Serey

Animal and Pony Group [NZ][Random][Slice of Life][Crossover][Komedia][Violence]

Recommended Posts

Nie ma to jak piszący opowiadanie/fanifc...Tia...
Zacznijmy od pozytywnej strony.
Cześć! Projekt, który oto właśnie Wam przedstawiam jest jednym z pierwszych, bardziej zaawansowanych i przyjętych przez moją gromadkę - czyli mnie i mojego dobrego kolegę. Z początku pewnie będziecie podchodzić do niego z kijem i dźgać go... Zaraz, miało być przyjemnie.

Jest to opowiadanie które od grudnia siedzi już mi w głowie, lecz nie miałam chęci/odwagi jego rozpoczęcia. Prace oficjalne zaczęły się około końca marca. Opowiada o grupie tajnych agentów i ich perypetiach związanych z zawodem. Pewnie niektórzy z Was spotkali już mnie na MLPFiction. Pisanie na początku sprawiało mi ogromne trudności mimo, iż miałam pomysł. Idzie to teraz coraz łatwiej, jednak mam jeszcze dużo do roboty: styl pisania, rozwinięcie opisów, większa szczegółowość... Jest tego dużo. Nie ukrywam, że moje wypociny nie należą do najlepszych. Mam nadzieję, że na przestrzeni miesięcy (mam duże zamiary) polepszę się w mojej ulubionej dziedzinie, jaką jest kreatywność.

Bardzo proszę o wytykanie błędów, jeśli się takowe znajdą. Przeglądam tekst kilka razy i zawsze jestem uczulona na choćby najmniejszy. Z góry przepraszam za moje amatorstwo i życzę miłego czytania!

Rozdział I

Rozdział II

Rozdział III

Rozdział IV

Edited by Dolar84

Proszę o uzupełnienie tagów. Czas na poprawę - 2 dni.

Ok. Przeczytałem te dwa rozdziały i pozaznaczałem tych kilka błędów które odkryłem. Czekam na kolejne rozdziały mając cichą nadzieję, że fabuła rozwinie się w dobrym kierunku.

PS. Wywnioskowałem, że lubisz wszystko co pochodzi z Chin/Japoni/Korei czyli jednym słowem z Azji.

Tagi wstawione, poczucie winy za to, że nie dopięłam wszystkiego na ostatni guzik - jest, cały czas mnie prześladuje. Przy okazji, dziękuje (panowi? koledze?) wyżej za wytknięcie błędów. Imię głównej bohaterki - co ja poradzę, że ono do niej według mnie pasuje. Ojej, moja składnia... Mam plany do tego opowiadania, fabuła będzie się rozwijać, ale to po konsultacji z H. Jeszcze raz dziękuje i życzę miłego dnia/nocy/wieczoru.

Rozdział III

Zakończenie wyszło zupełnie inaczej, niż się spodziewałam, a mianowicie kilka razy gorzej. Kolejny nudny rozdział, gdzie sypię żartami jak z rękawa, a niektóre z nich wołają o pomstę do nieba. 

Ale i tak zachęcam do czytania.  :fluttershy4:

Dobra rozdział 3 przeczytany. Fakt końcówka wyszła dennie. Brak opisu gabinetu generał Truth który urozmaicił by FF. Tak samo inne pomieszczenia.

PS. Jeszcze raz proszę akapity rób za pomocą "tab"

Edited by rkzm2012

Hmmm... Rzeczywiście, opis gabinetu trochę by podniósł poziom, ale przecież nie będe już tego zmiemniać. Akapity postaram się robić TABem, jeśli nie zapomnę.

I nowy rozdzialik:

A.P.G. IV

Swoją drogą, nie nie umarłam, ale zastanawiałam się, czy nie porzucić tego projektu, by doskonalić się w pisaniu. Ostatnio nabrałam kilka ciekawych (LOL, ty tak tylko myślisz :lol:) pomysłów, a przecież moje pisanie w najzwyklejszym świecie jest... denne. Szczególnie początek tej części. RLY? Naprawdę nic bardziej zabawnego i mniej głupiego nie mogłaś wymyślić, Natalio? Potem to będzie jeszcze głupsze, bo dowiecie się czegoś. I jeszcze ta sekretarka... Możecie mnie udusić w spokoju. Nie umiem pisać [Kryzys Twórczy mode on]

:yay: W końcu akapity robione TABem. Rozdział wyszedł świetnie. Tylko trzy literówki. Co mi się nie podobało? Za mało opisów. Ja bardzo lubię opisy na pół strony, ale jak to mówią każdemu nie dogodzisz.

W grupie tworzącej witam gorąco szu, zajmuję się on korektą i pre-readingiem.

Kolejny rozdział, tym razem odrobina akcji, laserów i suchar na koniec  :rainpriest:

Tak więc, zapraszam do czytania!

A.P.G. V

Edited by Serey