Skocz do zawartości

[Zabawa]1000 Kucyków


Recommended Posts

706. Widząc truchła 705 martwych kucyków, załamał i chciał popełnić samobójstwo, ale ktoś go wyręczył.

 

(Tak ogólnie, to co macie do Flasha Sentry? Też go nie lubię, ale z jakiego konkretnego powodu wy go nie lubicie? Jest to związane z LoE? Sorry - nie oglądałem jeszcze.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu Bronek napisał:

(Tak ogólnie, to co macie do Flasha Sentry? Też go nie lubię, ale z jakiego konkretnego powodu wy go nie lubicie? Jest to związane z LoE? Sorry - nie oglądałem jeszcze.)

Jeśli tak chcesz wiedzieć...

Spoiler

...to dostaniesz spojlery.

Spoiler

Jesteś tego pewny tej żądzy wiedzy?

Spoiler

Na pewno?

Spoiler

Na 100%

Spoiler

Jak na Twi przystało?

Spoiler

Flash Sentry leci na Sunset Shimmer, a Twilight Sparkle ma nowego chłopaka, Timber Spruce.

Spoiler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Bronek napisał:

(Tak ogólnie, to co macie do Flasha Sentry? Też go nie lubię, ale z jakiego konkretnego powodu wy go nie lubicie? Jest to związane z LoE? Sorry - nie oglądałem jeszcze.)

Ja w zasadzie mam tylko tyle, że jak szanowni twórcy mogą łączyć taką Twi z jakimś szkolnym cwaniaczkiem i pustakiem. Oni zupełnie do siebie nie pasują. To zupełnie burzy mi obraz charakteru i osobowości Twi, która w połączeniu z Flashem staje się z automatu pustą lalą. A przecież taka nie jest.  Rozumiem jakby swatali Twi z jakimś innym nerdem.... ok. 

 

Edytowano przez Chip
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...