Skocz do zawartości

  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co sądzisz o pomyśle "otwarcia" pamiętników dla postronnych? ^^

    • Dobra idea!
      11
    • To zły pomysł...
      1
    • Nie mam zdania ;x
      3
  2. 2. Czy jesteś za utworzeniem nowego tematu do komentowania tutejszych wpisów?

    • Yak
      8
    • Niee
      1
    • Nie wiem :v
      6


Recommended Posts

Od zarania dziejów, czyli praktycznie od początków tego forum, jeszcze długo nim się na nim zarejestrowałem, u każdej z mane6 istniał dział będący pamiętnikiem kucyka, dokładnie taki jak ten!! W nim zaś Avatar spisywał w różnym odstępie czasu różne przygody swojego podopiecznego kucyka z jego punktu widzenia, a te wpisy cieszyły się zaś~ różnym zainteresowaniem swoich wiernych czytelników x)
 
Tak czy inaczej do tej pory to awatar miał monopol na pamiętnik, do tej pory, gdyż od teraz Wy także macie okazje wykazać się w nim, spisując własne przygody Pinkie w tym temacie! Zawsze mieliście jakieś ciągoty w stronę fanfikcji? Może chcecie urządzić sobie rozgrzewkę przed napisaniem porządnego fanfika w uniwersum MLP? A może po prostu chcecie przysłużyć się działowi Pinkie, aby wzbogacił się o jakiś nowy porządny post? Wasze motywy, to już wasza sprawa, niemniej właśnie teraz macie okazje zabłysnąć!! ^^

 

say_soaked__by_arti22-d720ud3.png
 
Zapraszam wszystkich kreatywnym użytkowników do skorzystania z tej nowej możliwości!! ^^
Niech Celestia doda Wam skrzydeł!!

(w przenośni, nie chcemy chyba wysypu alikornów, nie?xd)

Od strony technicznej:
  • forma dowolna, choć preferowany styl pamiętnika (pierwsza osoba)
  • każdy, kogo zmorzy wena może spróbować tu swych sił...
  • ...ale starajcie się przemyśleć historię nim ją zaczniecie spisywać ^^
  • nikt nie będzie karał za sporadyczne, drobne błędy wszelkiego rodzaju!...
  • ...ale bez przesady, trzymajta jakiś poziom ;P
  • na post przypada jeden w wpis
  • jeśli są jakieś pytania czy wątpliwości to kierować je do mnie, chętnie je rozwieję x)
  • albo jak nie wiesz, o co biega, proszę - [link] - można się śmiało inspirować! ^^
  • ten temat jest przeznaczony TYLKO na wpisy, jeśli chodzi o komentowanie: patrz ankieta.

 

 To co? Ktoś chętny na pierwszy ogień? :D

Edytowano przez DiscorsBass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...