Jump to content

Pamiętniki Kota Mazzera [Z (powiedzmy)][Crossover][NLR vs SE]

Recommended Posts

• 4 weeks later...

Śmiechłam przy procesie. Owczarek w rajtuzach i chart wygrały Internety.

Całkiem zabawny odcinek, choć krótki. Wady? Liczne powtórzenia, niektóre zdania nieco zgrzytały.

To miłe z Twojej strony,  że nazywasz mnie nikim

:P.

• 4 months later...

Ostatnio napisałem dwie historie poboczne, nawiązujące do świata Mazzera. Jedną z nich mogę opublikować, za to na publikację drugiej musicie sporo poczekać. Poniżej zostawiam zwycięzcę czternastego Konkursu Literackiego.

Roztargnienie (~800 słów)

Pozdrawiam

• Upvote 2

• 4 weeks later...

I kolejna historia poboczna, tym razem lepiej umiejscowiona z właściwą narracją. Teoretycznie czas akcji rozgrywałby się pomiędzy piątym a szóstym rozdziałem opowiadania... gdybym tylko miał siły, żeby je kontynuować ;_;

Piknik (~1000 słów)

Pozdrawiam

Edited by Mordecz
  • Upvote 1

• 4 months later...
  • 2 months later...

Aktualizacja i odświeżenie części tekstów. Dodałem również nowy fragment do wcześniej przerwanej części oraz dodałem pracę konkursową, która fabularnie wychodzi trochę w przyszłość. Nie oznacza to jednak, że można mówić o wznowieniu fanfika. Powiedzmy, że raczej z doskoku postanowiłem o sobie przypomnieć.

Sługa prawie idealny - GoogleDocs (~1100 słów)

Pozdrawiam

• Upvote 1

Nie spodziewałem się, że spotkam się z tak żywą odpowiedzią ^^ Czasem to miłe zaskoczenie.

Kolejny fragment jest już gotowy. Wciąż nieznany jest termin kontynuacji. Może w trakcie świąt coś napiszę, zobaczymy.

Pies dyrektor - GoogleDocs (~1050 słów)

Pozdrawiam

• 5 years later...

Chwyciłem za łopatę tylko w jednym konkretnym celu - żeby pozorować, że opowiadanie można uznać za zakończone. Tak naprawdę to nie, ale będę udawać, że jest inaczej. Ponieważ brakuje mi chęci do dalszego pisania czegokolwiek, zebrałem się, aby w końcu dokończyć zarys fabularny tej historii. Może zainteresuje to kogoś, kto chciałby mimo wszystko dowiedzieć się, jak cała ta historia miała się potoczyć.

Spis ma mały minus - otóż streszcza fabułę tekstów, które nie zostały opublikowane, więc znajomość wcześniejszych treści może być potrzebna.

https://docs.google.com/document/d/14NWa2mkV4YGObcRLwhGjS0Bot_ejV4O3SaQl0GBpSb8/edit?usp=sharing (~5000 słów)

Pozdrawiam

• Upvote 1