Skocz do zawartości

S.T.A.L.K.E.R - Equestria [NZ][Adventure][Violence]


ProPanek

Recommended Posts

*Woooooooooooooooolne Prace nad 2 rozdziałem*
Ręka, noga, mózg na ścianie... a, to nie tu ^.^ . Napisałem to jakiś czas temu, mam już opinie paru znajomych, ale chciałbym się dowiedzieć jakie są wasze opinie, i czy dalej mam pisać tego FanFica :D


Co byście zrobili gdyby porwano wam najbliższą osobę? Ruszylibyście nie myśląc o niczym w pogoń? Czy może przemyślicie cały plan? Ja tam nie będę w to wnikał, lecz zachęcam do poznania przygody pewnej klaczy, która właśnie przeżyła porwanie swego brata, którego uprowadzili do tajemniczego i niebezpiecznego miejsca.

Prolog *zredagowane i bardziej zmienione za radą "Zandi", mam nadzieję że teraz będzie lepiej* -----> *Smash the mouse*
Rozdział 1 *A więc postarałem się pozmieniać to i owo, dodać nowe linijki tekstu, zobaczymy jak to teraz wygląda* -----> *Again smash the mouse*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm brawo za inwencję że chciałeś dodać klimatu Stalkerowego do Equestrii, ale według mnie zrzynanie nazw z gry i dodawanie ich do świata MLP mnie nadaje klimatu. Już więcej nadają go opisy.Wiadomo nazwa Zona niech pozostanie ale już Czarnobyl można zamienić na Blackwormwood (etymologa nazwy Czarnobyl). Nawet dla Prypeci można wymyślić nazwę, jak się chce (Aurochville). Oczywiście to co proponuję jest tylko drobną sugestią. bo Fallout Equestria nie trzyma się nazw z gry, ale i tak czuć klimat (ba tam nawet sprawcą tragedii nie jest atom, a megazaklęcia. Można by więc powiedzieć, że kucyki nie wynalazły atomu, a jedynie specjalny rodzaj magii, który nauczali się wytwarzać w reakcji zachodzącej w pewnych przedmiotach lub miejscach, potem nauczyli się ją wzmacniać i przesyłać jako czystą energię). Błędów innych niż wszyscy się nie doszukałem, Pochwalę cie nawet za super początek prologa, który przypomina mi książkowy oryginał na którym bazuje sama gra (Piknik na Skraju Drogi)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za... Pomysł :P Masz rację, sam czytałem Fallout:Equestria i zmienie te nazwy na jakieś inne. Z energią, też coś da się zrobić. Pamiętajcie jestem otwarty na krytykę oraz pomysły i rady. Co jak co ale najlepiej się uczy na własnych błędach. (pisze z komy) @up 2x Jeśli chodzi o 20% cooler to w porównaniu z tym co było wcześniej teraz jest, tam myślę że lepiej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę, czuję wielką ulge na sercu. Myślałem że to nie przejdzie. Taka prawda że do zmiany zmotywowała mnie osoba która po prostu powiedziała, na początku całą, szczerą prawde. Wielkie dzięki. Błędy na pewno jeszcze są, ale jest ich tak myślę, o ponad połowe mniej niż to było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umyślnie napisałem 1 rozdział krótszy, miała być to próbka tego co mam zamiar pisać. No bo jak bym napisał coś długiego, całkiem bez sensu to tylko bym stracił swój czas. A rozdział drugi mam zamiar napisać do końca tygodnia, zależy to od moich chęci i pomysłów których akurat na razie mam pod dostatkiem mówie tutaj o pomysłach :P Sory że tak pisze ale puźno już, oraz korzystam z komórki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, też to już zauważyłem. Tylko poprawie po szkole (rodzice). Jak by się dało na komórce takie rzeczy robić.... Świat byłby emm... łatwiejszy? A, znalazłeś tam oczó, ponieważ miało być *ów* zauważyłem że to źle wygląda no i zapomniałem już dać *u*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na obecnych komórkach (smartfony)jest już internet więc żaden problem wejść na Google docs i to poprawić, ale niestety smartfony są drogie, ale normalne obecne komórki dopiero idą w stronę smartfonów, niestety idzie to wszytko dosyć wolno :( więc rozumie twoją frustrację. No nic mam nadzieję, że w wolnym czasie (o ile znajdziesz go) poprawisz wszystkie błędy i jak co zawsze służę pomocą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

:-P jeżeli robisz na necie rzeczy, o których rodzice nie powinni wiedzieć, to naprawdę warto zainwestować w smartphona (niekoniecznie najnowszego modelu). swego otrzymałem na gwiazdkę, a od razu użytkowanie internetu wzrosło o 90%. a co do fanficka to jest ok. nie idealnie ale ok. więc czekam na kontynuację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

[reklama] odmowa uprawnień jak ludzie mają poznać dalsze rozdziały ? polityka zaproszeń chyba nie jest dobra, bo trzeba zapraszać każdego zainteresowanego, a tak w ogóle to czy ten fic upadł czy nie? bo chciałbym wiedzieć w końcu byłem tak jakby korektorem

Proszę nie reklamować takich blogów w temacie. ~Emronn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...