Skocz do zawartości

AmberMeet 2014 - największy meet północy!


SPIDIvonMARDER

Recommended Posts

Witamy po meetcie!
W pierwszej kolejności chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom! To dzięki Wam ten meet był największym i najlepszym z tych, które dotychczas widziało Pomorze. Zaskoczyliście nas, jak tłumnie odwiedziliście mroźną północ, że wytrzymaliście te wszystkie długie godziny w pociągach, autobusach i na dworcach.
Dziękujemy!
Teraz słowa wdzięczności należą się helperom i ochronie, z Mkxd PL i Korsarz Nowakowski na czele. Naprawdę, cały staff odwalił kawał świetnej roboty!
No i niczego by się nie dało zrobić bez Krzysztof Franek i Michał Korn Śnieżko! Jestem pełen wdzięczności dla nich!
Na szerszą relację jeszcze przyjdzie czas. Teraz tylko powiem, że według aktualnych statystyk było 118 osób, co jest absolutnym rekordem Thibrony. Na największym dotychczasowym meetcie u nas (listopad 20123, meet phemiehowy) było 87 osób.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, że nic mi nie zginęło ze sklepiku, co nie? :crazytwi:

 

 

 

W ramach dalszego podsumowania, to chciałbym dodać, że był to pierwszy ponymeet północy, na którym tak gromadnie odwiedzili nas reprezentacji z innych, nawet odległych fandomów, w tym silne delegacje z Warszawy, Poznania, Kalisza, Wrocławia, a nawet parę osób z Krakowa ;)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ambermeet w liczbach:
 
125 - tylu przyszło gości
37 - numer ponymeeta
28 - tyle godzin atrakcji przygotowano
16 - ilość zwycięzców we wszystkich konkursach
10 - helperzy
10 - goście specjalni
9 - przygotowanych noclegowni
5 - ochroniarze
4 - ilość wynajętych sal
3 - tylu było organizatorów, w tym 1 główny
4 - tyle flag wisiało w holu (2x Tribrony, Lunań i Kalisz)
4 - tylu artystów wystąpiło w panelu specjlanym
2 - tyle było przypadków kradzieży w sklepikach
1 - tylu gości przybyło z zagranicy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 - tyle było przypadków kradzieży w sklepikach

Jak mnie wliczyliście, to pozwę was do sądu za rozpowszechnianie fałszywych informacji i ogólny ból dupy o sklep, który i tak świecił pustkami na tyle mocno, że te niby dwie próby kradzieży nie mogły być na poważnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tam nie ma żadnych nazwisk, ale założę się, że jakby miały być, to niesłusznie wpisałbyś moje, brzydalu.

 

edition

Gdym coś zabrał, to bym o tym nie pisał, żeby nie nie zwracać na siebie uwagi. Simple? Simple.

Zresztą, nie znasz dokładnie sytuejszon, Ruhinus, więc  ić paźć kozy w ogrodko.

 

A jeśli Spidi na prawdę mnie nie osądzasz za kradzież (której nie było), to chylę czoło za wyrozumiały czerep i wychodzę w podskokach.

Edytowano przez Talar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Trzeba rozróżniać to, co się mówi serio, a co żartem.

2. Kradzież w sklepach - 0 nazwisk. Co z tego, że tam nie ma mojego nazwiska, skoro tam nie ma żadnego.

3. Skoro domagam się sprawiedliwości, muszę mówić prawdę. Gdybym coś zwędził, wolałbym ignorować ten temat, bo jakbym coś poruszył, to mógłbym sobie sam wykopać grób. Nie jestem taki głupi, żeby udowadniać komuś coś, co jest kłamstwem. W takim razie muszę mówić prawdę. Do tej pory Spidi nie podał żadnej osoby, która mogłaby chcieć coś zwędzić, a dodając fakt, że obydwaj mówimy pół-żartem, pół-serio, sądziłem, że to jednak ja jestem jednym z tych dwóch. Jak widzę, na szczęście nie, więc dziękuje Spikiemu za wyrozumiałość oraz to, że pomimo poważnego, w stu procentach prawidłowego zachowania, nie uznał on mojego idiotycznego żartu za próbę kradzieży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż to podanie w statystykach kradzieży też było trochę "od czapy". Domyślam się, że Talar i organizatorzy/sklepikarze mieli jakąś sprzeczkę.

