Skocz do zawartości

Oskary w MLP s4


Branthos

Recommended Posts

Wpadłem na ten pomysł dzięki działu "Fanfikowe Oskary - Edycja Pierwsza" i pomyślałem, że można by było zrobić podobnie.

Więc będziemy przydzielać oskary i złote maliny oraz nominacje do nich w MLP do sezonu 4. 

Ja zaczynam.

Najpierw nominacje:

 

 Oskary:

 

Najlepszy odcinek:"Twilight Kingdom", "Pinkie Pride", "Rarity Takes Manehattan", "Maud Pie",  "Testing, Testing, 1, 2, 3",  "Trade Ya"

Najlepiej rozbudowana postać:"Rarity Takes Manehattan" za Rarity,"Pinkie Pride" za Pinkie,  "Filli Vanilli" za Fluttershy

Najlepiej rozbudowana nowa postać:"Rarity Takes Manehattan" za Coco Pommel,  "Pinkie Pride" za Cheese Sandwich, "Maud Pie" za Maud Pie

Najlepszy (pomysł na) scenariusz:"Pinkie Apple Pie", "Pinkie Pride", "Twilight Time"

Najlepszy scenariusz: "Princess Twilight", "Castle Mane-ia", "Rarity Takes Manehattan",  "Pinkie Pride",  "Maud Pie", "Equestria Games"

Najlepsza piosenka/piosenki: Flight to the Finish za "Hearts Strong as Horses", "Bats!" za "Stop The Bats",  "Pinkie Pride" za WSZYSTKIE

Najśmieszniejszy odcinek:"Castle Mane-ia", "Rarity Takes Manehattan", "Pinkie Pride", "Twilight Time", "Maud Pie", "Testing, Testing, 1, 2, 3", "Trade Ya", "Equestria Games"

Najbardziej epicki odcinek:"Princess Twilight", "Inspiration Manifestation", "Twilight Kingdom",

Najlepsze pozytywne zaskoczenie:"Power Ponies", "Rarity Takes Manehattan", "Twilight Time", "Equestria Games"

 

 Złote Maliny:

 

Najgorszy odcinek:"Daring Don't","Bats!", "It Ain't Easy Being Breezies"

Najbardziej płytka postać:"Daring Don't" za Rainbow Dash,  za Flim i Flam "Twilight Kingdom" za Discord

Najbardziej płytka nowa postać:"Leap of Faith" za Silver, "Twilight Kingdom" za Tirek

Najgorszy (pomysł na) scenariusz:: "Daring Don't" "Power Ponies", "Simple Ways",It Ain't Easy Being Breezies", "Inspiration Manifestation" "Somepony to Watch Over Me"

Najgorszy scenariusz:"Daring Don't", "It Ain't Easy Being Breezies"

Najgorsza piosenka/piosenki:BRAK

Najnudniejszy odcinek:"Daring Don't","Bats!", "Simple Ways", "It Ain't Easy Being Breezies"

Odcinek, który nie śmieszy:"Daring Don't", "It Ain't Easy Being Breezies"

Najgorsze negatywne zaskoczenie:"Bats!", "Daring Don't",

 

 Nagrody właściwe:

 Oskary:

 

Najlepszy odcinek:"Twilight Kingdom"

Najlepiej rozbudowana postać:"Pinkie Pride" za Pinkie  :pinkie4: 

Najlepiej rozbudowana nowa postać:"Maud Pie" za Maud Pie

Najlepszy (pomysł na) scenariusz:"Pinkie Pride"

Najlepszy scenariusz:"Rarity Takes Manehattan"

Najlepsza piosenka/piosenki:"Pinkie Pride" za WSZYSTKIE

Najśmieszniejszy odcinek:"Castle Mane-ia"

Najbardziej epicki odcinek: "Twilight Kingdom"

Najlepsze pozytywne zaskoczenie:"Equestria Games"

 

 Złote Maliny

 

Najgorszy odcinek:"Daring Don't"

Najbardziej płytka postać:"Daring Don't" za Rainbow Dash :wut: 

Najbardziej płytka nowa postać:"Leap of Faith" za Silver

Najgorszy (pomysł na) scenariusz: "Daring Don't"

Najgorszy scenariusz:"It Ain't Easy Being Breezies"

Najgorsza piosenka/piosenki:BRAK

Najnudniejszy odcinek:"Bats!"

Odcinek, który nie śmieszy:"Daring Don't"

Najgorsze negatywne zaskoczenie:"Daring Don't"

 

Możecie sobie skopiować kategorie ode mnie lub wybrać własne. Jak nie chce wam się tyle pisać możecie wziąć mniej kategorii (mi się po prosu nudziło :))

Czekam na wasze nominacje do oskarów i złotych malin oraz pozdrawiam.

Edytowano przez Branthos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Może dlatego, że te nominacje (choćby dla mnie) nie mają sensu - z jakiej racji chociażby "Bats!" leży w NAJGORSZYCH odcinkach?  :suspicious:

Sama możesz ułożyć swoje nominacje i cóż poradzę, że nie podobało mi się "Bats!". Jedyne, co według mnie w tym odcinku było dobre, to piosenka i Flutterbat, reszta, taka sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może dlatego, że temat ogólnie nie ma sensu.

Nie do końca nie ma sensu bo np: są odcinki w których pomysł na scenariusz jest okropny, a są dobre np. "Power Ponies". I ja chciałbym wyróżnić te odcinki i wiele innych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...