Skocz do zawartości

Jakiego kucyka chciałbyś spotkać w dowolnej chwili ?


Recommended Posts

  • 5 weeks later...

Oczywiście, że Mrocznego Pana Ciemności, Króla Sombrę.

Dużo byśmy obgadali, dostali się do Equestrii i ją podbili... z moją ponyfikacją oczywiście.

Ale i tak, nie wiedząc, co robić, hugnęłabym go na śmierć :v

Potem bawiłabym się jego piękną grzywą, zobaczyć, jak faluje w rzeczywistości.

Aw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej... pinkamena razem z jej szalonym spojrzeniem i psychopatycznym uśmiechem, umazana we krwi, przynajmniej teraz bym się z nią dogadał i ruszył na całonocne łowy w świetle księżyca... to by było coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym spotkać Twilight Sparkle :twilight2:, natomiast cały dostępny czas poświęciłbym na wymianę poglądów i dyskusję; może udałoby się jakieś książki pożyczyć, wtedy musiałaby jeszcze raz się pokazać, by je odzyskać :D
A poza tym, to byłaby prawdopodobnie jedna z najciekawszych konwersacji w moim życiu :giggle:

Edytowano przez Arkane Whisper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym wybrać pomiędzy dwoma drogami:

1. Królową Podmieńców- dlaczego? Urżnąłbym jej łep srebrnym mieczem, przez co zostałbym bohaterem Equestrii i Zabójcą Potworów, dwa marzenia w jednym.

2. Spotkałbym się z Królową Nocy i spędziłbym z nią dany mi czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie jestem pewna z którym kucem chciałabym spędzić te miłe chwile. Skoro ze znajomymi się nudzę to tym bardziej będę się nudziła z postacią która mnie nie zna, bo będzie ciężko o wspólny temat. Bo skoro to jest ten jeden jedyny raz to chcę to spożytkować jak najlepiej. Ale z drugiej strony, autor tematu nie zdefiniował jak długo ma trwać ten jeden raz, to równie dobrze mogłabym spędzić z kucem 2 minuty, jak i również całą wieczność.

 

Gdybym musiała wybrać to bym wybrała Zecorę lub Twilight.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojeju! Jest tyle wyborów!  :twiblush2:

No cóż...

Może podam najpierw parę z którymi bym chciała się spotkać, a później bym wybrała jednego. Tak, to chyba będzie dobry pomysł :fluttershy5:

To tak:

  1. Księżniczka Luna - Nikt nigdy nie doceniał jej nocy. Dla mnie noc jest ulubioną porą. Chętnie przysiadłabym z nią na jakiejś łące z teleskopem i podziwiała gwiazdozbiory, które stworzyła. Jak i przy okazji podjadała Księżycowe Ciasteczka :wrWgR:
  2. Fluttershy - Jest bardzo podobna w charakterze do mnie. Poza tym jest idealna na przyjaciółkę. Często lubię spokojnie spędzać czas i... lubię opiekować się zwierzątkami, więc mogłabym jej pomóc trochę, przy czym trochę porozmawiać w miłej atmosferze.
  3. Doctor Whooves - Z jednej strony ma trochę inny charakter ode mnie, ale myślę, że i to by mi na złe nie wyszło. W końcu potrafi mieć znakomitę pomysły na spędzanie czasu i uwielbia podróżować.
  4. Trixie - Uważam, że jakby ją lepiej poznać okazałoby się, że wcale nie jest taką złą osóbką. W sumie nigdy tak naprawdę nie była zła. Prawdopodobnie potrzebuje po prostu przyjaciółki, która by jej poświęcała uwagę, wspierała i doceniała to co robi.

Hmm... No, nie powiem...wybór jest dość trudny. Ale mam w sobie od zawsze dość duży potencjał do pomagania i... chyba najbardziej by mi zależało by zobaczyć na twarzy Trixie częściej szczery uśmiech i więcej jej prawdziwych kolorów :fluttershy5:

A więc moi wyborem jest -------->>>>  :trixie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...