Skocz do zawartości

witam wszystkich


PonDrop

Recommended Posts

:kuph::lunahug2: Witam wszystkich mam na imie Piotr wiem wiem brzmi to jak zdepnięty pomidor.Mieszkam w Drezdenku razem Maxfull mam 17 lat tworze muzykę elektroniczną z Mck jeżeli macie jakies pytania pytajcie XD.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh

img-2251670-1-HdRFiin.gif

Witaj na forum!

Parę, prostych pytań:

1. Change'a (miasto Changeling'ów/Podmieńców) czy Imperium Sombrastyczne (znane również jako Sombraland) (pod władzą Sombry)?

2. Czemu wybrałeś Change'e... Znaczy, czemu tak wybrałeś? :rainderp:

3. Jak sądzisz, ilę tu wytrzymasz?

4. Hug?

5. E=

Edytowano przez Timber Dębowa Tarcza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :pinkie: , baw się dobrze łap :muffin: na start. :portalface:



Zadam ci parę standardowych pytań:
- Lubisz Pinkie Pie?

- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?

- Fanart/fanfic?

 

PS:Jeśli nie wiesz jak zacząć swoją przygodę na naszym forum to zapraszam do quizu Pinkie Pie :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam

tumblr_myjmchKTu11t8ohcno5_500.gif

Ulubiona muzyka?

Ulubiony kucyk?

Ulubione zwierze?

A jak odpowiesz to leć zwiedzać forum.

tumblr_inline_mwa7sgenmv1rbfw7l.gif

wiec moja ulubiona muzyka to rock i  tez muzykę klubową  :vinylspin: .Mój kucyk to Luna , kocham egzotyczne zwierzęta a zwłaszcza węże 

Witaj na forum i baw się dobrze!  Na początek kilka pytań ^^ :

1. Lubisz deathcore? 

2. Lubisz anime?

3. Co nakłoniło Cię do obejrzenia MLP?

4. Grasz w jakieś gry komputerowe? Jak tak to w jakie?

1.Niestety nie lubię 2. nie przepadam 3. Przyznam się że z jednej strony był to przypadek a z drugiej ciekawość.Gdy odpaliłem pierwszy odcinek po 5 minutach wyłączyłem,ale było coś w tym że szybko do tego wróciłem                                                                                                                                                                                                               4.tak gram w gry a zwłaszcza w quake      

 

Witaj i baw się dobrze               :brohoof: 

Kilka pytań:

-Jaka jest Twoja ulubiona gra?

-Lubisz parodie filmowe (te stare)?

-Masz ulubioną książkę? Jak tak to jaką?

 

1.quake                                                                                                                                                                                                                                                                     2.Lubię oglądać ale niekonieczne stare                                                                                                                                                                                                                    3.Mam parę ulubionych książek zwłaszcza autorstwa Dean R.Koontz - Złe miejsce gorąco polecam 

Heh

img-2251670-1-HdRFiin.gif

Witaj na forum!

Parę, prostych pytań:

1. Change'a (miasto Changeling'ów/Podmieńców) czy Imperium Sombrastyczne (znane również jako Sombraland) (pod władzą Sombry)?

2. Czemu wybrałeś Change'e... Znaczy, czemu tak wybrałeś? :rainderp:

3. Jak sądzisz, ilę tu wytrzymasz?

4. Hug?

5. E=

1. Trudno wybrać to i to  :sombra2:  :chrysalis:                                                                                                                                                                                                                    2.XD                                                                                                                                                                                                                                                                         3.Bardzo długo wole takie osoby niż być kibolem                                                                                                                                                                                                      4. :lunahug:                                                                                                                                                                                                                                                                   5. E=mc2

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...