Skocz do zawartości

"Mój Mały Bazgrołek" - Discord


Wężyk

Bazgrać dalej?  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Bazgrać dalej?



Recommended Posts

Więc...

Jakieś 3 tygodnie temu za namową kolegi zacząłem rysować coś kucopodobnego....

Średnio mi to wychodziło i po kilku zmaganiach z ołówkiem oraz kartką przerzuciłem się na Humanizację.

Szkic był niestety rysowany na kolanie i do tego długopisem na wykładzie z fizyki.

Proszę o wstępne uwagi na temat tego co mam zmienić.

To jest mój pierwszy człekopodobny rysunek:

Dołączona grafika

photo upload

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że w niedzielę pojawi się nowy bazgrołek. Aktualnie uczę się rysować oczy smoka i to może opóźnić prace nad kolejnym artem. Ps.: Czy zgadzacie się bym wrzucił trochę nie dotyczących tematu obrazów? Chcę koledze udowodnić, że jego arty są świetne. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wasze komentarze.

To dla mnie wielka motywacja!

Niestety dziś Bazgrołka nie będzie, ale nie z powodu nauki rysowania.

Tłumacze już łącznie siedem FF'ów na raz i nie wyrabiam się w określonym terminie.

Ponadto prosił bym także o komentarze dot. tego co mam zmienić w moim stylu lub w rysowaniu.

Jeżeli przy humanizacji kierowałeś się własnym konkretnym stylem ..TO SZACUN! :D

Ten styl to pomieszanie własnego pomysłu ze stylem koleżanki.

To ona wpadła na rysowanie takich oczu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety bazgrołek pochodzi z wykładu fizycznego. Nie miałem innych przyborów przy sobie. :derp: Nie bez powodu nazwałem to "bazgrołkiem"... A jeśli już o artach to zdradzę pewne szczegóły. Tworzenie trwa tak długo, ponieważ, jak napisałem nie umiem rysować kuców... Następnym rysunkiem ma być Discord pociągający za sznurki laleczek Luny i Celestii rozchodzących się w dwie różne strony. Dzięki za uwagę a teraz idę wypić szklankę z kakałka :P:discord2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...