Skocz do zawartości

Pierwszy sezon lepszy? [Ankieta]


LemonRebel

Pierwszy sezon lepszy?  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Pierwszy sezon lepszy?

    • Tak!
      57
    • Nie!
      124


Recommended Posts

Oba sezony są dobre. Podczas oglądania czerpało się przyjemność niemalże taką samą. Sezon 2 drugi widać, że już troszeńkę dla fanów robiony - co jest dobre ofc bo studio daje znać, że pamięta o swoich fanach : ) Również ma swoje genialne odcinki. Jednakże myślę, że I sezon był lepszy. Może niekoniecznie pod względem odcinków ale czerpałem z niego większą frajdę. Było to coś nowego i równocześnie zaskakującego, że taki serial potrafi być naprawdę dobry. Miało... więcej magii? Uroku? Tak więc mój głos idzie na I sezon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sezon - kucykowa niewinność. :rainderp: Drugi sezon - robiony bardziej pod bronies, pod względem wykonania bije pierwszy na głowę. Ale czy przyjemniej ogląda się odcinki z drugiego sezonu? Ja wracam tylko do Sisterhooves Social, Sweet and Elite, Return of Harmony (dla Discorda) i Canterlot Wedding. Częściej oglądam odcinki z pierwszego sezonu, i ciężej mi wyłonić ulubione. Więc głosuje na pierwszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal stawiam na pierwszy... Chociaż drugi też fajny, gdybym miał ocenić to: sezon pierwszy - 10000000000000000000000/10000000000000000000000 Sezon drugi - 9999999999999999999999/10000000000000000000000 Nie pamiętacie może w którym odcinku Rarity chciała zrobić z FS modelkę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynka grozi wyrzyganiem tęczy, ale właśnie za to ją kocham. Balansowanie na granicy infantylności, którą wystarczy lekko szturchnąć i przeciętny człowiek ma dość. :D Drugi już bardziej normalny, za to zabawniejszy, lepiej wykonany i epicki - niestety kosztem odejścia od kanonu (friendship problem, dear Princess Celestia...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Suchy2601

Raczej nie ma sensu bo jak widać niektórzy milej wspominają sezon I. A poza tym co to za opcje nam sugerujesz? :rainderp:

No wiem że milej wspominają. Dlatego takie różnorodne opcję do wyboru - zaplanowałem tak, gdyż zaobserwowałem - na podstawie wątku Zniszczyciela - iż ludzie lubią skrajnie różne poglądy :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ofc, że sezon pierwszy. To była sama przyjemność z oglądania. Sezon drugi zafundował nam (trochę-bardzo dużo) mniej magii, za to więcej tej zwykłej, pospolitej fajności i humoru. Na szczęście cała magia nie została zeń wyssana, i coś tam ten... Inaczej. rugi sezon był równie dobry, jednak nie miał 'tego czegoś'. Ci, którzy zaczynali wcześniej oglądać, wiedzą o co chodzi, albo powinienem udać się do psychologa :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie, jak tak dłużej pomyśleć to trudno powiedzieć... Poszukiwanie magii przyjaźni w pierwszym sezonie było czymś dobrym, miło się patrzyło jak Twilight dowiaduję coraz więcej i więcej o przyjaźni. Ale jednak w drugim odcinki są jakieś takie ciekawsze, jest więcej życia. Ehh, trudno wybrać, ale skoro już zaznaczyłem że lepszy drugi sezon, to niech tak zostanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem uważam że... :D Dobra, a tak na serio, to jak dla mnie drugi był lepszy. Czemu? - Dwie nowe złe postacie, a nie jedna - Muzyka, dużo muzyki, chociaż w pierwszym też było sporo, ale II = Smile + This Day Aria + BBBFF, a w I = WWU z tych epickich. - Odcinek o Lunie I jeszcze coś by się znalazło :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...