edytowano przez The Silver Cheese
0

15.05.2017 at 14:02 adamar44 napisał:

Ostatnio zrobiłem pluszaka OCka którego już kiedyś robiłem. Chcecie wiedzieć jak wygląda 2,5 roku doświadczenia? No to patrzcie:

Ukryj zawartość

oc_seachell_mlp_plushie_by_adamar44-db97

Przeglądnełam cały temat.

Nie kuś mnie więcej, ten pluszak wyżej jest wspaniały.. A jakie ma rozmiary?

0

22 godziny temu Catniss napisał:

A jakie ma rozmiary?

30-35 cm wysokości.

0

W sumie nie pytałem się, a jestem ciekaw. Jaki był twój najmniejszy pluszak, którego wykonałeś oraz czego używasz do usztywnienia grzywy (np. u Rarci o tutaj):

Spoiler

rarity_mlp_plushie_by_adamar44-d9ev825.j

0

Najmniejsze pluszaki są tego typu:

octavia___vinyl_ponyball_by_adamar44-d8a

Ale nie lubię robić bardzo małych pluszaków, ludzie oczekują bardzo małej ceny a pracy przy pewnej skali już nie ubywa...

Tamta Rarcia miała bardzo skromnie wypchaną grzywę, całość jest przeszyta żeby miała linie na powierzchni i żeby trzymała kształt. Loki są zrobione tak że skręciłem grzywę i przyszyłem w odpowiednim miejscu żeby się nie rozwinęła. Zero drutów.

2

Przeglądnęłam cały temat i... Nie no, słów mi brak. Sama kiedyś coś tam szyłam z polaru lecz moim zamysłem nie była realistyczność wytworu a jego orginalność, dlatego moje pluszaki nigdy nie były szyte od wzoru, więc każdy był inny.
Wracając. Byłabym skłonna zamówić coś w kierunku ponyfikacji Yennefer z Wiedźmina III, ale z tego tytułu iż nie chcę przekombinować to sam oceń czy jest to wykonalne.

Jak będziesz to skontaktuj się ze mną na priv, wtedy powiem co i jak aby ci roboty zbytnio nie utrudniać przy niej, bo wiem, że Yen jest trudną postacią.

yennefer_by_ddye088-da4zh9d.png

0

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się