Skocz do zawartości

Legenda o ciemnej stronie księżyca [Oneshot][Random]


Recommended Posts

A że ja miałem już okazję to czytać wcześniej, to teraz sobie przypomniałem :D

Trzeba przyznać, bardzo ciekawa komedyjka, z dosyć śmiesznym nawiązaniem - świetnie wykorzystany popularny motyw :lol: Krótkie, luźne, randomowe - jeśli ktoś ma wolną chwilę to bardzo polecam :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie licząc tego, że nie stawiasz przecinków przy zwrotach bezpośrednich ani wtrąceniach (zwłaszcza przy piórwa), to reszta jest w porządku... powiedzmy. Szkoda jednak, że nie mogę niczego pozytywnego o tym opowiadaniu powiedzieć - nie zdążyłeś zbudować klimatu, a już go zniszczyłeś. Nawet nie dałeś mi szansy nacieszyć się scenerią, obeznać w sytuacji ani tym bardziej poznać (rzekomo znanych) głównych bohaterów opowiadania. Kombinowanie było całkiem w porządku, chociaż smuci mnie, że w 90% takich opowiadań trzeba rzucać alkoholem na lewo i prawo. Przynajmniej opowiadanie sprawdza się jako random.

 

Pozdrawiam

 

PS. Księżyc to nie planeta.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Zacznę tak: prosty człowiek jestem, na wczesnym etapie rozwoju (faktów nie powinno się ukrywać). Wyrafinowanego gustu nie mam. Czasem lubię poczytać coś mroczniejszego, mocnego, a czasem coś prostego i śmiesznego. (Czy ja walnąłem sobie autobiografię? Oj, zaczynam się robić coraz bardziej próżny. Zły znak.)

Ten fik należy do tej drugiej kategorii. Jeśli nie ma się ochoty na szukanie jakiś wyrafinowanych żarcików, a jedynie na dużą dawkę prostego humoru na wyluzowanie, to to jest to, czego się szuka. Prosty, nie za długi, niby trochę ordynarny [w tym momencie zacząłem się zastanawiać, co ja właściwie napisałem], pełen żartów (choć słowo ,,nawiązania" brzmi chyba lepiej) dla większości pewnie znany (choć może już lekko przestarzałych).

Idealny na poprawę paskudnego humoru. Warto się zapoznać, naprawdę.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Nasz fandomowy lektor odkurzył nieco ten fik, o istnieniu którego zapomniałem nawet ja: :D

Spoiler

 

 

PS

Sam już dawno zapomniałem jaki zryty jest ten fik, a lektorat miśka w mojej opinii jest lepszy od oryginału :badass:

 

Edytowano przez Bester
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Pora na komentarz.

 

Fik jest warsztatowo dobry... i tyle w zasadzie mogę powiedzieć. Humor w tym fanfiku nie jest za bardzo w moim typie, niemniej jednak poleciłbym samemu przeczytać, może ktoś inny akurat uśmieje się do rozpuku... 

 

Większych uchybień nie zauważyłem, fanfik trzyma poziom.

 

Ocena: 7/10 :bester:

 

Pozdrawiam i czekam na kolejne dzieła.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...