Skocz do zawartości

I Kaliski Ponymeet


Mela

Recommended Posts

Cytując zaproszenie z facebooka:

Fandom, który przed długi czas nie istniał lub istniał w formie karłowatej ma zaszczyt zaprosić na pierwszy oficjalny ponymeet. Gwarantujemy świetną zabawę, solidne towarzystwo i kompletny brak doświadczenia organizatorów, co sprawi, że będziecie mogli się poczuć jak na pierwszych ponymeetach w początkach fandomu.
Brohoof! /)

 

https://www.facebook.com/events/264285787094689/?ref=3&ref_newsfeed_story_type=regular

 

W każdym razie zapraszamy serdecznie!

Kalisz

28 czerwca 2014

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widziałem zainteresowanie tematem ze strony fandomu Trzech Miast. Szczerze mówiąc to spodziewałem się większego odzewu ze stron Poznań/Wrocław/Łódź, ale po grupie, która robiła nawet inwazję na Rzeszów można spodziewać się wszystkiego.

Stamtąd to już wyprawa, organizacja transportu, najprawdopodobniej bazy noclegowej. W razie czego służę pomocą/informacją.

:v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że mam zarąbisty dojazd pociągowy z mojej wiochy mojego miasta do Kalisza.

 

Jeśli nic mi nie wypadnie, to może wpadnę, bo jestem ciekawy, a w Kaliszu jeszcze w życiu nie byłem  :aj5:

Sieradzz ? Czy zduńska ? Bo tak się pytam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do noclegu, dzisiaj rozmawiałem z kolegą, co prawda niezrzeszony, ale przychylnie nastawiony do fandomu. 

Ma wolne mieszkanie, w którym będzie można zorganizować nocleg. Raczej będzie w tym czasie z nami w Kaliszu, ale jeśli nie to jeszcze się będzie kombinować.

W każdym razie miejscówka już jest. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...