Skocz do zawartości

Vinyl czy Octavia ?


Recommended Posts

Odpowiedzcie z uzasadnieniem , chciałbym sprawdzić ilu jest prawdziwych fanów Vinyl a Octavii 

Ja bardzo lubię 2 postacie , lecz bardziej Vinyl  :djpon3: . Jest podobna do mnie :lunahug2:  Wole ją też dlatego , ponieważ ma taki sam gust muzyczny co ja  :untz:

 

To miłe, że mnie lubisz, ale Twoje uzasadnienie jest ten tego... trochę no... ubogie

 

Pozdrawiam

Vinyl

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamte tematy to tylko lista fanów. Tutaj można podyskutować. Dziękuję za założenie tematu. Szkoda, że wypowiedź zakładającego nie jest nieco bardziej rozbudowana, ale trudno  :fluttershy5:

 

Osobiście wolę Vinyl. Trudno powiedzieć jakiej muzyki słucha. Mówiąc "elektronicznej" to tak jakby powiedzieć, że ktoś lubi samochody. OK, ale jakie? Sportowe? Ciężarowe? Tuning? (aka choinki) Oldtimery? Tak samo jest z Vinyl. Wiadomo, że jest DJką, a każdy fan przypisuje jej swój ulubiony gatunek. Jak dla mnie jest to trance w stylu Hardwella (mashup) lub W&W. (tiesto + w&w mashup)

 

mashup = połączenie 2 lub więcej utworów (słyszałem mashupy zrobione m.in przez tego pana z sygny, które składają się z 4 utworów  :ohmy: )

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trudno jest się domyślić, że wole Vinyl :vinylhug:

Uzasadnienie?

Uwielbiam ją za wygląd, wygląda świetnie! Biały kolor sierści idealnie komponuje się z niebieskimi odcieniami jej grzywy (która sama w sobie wygląda super :giggle: ) oraz ogna! No i oczywiście jej super-duper okulary, z nimi wygląda tak nadzwyczajnie, jest po prostu jedyna w swoim rodzaju!

Uwielbiam ją za to, że też lubi tak jak ja muzykę elektroniczną. Nie jest tak, że lubie tylko jeden gatunek muzyki eletronicznej, uwielbiam wszystkie! ( ale chyba Dubstep lubię o 0,000001% bardziej niż inne :x

No i oczywiście za talent muzyczny! Gdyby nie ona Equestria nie zazałaby piękna muzyki elektronicznej! Ze swoim sprzętem tworzy naprawdę zgrany zespół, który tworzy jeszcze wspanialsze utwory. Jest po prostu według mnie idealna. :untz:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy napisali , że mało napisałem no i to prawda 
No dobra czas więcej napisać  :lunathink: 
Lubię ją też za wspaniały charakter , może jest troszkę niechlujna ale to tak jak ja  :ppshrug:  Mogę też napisać , że jej styl jest dla mnie wzorem  :9rovb: a także bardzo różni się od stylów innych kucyków , dlatego jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju :vinylhug:  O muzyce juz napisałem , że tworzy tak jak ja . HMM co tu jeszcze napisać  :lunathink: a tak !! No i oczywiści też chciałbym ostać DJ tak jak ona  :untz:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja natomiast wole Octavię, dlaczegóż to? Lubię wolną muzykę w tym także klasyczną ( co nie zmienia faktu, że słucham też rocka czy metalu), a odpowiednie wykonanie akcentów na skrzypcach czy kontrabasie przez dobrego muzyka może całkowicie zmienić przesłanie klimatyczne piosenki. Poza tym jest ona kucykiem o spokojnym charakterze co w niej cenię. Przykładowy utwór z ciekawym klimatem 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:octavia:

Lubię obie, ale Octavię o wiele bardziej, ponieważ jest spokojniejsza, bardziej... elegancka i reprezentuje najbardziej ceniony przeze mnie rodzaj muzyki- instrumentalny. Wszelkie melodie grane przez orkiestrę w klasycznym składzie są jak miód na moje serce i duszę, szczególnie grane na żywo (teraz szczególnie mam fazę po koncercie Pixara gdzie tylko pierwszy flet mnie dobił, a reszta była bezbłędna). Również kolorki Octavii podobają mi się bardziej, bo są stonowane i spokojne, a przy tym postać nie wygląda smutno. + moja mam grała na wiolonczeli. ^^ ...w sumie wszyscy w mojej bliskiej rodzinie na czymś grali/ grają, więc bardziej uosabiam się z Octavią.

Edytowano przez Burning Question
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o tym koncercie, ale ścieżki dźwiękowe jak dla mnie były przeciętne. Osobiście chciałbym zobaczyć i rzecz jasna usłyszeć muzykę z kultowych produkcji. Swoją drogą też wolę występy na żywo. Wydawać by się mogło - co to za różnica? To tylko muzyka elektroniczna... Mimo to, klimat jaki potrafią stworzyć najlepszi... ech. Dlaczego nie wydają tego na płytach? :sab:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Pora odkopać temat.

