Skocz do zawartości

Krakowski Pony Meet 6.6


sz6sty

Recommended Posts

BTW, Linds, zapomniałeś wspomnieć, że pożyczyłeś MOJĄ flagę NLR :v

 

Dokładne czytanie moich postów ze zrozumieniem nie boli :)

 

 

Jeszcze przy okazji pożyczyło się flagę Nowej Republiki Lunarnej od Nishiego i poszło się promować jedyną słuszną opcję polityczno-religijną :enjoy: Takiego randomowego odwalania na meetach mi brakowało.

[...]

 

DERP! :derp2:

 

Widzisz? Napisałem :fluttershy4:

 

 

Linds, ja nie gryzę. ;D

 

No i zepsułaś element komizmu w moim poście :v

 

 

Linds, ja nie gryzę. ;D Oboje zgadzamy się, że kultura na meetach być musi + podstawowy tok myślenia jakiego musiałam się wyuczyć do pracy w poprawczakach/ więzieniach, to niechowanie żadnej urazy do ludzi i szukanie w nich jakichkolwiek innych zalet. Następnym razem możemy nawet dłużej pogadać, tylko bez mieszania polityki do kucyków i będzie git.  :aj5: 

 

Fakt, że najczęściej w dyskusjach udzielam się głównie w tematach polityki, gimbazy, fandomu i innych około-ludzkich, czy meetowych, a mniej w tematach samego serialu, czy fandomu około-twórczego (niestety nie siedzę wiele w fanfickach, czy w artach i mimo ponad 3 lat w fandomie, nie znam nawet 1/10 fanartów :'D), ale da się ze mną na inne tematy też porozmawiać, więc tu nie widzę przeszkód ;) Następnym razem chętnie zamienię więcej słów.

Edytowano przez Linds
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile było na raz, ale ogólnie meet przekroczył setkę :v
W każdym razie było świetnie jak dla mnie. Ja się dobrze bawiłem. To czy było mało ludzi czy nie to teraz nieważne, ważne, że większość wspomina ten meet miło.

Znając życie i tak jakieś docinki się pojawią na ten temat, hue

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, o to zdjęcia od naszego "oficjalnego" fotografa.

Jakby kogoś to interesowało, to ludzi w sumie było 122, także rzeczywiście kameralnie.

Dla osób z Krakowa mamy dobrą informację, strażakom tak się spodobała wizyta u nas, że zaprosili Bronies do siebie do jednostki, gdzie będziemy mogli zobaczyć trochę więcej sprzętu, a także (jak to określił dowódca) pobawić się sikawkami  :woops: . Więc wypatrujcie informacji o meet'cie strażackim.
 

Jakąś dłuższą relację z imprezy postaramy się spisać wkrótce, jak tylko skończymy planowanie kolejnego meeta muzelnego, który odbędzie się niedługo.

Edytowano przez sz6sty
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałabym podziękować wszystkim, którzy odwiedzili moje stoisko oraz pochwalili cosplay lub pluszaki za miłe słowa i zainteresowanie :) Było bardzo sympatycznie, mimo iż siedząc w sali handlowej nie miałam pojęcia, co się dzieje na reszcie obiektu ;) Miło było znów spotkać znajome twarze i poznać nowe! :) Dziękuję też dobrym ludziom, którzy przynieśli mi jedzenie :D

 

Pozdrawiam również bardzo serdecznie dziewczynkę, która skroiła mi figurkę Rainbow Dash :D Mam nadzieję, że już zawsze ta postać będzie ci się kojarzyła z twym niecnym uczynkiem xD

 

Mimo tego zaskakującego incydentu wywiozłam z Krakowa całą masę pozytywnych wrażeń :) Do następnego!

 

~Kamisha vel Unicornia Workshop w cosplayu Twilicorna :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, iż był to mój pierwszy ponymeet, nie mam porównania. Osobiście bawiłem się przednio.

 

Interesujący okazał się być panel o historii. Dowiedziałem się sporo ciekawych i zabawnych rzeczy o mordujących się ludziach :) Aczkolwiek nazwa samego wykładu nie była specjalnie zachęcająca.

 

Prezentacja Mordecza na którą nieco się spóźniłem zwerbalizowała większość z tego co już wiedziałem. Nie zgodziłbym się w kilku przypadkach, ale ogólnie warto było posłuchać.

 

Szczególnie muszę pogratulować PANU (huehuehue!) Adalbertusowi, który odwalił kawał dobrej roboty mówiąc bezspojlerowo o Falloutach. Niestety lokalizacja i timing były mocno niekorzystne, gdyż w sąsiednim pomieszczeniu w tym samym momencie odbywał się turniej FiM. Ludzie wchodzili i wychodzili, często nie zamykając drzwi.

 

Bardzo pozytywny był również panel o, nie przymierzając, gównie prowadzony przez Lemura. :)

 

Ogólnie jestem bardzo zadowolony.

 

P.S: Blue Light, widzimy się na następnym meecie. #OMUJPORTFEL #NoName

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam również bardzo serdecznie dziewczynkę, która skroiła mi figurkę Rainbow Dash :D Mam nadzieję, że już zawsze ta postać będzie ci się kojarzyła z twym niecnym uczynkiem xD

 

No proszę, bywały na niektórych meetach w Polsce przypadki skradzenia pluszaka innemu broniaczowi, ale żeby ukraść kucyka ze sklepu na meecie... :grumpytwi: Teraz chyba mogę powiedzieć, że w fandomie już było wszystko. 

No może oprócz morderstwa, ale ciiii, bo tego nie chcemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz chyba mogę powiedzieć, że w fandomie już było wszystko.

 

No właśnie, że raczej nie w fandomie - bronies okazali się być aż nadzwyczaj uczciwi, a te dziecko tylko jakieś takie niedorobione... ;p BTW focie z Tobą gdzie Ci wysłać? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...