Skocz do zawartości

Pamiętniki Kota Mazzera [Z (powiedzmy)][Crossover][NLR vs SE]


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Śmiechłam przy procesie. Owczarek w rajtuzach i chart wygrały Internety.

 

Całkiem zabawny odcinek, choć krótki. Wady? Liczne powtórzenia, niektóre zdania nieco zgrzytały.

 

To miłe z Twojej strony,  że nazywasz mnie nikim

:P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...

I kolejna historia poboczna, tym razem lepiej umiejscowiona z właściwą narracją. Teoretycznie czas akcji rozgrywałby się pomiędzy piątym a szóstym rozdziałem opowiadania... gdybym tylko miał siły, żeby je kontynuować ;_;

 

Piknik (~1000 słów)

 

Pozdrawiam

Edytowano przez Mordecz
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 months later...

Aktualizacja i odświeżenie części tekstów. Dodałem również nowy fragment do wcześniej przerwanej części oraz dodałem pracę konkursową, która fabularnie wychodzi trochę w przyszłość. Nie oznacza to jednak, że można mówić o wznowieniu fanfika. Powiedzmy, że raczej z doskoku postanowiłem o sobie przypomnieć.

Sługa prawie idealny - GoogleDocs (~1100 słów)

 

Pozdrawiam

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...

Chwyciłem za łopatę tylko w jednym konkretnym celu - żeby pozorować, że opowiadanie można uznać za zakończone. Tak naprawdę to nie, ale będę udawać, że jest inaczej. Ponieważ brakuje mi chęci do dalszego pisania czegokolwiek, zebrałem się, aby w końcu dokończyć zarys fabularny tej historii. Może zainteresuje to kogoś, kto chciałby mimo wszystko dowiedzieć się, jak cała ta historia miała się potoczyć.

 

Spis ma mały minus - otóż streszcza fabułę tekstów, które nie zostały opublikowane, więc znajomość wcześniejszych treści może być potrzebna.

 

https://docs.google.com/document/d/14NWa2mkV4YGObcRLwhGjS0Bot_ejV4O3SaQl0GBpSb8/edit?usp=sharing (~5000 słów)

 

Pozdrawiam

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...