Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość Sayonara

Witam. Kilka miesięcy temu znalazłem muzykę artysty o pseudonimie Psychedelic Brony. Specjalizował się on w muzyce z gatunku rocka psychodelicznego, okazjonalnie tworzył jazz i dubstep. W pierwszej połowie zeszłego roku opuścił fandom z powodów osobistych i słuch o nim zaginął. Od kilku tygodni próbuję zebrać jego muzykę w jednym miejscu, więc stworzyłem na YouTube playlistę o nazwie ''Psychedelic Brony Music'' zawierającą około 30 utworów tego artysty. Nie jest to cała jego twórczość, jednak w internecie jest niemal niemożliwe znalezienie jakichkolwiek innych utworów. Byłbym bardzo wdzięczny, jeśli ktoś posiadający jakiś utwór Psychedelic'a wrzucił go na YouTube lub chociażby MediaFire i mnie o tym poinformował. Poniżej zamieszczam listę utworów, których nie zdołałem znaleźć (być może wyżej wymieniony muzyk stworzył coś jeszcze, jednak nie znalazłem na ten temat żadnych informacji):
-BEYOND HER GARDEN ACAPELLA DUET
-Just Tell the DJ
-Kebab, We War You!
-Row Row Row Your Boat
-Moonstruck Is Best Pony
-Rainbow Sherbert
-Sunshine Of Your Crusading
-House For Everypony
-You Know That You're Popular
-I'm Glad You Missed Me
-Snortle at the Jazzy
-Yesterhays

 

Byłbym też wdzięczny, jeśli ktoś znalazłby cover arty utworu 'Parasprite Polka (ft. BobkerYa) (Psychesprite Mix)'

 

Playlista z muzyką Psychedelic Brony'ego:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLLBrFtEmv7ZBpvFOui9SB_slx-Uj57EoP&feature=mh_lolz

Z góry dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam.

 

EDIT 1: Po długim przeszukiwaniu internetu znalazłem utwór ''So Many Wonders (Bernafidook mix)''. Nawet nie macie pojęcia, jak bardzo szczęśliwy jestem w tej chwili. Utwór wykreślam z listy poszukiwanych utworów.

EDIT 2: Z listy wykreślam też utwór 'Nightmare Fireblaze's Flim Flam Experience (Ft. F3nning)'.

Edytowano przez 4Bass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...