 

f813dfa48c.jpg

 

 

Też bym się wku**ł gdyby ktoś o mnie gadał nie wprost.(nie dziwię się na zdenerwowanie Talara) 

 

A tak ogólnie to  "godziny atrakcji" sumujecie każdą godzinę prelekcji/warsztatu czy pokrywacie godzinami? (8:00->10:00->12:00->itp->signum(+inf))

Edytowano przez KochamChemie
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to i ja coś naskrobię.

Meet był bardzo fajny, za niego już dziękowałem Spidiemu i Skradaczowi, tak więc podziękowania kieruję do pozostałej części organizacji i helperów. Ba, nawet ładne te identy, ino źle, że użytkownicy mieli na niebieskim tle czarne napisy - te identy często były nieczytelne dla mnie. Spotkałem się z osobami, które znam, nawet z tymi, których widziałem jak dotąd tylko na Woodstocku.
Poznałem dużo ciekawych osób, ba, nawet Gabrysia, który w rzeczywistości nie jest aż taki straszny jak to widać czasem w internetach :v
 

Akurat jak na prawdopodobnie mój ostatni ponymeet w najbliższym, długim czasie, wyszło cudnie. Nie tylko poznałem Tribrony, które wywarło na mnie dobre wrażenie, nie tylko miałem okazję do najciekawszego autostopowania w moim życiu, ale i zwiedziłem Gdańsk, który okazał się być naprawdę pięknym miastem. Już wiem, gdzie pojadę na wakacje, jak już najeżdżę się po świecie i w dorosłym życiu urlop pozwoli tylko na weekend nad Bałtykiem Przy okazji zakończyłem swój zeszyt, więcej miejsca na podpisy już nie ma :twilight2:
 

I tutaj jeszcze raz chciałbym podziękować osobom, które były na mojej prelekcji. Po pierwsze za to, że ludzi było w miarę dużo (w pewnym momencie zabrakło miejsc siedzących). Po drugie za to, że wytrzymaliście moje peplanie i gadanie i nie rzucaliście we mnie żadnymi przedmiotami Po trzecie za aktywny udział w części dyskusyjnej :godpony:
 

Szkoda, że przez ok 3 lata w fandomie, dopiero teraz zajechałem na meet w Pomorzu.
 

Myślę, że chyba więcej dodawać nie trzeba. Brawa dla Północy i niech im renesans trwa jak najdłużej.

 

PS. Licencjat 2 dni po Ambermeecie i dzień po powrocie z Trójmiasta - obroniłem! :pinkie4:

Edytowano przez Linds
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość poret50

MAŁO ASORTYMENTU?! Ledwo się mieścił na 4 stołach i parapecie! Tego na serio było tyle, że nie kiedy ja musiałem zaglądać do cennika bo się gubiłem. Jeżeli nadal się upierasz przy swoim Talar, zapraszam do SPIDIMARKETU.

 

Każdy znajdzie coś dla siebie! Reklama SpidiMarketu

Edytowano przez poret50
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklama świetna. A jeśli chodzi o "mały asortyment", to spodziewałem się większego wyboru koszulek, bo np. przypinek było pod dostatkiem. Był to mój pierwszy meet, a jeśli takie wyposażenie sklepu jest normą na meetach, to cofam swoje zażalenie.

 

A co do afery kradzieżowe, to chce już o tym zapomnieć. Zachowałem się głupio, przeprosiłem, a teraz usłyszałem wyjaśnienie. Możemy już skończyć, proszę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...