Skocz do zawartości

Kerbal Space Program


Maćko z Bogdańca

Recommended Posts

Ja maks doleciałem na minmusa ale kłopoty miałem z wylądowaniem bo mój pojazd miał za dużo silników a grawitacja tak mała była że na minimalnym ciągu wznosiłem się :)

Edytowano przez Shatter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem darmową starą wersję. Bardzo fajne, nie powiem. Zmusza do myślenia, wymaga kreatywności etc. Niestety na obecnym laptopie nie ruszy. 

 

EDIT. Ale to wszystko się zmieniło  :ohmy:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Całkiem długo już to gram. Jeżeli się przebrniesz przez początkową fazę to można wszystko osiągnąć. Pamiętam jak z 30 kerbonautów utknęło albo roztrzaskało się na księżycu zanim wreszcie opanowałem lądowanie. A lądowanie na Duna czy Eve uważałem za niewykonalne, nie mówiąc o Moho czy Tylo. A teraz... każdy objekt w układzie słonecznym jest już okrążany przez sztucznego satelitę a dopiero co lądowałem na Dres. Następny cel to lądowanie na Eeloo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 9 months later...

Wydali nie tak dawno temu wersję 1.0.2.

Jeśli ktoś ją posiada i chciałby pograć wspólnie to zapraszam do kontaktu ze mną. Postawiłem serwer (tak, działa 24/7 :drurrp: )

Jedyny wymagany mod to DMP (kliknięcie w nazwę spowoduje pobranie paczki), dostępny za darmo na stronie wydawcy http://d-mp.org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 1 year later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...