Skocz do zawartości

(Chyba spóźnione) przywitanie


Qoerio

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów, choć na forum wpadam od czasu do czasu już dość...dłuuugo. XD.

 

Właśnie wczoraj z okazji zbliżającej się sesji zdecydowałem założyć tu konto i ku własnemu zdziwieniu odkryłem, że posiadam je już od ponad dwóch lat i stoi sobie takie samotne, opuszczone i zakurzone... Ale tak być nie może! Dlatego też postanowiłem się nieco uaktywnić, by nie musieć się ciągle uczyć do egzaminów. 

 

O mnie pokrótce - mam 21 lat, mieszkam w Krakowie i studiuję weterynarię (czyli pewnie kilka osób już mnie rozpoznało jeśli nicku nie pamiętają). Zazwyczaj użeram się z moimi studiami i komunikacją miejską, wolny czas spędzając na graniu/tworzeniu/prowadzeniu RPG/PBF i graniu w MOBA/RTS. Tak poza tym lubię wybrać się gdzieś daleko od cywilizacji i podróżować, a z częstszych zdarzeń to spotykać się ze znajomymi. 

 

Z MLP mam styczność odkąd oglądnąłem cały pierwszy sezon i kilka odcinków drugiego w jedną piątkową noc, by następnego dnia zobaczyć już na żywo "Luna Eclipseed". Niedługo później chwyciłem się za FF, łykając Fallout Equestrię w tydzień w oryginalnej wersji i mimo zwykłej awersji do post-apo. Z innych FF nie wiem co wymienić, ale masa jednostrzałowców i krótkich serii na FimFiction, a z serii np. Smocze Łzy, których zakończenia nie mogę znaleźć (lenistwo over 9000). Tak to lubię przeglądać w ładnym stylu narysowaną, pucykową grafikę zazwyczaj niezależnie od jej treści, choć anthro kuce mnie zawsze jakoś odstręczały (co jest dziwne, bo większość anthro-furry-artów na mnie tak nie działa). 

 

Z zainteresowań ogólnych, to różnorodność kultur i polityki świata; chwiejący się system światowej kontroli zdrowia; nauki biologiczne i medyczne szeroko pojęte oraz ogólna wiedza ścisła i społeczno-humanistyczna dająca pogląd na funkcjonowanie świata/społeczeństwa/organizmów. Telewizję zazwyczaj omijam szerokim łukiem, choć lubię się odmóżdżyć przy jakimś lekkim Hollywoodzkim filmidle. Z muzyki wszystko co mi wpadnie w ucho od gotyckiego chóru i barokowej muzyki do dzisiejszych 'dzieł' gwiazdek popkultury i hardstyle/DnB. Książki zazwyczaj naukowe, popularnonaukowe i fantastyka, ale czasem rzucę okiem na jakiś reportaż i ostatnio znacznie u mnie spadła częstotliwość czytania czegoś niezwiązanego z moim kierunkiem studiów. A, i nie mam pamięci do tytułów, a do treści, więc ze mnie specjalnie nikt łatwo nie wyciągnie co czytałem. 

 

Ze sportów i innych przejawów aktywności fizycznej to często bywam w górach i jeżdżę na rowerze, a zdarza mi się grywać w tenisa, pływać i jeździć konno (przy czym końmi znacznie częściej się zajmuję z poziomu gruntu niż siodła, bo mi się to bardziej podoba i współgra ze studiami). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

@Raxoanox

-Ulubiona gra?

Moba- HoN (choć najwięcej gram w LoL bo znajomi i w DotA1&2 bo sentyment)

Ogólnie- ciężka decyzja: WH40k:DoW lub Supreme Commander 2 lub Starcraft:BroodWar

 

-Ekstrawertyk czy Introwertyk?

bardzo introwertyk, chyba że wśród niewielkiej liczby dobrych znajomych
 

-Ulubiona rodzaj broni? (rozumiem, że taki jakim umiem sie posługiwać?)

Wręcz - Nóż myśliwski

Dystans - kusza wojskowa lub łuk refleksyjny; karabin wyborowy z współczesnych

Edytowano przez CarnifexLunaris
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh

img-2251670-1-HdRFiin.gif

Witaj na forum!

Parę, prostych pytań:

1. Change'a (miasto Changeling'ów/Podmieńców) czy Imperium Sombrastyczne (znane również jako Sombraland) (pod władzą Sombry)?

2. Czemu wybrałeś Change'e... Znaczy, czemu tak wybrałeś? :rainderp:

3. Jak sądzisz, ilę tu wytrzymasz?

4. Hug?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...