Skocz do zawartości

Jakiego kucyka chciałbyś spotkać w dowolnej chwili ?


Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 8 months later...
  • 4 months later...

Napewno Rainbow dash, mam z nią wiele wspólnych cech można by razem pogadać o książkach albo pościgać się na stoku lub drodze, choć nawet moja strzała beskidów z nalepionym znaczkiem RD jest wciąż 20% wolniejsza.

A jak nie Rainbow to Blackjack napiłbym się z nią czegoś mocniejszego po czym postrzelał z shotguna do puszek albo hejterów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Gość Kuba Marcinkowski

Ja bardzo chciałbym zobaczyć Rainbow Dash, Daring Do, Lune, Cadence, Twilight, Lyrę, Rarity i oczywiście Spitfire w akademii Wonderbolts. Pierwszego kucyka jakiego chciałbym zobaczyć jest Rainbow Dash bo chciałbym żeby nauczyła mnie wszystkich sztuczek jakie zna i zeby mnie ich nauczyła także Sonic Rainbow ( ponaddzwiękowe bum) . Chciałbym też pożyczyć wszystkie książki o Dzielnej Do. 2 Drugi kucyk to Dzielna Do chciałbym mieć z nią jakaś przygodę i dała mi swój autograf i mieć z nią zdjęcie. Trzeci kucyk to Luna, ale tylko we śnie żeby broniła mnie przed złymi nami. Na żywo też mógłbym ją zobaczyć i nie wiem dlaczego tak mało osób ją lubi przecież Luna jest teraz dobra więc nie ma co się jej bać.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kuba Marcinkowski

Cadence jest też w porządku ładna dobra i ma dar rozpowszechniania miłości, a jeśli chodzi o Twilight to chcę żeby mnie nauczyła czaru teleportowania się z miejsca na miejsce i tę barierę przeciw ochronną i przenoszenia rzeczy za pomocą magii. Uważam, że Lyra też jest super dobrze, że ma taką dobrą przyjaciółkę jak Bon Bon. Jestem naprawdę ciekawy czy ona potrafi siedzieć na krześle tak jak czlowiek, chciałbym to zobaczyć :-D :-D :-D

Rarity jest bardzo piękna chyba najpiękniejsza w całej Equestrii. Jeszcze została Spitfire co o niej mógłbym powiedzieć hymm. Uważam że jeżeli jest kapitanem to i tak nie powinna być taka wybuchowa wobec kadetów. A tak może by mnie Spitfire przyjęła do swojej Akademii Wonderbolts. To chyba na tyle co ja chciałem powiedzieć.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...