Octavia. Mój wybór pada właśnie na nią z wielu powodów. Po pierwsze - muzyka elektroniczna nie jest mi zbyt bliska. Ucząc się już siódmy rok w szkole muzycznej na wiolonczeli mogę stwierdzić, że wolę po prostu klasyczne brzmienia. Łączy nas też instrument...  Podoba mi się też jej wygląd.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, jestem (niemal) całkowitym przeciwnikiem, naszej Opiekunki Octavii. Owszem, nie gardzę klasyką, ale taki For an Angel to dla mnie istny odpowiednik Jeziora Łabędziego. Wielu przeciwników, a raczej "hejterów" twierdzi, że: "a co to za sztuka, bierzesz komputer i po dwóch godzinach masz kawałek". Owszem, prawda. Ale taki twór, nie zalicza się nawet do miana "techno-polo". To chłam, który kaleczy uszy. Co innego Lethal Industry, Sail (Armin van Buuren) czy One World one LoveParade (hymn LP z 2000r). To klasyka sama w sobie...

 

A jeśli chodzi o wygląd... no cóż. Umaszczenie, grzywa = OK, ale reszta... ech. Rozumiem, że jako przeciętny kucyk, bez tych wszystkich bajerów prezentowałaby się zbyt normalnie. Mimo to wystarczyłby same słuchawki podpięte do jakiegoś ponyPoda. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja o wiele bardziej lubię Octavię, dlaczego? Hmm... Po pierwsze od czasu, do czasu (zazwyczaj w soboty) słucham muzyki klasycznej lub/i kiedy mam czas. Po drugie, jestem z charakteru jej przeciwieństwem, to lubię słuchać jak pięknie gra na wiolonczeli. Po trzecie, za jej wygląd. Odcienie szarości, które tak ze sobą współgrają. Ja lubię ja za to, ale niewiem jak inni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Kiedyś wolałem bardziej Vinyl, bo design, muzyka klubowa i wyluzowana osobowość w porównaniu do Octavii, z której kreowano nie tyle, co wielbicielkę muzyki klasycznej, co stereotypową wielbicielkę tej muzyki, czyli cholernie poważną i nudną osobę. 

 

Ostatecznie role się odwróciły i wolę bardziej Octavię (której na szczęście w serialu nie wstawiano więcej, bo coś czuję, że gdyby i te zachcianki fandomu zaczęto spełniać, to spieprzono by Octavię), bo w porównaniu do fandomowej Vinyl jest bardziej ogarnięta i co najważniejsze... Vinyl niestety została wręcz przywiercona przez fandom do muzyki dubstepowej i innych wiertar, których akurat nie znoszę. Ja wiem, że niby dubstep i inne wiertary to dzisiejsze normy w muzyce klubowej, ale jest jeszcze pop, dance, trance... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej podoba się Octavia i to kategorycznie. 

Jest piękna. Zna klasę. Gra muzykę klasyczną, którą bardzo wysoko sobie cenię. Często nawet bardziej niż utwory ze słowami (chyba, że to chórek w tle w muzyce klasycznej, ale chyba rozumiecie co mam na myśli). Kolejna sprawa to jej spokojny i elegancki styl bycia. Zna klasę~ No i instrumenty strunowe, ahh~ Coś wspaniałego~ 

A Vinyl? Dupstep, techno, remixy itp. to ta część muzyki, która dla mnie muzyką nie jest, a zwykłym waleniem po uszach. Bleh. Do tego sama Vinyl średnio mi się podoba. Jedynie z wyglądu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan

Chyba jestem jedyną osobą, która ceni sobie na raz muzykę klasyczną i elektroniczną D: 

Co do postaci to chyba jednak wolę Octavie. Bo jest słodsza. Nie wiem jak inaczej miałabym je ocenić, skoro to tylko kucyki z tła :v Lubię clopy z nimi obiema :kappa: pewnie zaraz super obrońcy cnotkowatych bronies się na mnie rzucą D: i gramatyczni naziści, bo chyba coś źle napisałam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No cóż, przyszła pora żebym i ja się tu wypowiedziała.

*ekhem, ekhem*

 

Oficjalne stwierdzenie:

I Vinyl i Octavię lubię tak samo.

 

Eejjjj czemu ;-;

To nie fair.. Masz wybrać... I to właśnie mnie masz wybrać '^'

 

Nie Vinyl, nie tym razem xD

Czemu pytacie?

Odpowiedź jest prosta. Z nimi obiema mam coś wspólnego. Chodzę do szkoły muzycznej i uwielbiam słuchać muzyki klasycznej, lubię jednak również muzykę elektroniczną i ogólnie współczesną (wolę rock i czasem metal ale nie mówcie Vinyl x"D)

Gdy dostałam ten dział, musiałam wybrać którą z klaczy będę opiekunem. No i padło na Vinyl. 

Czemu?

Szczerze to nie mam pojęcia xD

Po prostu jakoś tak, pasuje mi opieka nad nią i w ogóle. 

Ale gdyby to tak podsumować to mam w sobie trochę z Vinyl i trochę z Tavi~

 

Nie nazywaj mnie tak...

 

Tak, tak Tavi~ Znaczy się o wielka Octavio :33

 

Tak lepiej.

 

Więc, więc, więc sami widzicie, właśnie tak to wygląda~

Edytowano przez Szeregowa WWhite Fox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...