Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
BiP

Rage

Recommended Posts

"Rage", to strzelanka w klimacie Stalker, czy Metro 2033, świat po zagładzie z kosmosu, nieliczni którzy przetrwali utworzyli nowe państwa, niektórzy zmutowali i zatracili człowieczeństwo. Nasza postać, została za hibernowana, tuż przed zagładą. Po przebudzeniu odkrywamy, że tylko nasza postać przeżyła ze wszystkich z Arki. Poznajemy pierwszych ludzi z nowej epoki i tak zaczynamy pracować dla nich...

 

Cóż powiem, że gra jest świetna! Grafika powala, ale bez bardzo dobrego kompa się nie obędzie. Wszystkie postacie mówią po polsku. Jest tam otwarty świat, choć nie do końca, bo wszędzie są jakieś kaniony i przepaście, które skutecznie ograniczają naszą eksplorację. Gra ma zadania poboczne i główne, a ich wykonanie nie jest zbyt wymagające. Niestety gra jest liniowa, jeśli idzie o główne cele, a zatem ponowna gra od początku, może znudzić szybko. Gra oferuje sporo broni i modyfikacji, nawet pojazdy można uzbroić. W grze nie tylko strzelamy, ale też można się ścigać samochodami. 

 

Grę zdecydowanie polecam każdemu, tym bardziej, że obecnie kosztuje ok 35 zł w "Kolekcja Klasyki" (Pomarańczowe pudełka) i obecnie jest promocja na te gry, mianowicie 2 gry z serii za cenę jednej, więc warto!

Edited by BRONIESiPEGASIS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grałem na konsoli i również polecam. Świat wygląda znakomicie, broń ma kopa, co jest bardzo ważne w FPSie. Mam nadzieję, że pojawi się kiedyś druga część... na którą nie będziemy musieli czekać tyle co na Doom 4. 

 

Nie rozumiem tylko ludzi, którzy tak bardzo narzekali na Rage. Gdyby to była gra na poziomie "hitów" z kartoników za dychę, OK. Ale przecież to porządny shooter. Może nie wybitna, ale z całą pewnością bardzo dobra. Tak to jest, gdy patrzy się na świat przez różowe okulary i ufa we wszystko to, co powiedzą twórcy przed premierą. A później - ZONK! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No faktycznie gra jest świetna, ale jednorazowa, bo jest strasznie liniowa i po przejściu jej, będziemy się nudzić wykonując te same misje w tej samej niemal kolejności. Ale polska wersja jest dopracowana, aż się zdziwiłem, że w takiej grze jak ta, tak się postarali xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

UZhaobE.jpg

Hmm, nawet w "Rage" pojawia się Cadence  :cadancebride: 

Pograłem trochę i choć grafika tej gry jest w miarę dobra, to jednak przy dużym zbliżeniu ujawniają się braki. Np spadające meteoryty, które póki lecą, wyglądają dość fajnie, ale ich uderzenie jest tak małe, że nawet śladu na piasku nie zostawiają  :cadance4: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odkopuję temat...

Od wczoraj znowu gram w tę grę i poszukuję ludzi chętnych pograć w multi.

Zainteresowanych, proszę o szybki kontakt ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...