Skocz do zawartości

[Forumowe Igrzyska] Konkurs artystyczny


Servant Saber

Recommended Posts

Kolejną dyscypliną Equestriańskich Igrzysk Forumowych jest konkurs artystyczny!

draw_me_like_one_of_your_french_apples_b

Ważnym jest aby każdy kucyk był wysportowany - umiał zarówno ciupać w Haxballa, strzelać z łuku jak i rzucać maczetą do celu, ale znajomość kultury i sztuki jest równie ważna. A jeżeli ktoś potrafi jeszcze stworzyć coś fajnego, to bonus :rd6:
Tak jak poprzednio dzielicie się na dwie drużyny - Czerwoną i Niebieską. Czerwoni mają za zadanie narysować Rainbow Dash, natomiast niebiescy Applejack. Tematyka jest dowolna, natomiast jest jedno ograniczenie: poza Rainbow Dash/Applejack nie może być na rysunku żadnego innego kucyka.
Oczywiście zabronione są prace r34/gore oraz inne, których zakaz wynika z treści regulaminu forum. Humanizacje dozwolone. Liczba uczestników w każdej drużynie jest zależna od tego ile osób się zgłosi, bez limitów.
Pytania i zgłoszenia piszcie w tym temacie, a w zgłoszeniu oczywiście proszę o napisanie, do której załogi dołączacie - szeregi czerwonych lub ekipa niebieskich. Rysunki wysyłajcie poprzez PW do mnie.
Prace będą oceniane w dwóch kategoriach w skali od 1 do 5: pomysłowość (oryginalność) i jakość (estetyka, wykonanie).

Konkurs trwa do 30 maja, do 23:59. 

Zespół, który razem zbierze najwięcej punktów, wygrywa!

Edytowano przez Aglet
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Każdy po kolei ma się dołożyć do tego samego obrazka?

 

Nie, każdy oddzielnie. Zbiorę wszystkie prace i ocenię tak jak wyżej napisałam: Prace będą oceniane w dwóch kategoriach w skali od 1 do 5: pomysłowość (oryginalność) i jakość (estetyka, wykonanie). Zespół, który razem zbierze najwięcej punktów, wygrywa!

Przerysowane prace otrzymują z buta 1 punkt za oryginalność.

Chcę przypomnieć, że zespół czerwonych reprezentuje dział Applejack, natomiast niebieski Rainbow Dash, ale odwrotna kolejność rysowania została zrobiona specjalnie  :interesting:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie mogę przenieść się do niebieskich....

Zmieniam drużynę! Od teraz w tej konkurencji jestem wśród niebieskich.

 

I tak skrzydła i znaczek RD badziewnie mi wychodzą.

Edytowano przez Lisica-chan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temacik :rd6:
Do końca części artystycznej zostały niespełna 3 dni, a aktualny podział w tejże dyscyplinie ma się następująco:
Niebiescy:
- Burning Question
- ToffiLove
- Lisica-chan
- Wielki Kasztelan Mirmił
- Celly
praca oddana

Czerwoni:
- Timber Dębowa Tarcza
- Seluna
- Rerereou
praca oddana
- Alciapl v2
 
Przypominam również, że nie pracujecie tylko dla siebie, ale dla całego zespołu! Osoby najbardziej aktywne w evencie zostaną odpowiednio nagrodzone :party:
Have a nice day~!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co miałam poszło do kosza bo beznadziejnie wyszło, więc jeśli inni już oddali prace to możesz kończyć.

Nie przesadzaj, nie mogło być aż tak źle

 

Ehh... Ja już wysłałam pracę. Dawno.

Jakieś 10 godzin temu :lol:

Konkurs skończy się za nieco ponad godzinę, a ja sama muszę zebrać wszystkie prace i ocenić. Bądź co bądź zostałam w tym wszystkim sama (tj. jako juror konkursu :P ), a ostatnio swój wolny czas poświęcałam jedynie spaniu oraz rysowaniu. Otwierałam PW, czytałam i po chwili zamykałam nawet nie przypatrując się rysunkom. Więc... wyniki jutro moje pysie. :party:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...