Skocz do zawartości

Little Light rysuje :3


Recommended Posts

Witam!

Radzę jeszcze popracować nad ciałem i wyglądem. W końcu każdy musi znaleźć swój styl rysowania.

Na razie radzę przeczytać to -> http://www.fge.com.pl/2012/02/jak-rysowac-w-stylu-my-little-pony.html

Czekam na kolejne rysunki i na poprawę. Jak na twój wiek rysowanie może być. Ja już dłużej rysuję, więc wiesz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Uwagą Starosty się nie martw. Jak jesteś inteligentna to cię nie pohejcą. A jak będą to zgłoś się do mnie, mam siekierę i 10cm Sunset Shimmer.

Szyja trochę za długa. Popracuj nad oczema. Poćwicz też proporcje.

Jak na twój wiek jest dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum, miło cię tu gościć :) Jak na taki wiek rysunki nie są złe, ale dopiero się rozwijasz i nie poddawaj się, krocz dalej w rysowaniu! Z uwagami Timber w 100% się zgadzam, nie mogę się doczekać, jak narysujesz Pinkie Pie :) Czekam na kolejne twoje rysunki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ostatni mnie się podoba najbardziej , pomijając oczywiście moją Natti ^^ 

Widzisz to ? 

mlp___fim__angry_pinkamena_by_sileresp-d

Te uszy, kucyki mają te uszy dość duże, a ty robisz je takie malutkie, że za małe . 

Poćwicz jeszcze , a osiągniesz swój cel :) 

Wrócę tu kiedyś i popatrzę sobie na te uszy :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :D

 

Rysunki mało urodziwe, są ostre, kreska jest poszarpana. Takie niedopracowane bazgrołki, bardzo nieestetyczne, od których wszyscy zaczynają :rdblink:

 

Moja propozycja- zamiast iść na ilość, co robisz obecnie, posiedź nad jednym rysunkiem trochę dłużej i go dopracuj. Zaczynasz od byle jakiego szkica, który podrasowujesz, robi się płynny, a linie pomocnicze wymazujesz. Na końcu radzę kontury przejechać tuszem, a ołówek zupełnie wymazać. No i fajnie by było gdybyś prace pokolorowała i pocieniowała.

Rób większe oczy i osadź je bardziej z przodu. Uszy powinny być większe i niżej osadzone. Grzywom brakuje objętości, a co do pyszczków- radzę rysować kółko i półkole, a jeśli robisz pyski ostrokrawędziste, to głowa jest mniej okrągła, a stop nie może być pod kątem prostym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...