Skocz do zawartości

Save me [Epic][Z][Slice of life][Human][Postapocalyptic]


Recommended Posts

@up:

Na przykład może takie SU-152? Ładujemy odłamkowo-burzące i jazda.

 

Może od razu Mausa? Jak szalec, to szaleć. Mimo wszystko czołgu raczej nie zobaczymy (no chyba, że autor nas zaskoczy). Zastanawia mnie inna rzecz apropo broni. Czy pojawią się tak znane w wielu Post Apo, samoróbki? Dziwna niekiedy broń wykonana przez rusznikarzy samouków?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wydaje mi się że na 0-6 skuteczny był by M134, ale gdzie ją zdobyć takie cacko i to z amunicją w post-apokaliptycznym Londynie. :D

 Tak na poważnie to genialny rozdział, i sądzę że chyba każdy kto go czytał czeka na następny. :P

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilu tu fanów militariów :rainderp: Nie powiem co zostanie, bądź nie zostanie użyte w fiku, żeby nie psuć nikomu zabawy.

 

Natomiast w kwestii kolejnej części:

Powstaje, wolno ale powstaje. Na chwilę obecną ma 2476 słów. Nie wiem kiedy zostanie ukończona, nie wiem kiedy zostanie sprawdzona. Trzeba czekać :godpony:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilu tu fanów militariów :rainderp: Nie powiem co zostanie, bądź nie zostanie użyte w fiku, żeby nie psuć nikomu zabawy.

 

No jeszcze tego by brakowało. No bo w kńcu co to za niespodzianka, o której wszyscy wiedzą.

 

 

Powstaje, wolno ale powstaje. Na chwilę obecną ma 2476 słów. Nie wiem kiedy zostanie ukończona, nie wiem kiedy zostanie sprawdzona. Trzeba czekać :godpony:

Nikt cię nie będzie popędzał. A przynajmniej nie ja. Jestem przeciwnikiem popędzania autora, bo potem dzieło wychodzi niedorobione (przykład: niektórzy producenci gier). Dlatego pisz spokojnie, a kiedyś pewnego pięknego dnia, wrócimy z pracy/szkoły/uczelni/ wizyty u cioci, odpalimy internet i zobaczymy kolejny, świetny rozdział

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można coś zasugerować do słuchania przy czytaniu kolejnego rozdziału?

Oczywiście, zawsze i wszędzie. Sam po ukończeniu fika zamierzam opublikować listę piosenek których słuchałem przy pisaniu, bądź które mi pasowały do klimatu. Jeśli chcecie możecie wstawiać utwory, bądź tak jak Niklas, albumy które pasują do tego fika. I mi się to przyda przy dalszym pisaniu i wam umili lekturę, kiedy wymienimy się muzyką.

Ponadto, z podanych przez was utworów stworzycie też swego rodzaju ścieżkę dźwiękową dla całej historii.

Edytowano przez Draques
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze ja dodam słowem zachęty, że rozdział zdecydowanie trzyma wysoki poziom, do jakiego przyzwyczaiły nas poprzednie. Bardzo dobre tempo akcji, ciekawa fabuła (w końcu mamy nieco więcej wyjaśnienia, na które tak czekaliśmy). Zwyczajnie nie można się oderwać :rainbowglasses: I nie ma opcji, żeby wpaść w rutynę - autor dba, żeby czytelnik się nie nudził i serwuje nam kolejne zaskakujące zwroty akcji i sprawia, że z wytęsknieniem czekamy na kolejne części. I za to naprawdę duże gratulacje - co z tego, że to już kolejne? Po prostu na nie zasługujesz :rdblink:

 

Tak więc... Będę pierwszym, który powie, że czeka na następny rozdział :D I przede wszystkim życzę też powodzenia w pisaniu i oby Cię wena nie opuszczała :salut:

Edytowano przez Foley
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... Czyli zero-szóstki jednak się uczą. Ciekawy motyw z buntem, ale nadal pozostajemy w sferze domysłów co osobiście bardzo lubię. Jestem zmuszony stwierdzić że jak pisałem na początku "Moje oczekiwania względem tego fika wystrzeliły pod sam kosmos" tak fik mocno i nieubłaganie trzyma poziom a nawet pion orbitując gdzieś w okolicach syriusza... miód i orzeszki mniam. MORE bum!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uspokajający rozdział, ale jednocześnie ze wstępem do dalszej akcji. Nic dodać nic ująć, trzyma poziom i sprawia, że człowiek zadaje sobie w trakcie czytania pytania: Co będzie dalej? A dlaczego tak, a nie inaczej? Czy to aby nie nawiązuje do wydarzeń z poprzedniej części? 

 

Słowem:

Jest dobrze! Pozdrawiam! :badass:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: No i rzeczywiście wystarczyło poczekać i link zadziałał.

---

Tak więc czas na komentarz właściwy:

Kolejny rozdział i kolejny raz Draques nas w:yay:wia tym, że pochłaniamy ten tekst naszymi zachłannymi oczyma... i nagle znajdujemy się na końcu.

Z tego rozdziału:

Dowiadujemy się w końcu, kto odnalazł Maksa, jednak nagle nie zgadzają nam się okoliczności w jakich został znaleziony.

Dowiadujemy się także, że ptaki wyginęły, jednakże Mid stwierdza, że jest zbyt OP i znajduje w jakimś parku całkiem sporo nadających się do upolowania i zjedzenia. :pinkieo:

A; i ktoś wcisnął nie ten przycisk i wpuścił całą watahę zero-szóstek do jednostki przez bramę.:dunno:

:soa1:

Ta... teraz :soa2: Edytowano przez bartekolo
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No błędziki były tu i ówdzie, ale to, co zauważyłem, poprawiłem.

 

Zaczynamy zatem zabawę na nowo, z dala od dawnego domu. Jednak mimo wszystko dali sobie radę, o dziwo :P No ale cóż, to przecież główni bohaterowie, nie mogą ot tak umrzyć. Sytuacja zaczyna się znowu mieszać. Zero-sześć się grupują, magia powraca, a Mid lubi ptaki. CÓŻ TO SIĘ STAŁO! :drurrp: No i jest dobrze, czekam na więcej.

 


Nie działa mi link.
Wyskakuje takie cuś:

 

:soa1:

Edytowano przez Niklas
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa mi link.

Ciekawe... U mnie wszystko śmiga. Ale google ma jeszcze jedna opcję udostępniana dokumentów, kwestia, że nieco inaczej one wyglądają. Tutaj masz alternatywny link: Część VIII I być może faktycznie wystarczy tylko poczekać, albo sprawdzić na innej przeglądarce.

 

No błędziki były tu i ówdzie, ale to, co zauważyłem, poprawiłem.

Zaraz zabiorę się za poprawianie tekstu.

I dziękuję za komentarz :fluttershy5:

 

No ale cóż, to przecież główni bohaterowie

No ba, że dali radę :D W końcu oboje to hardkorowe OP, a do tego ciężki shipping i romans :yay:

Edytowano przez Draques
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...