Skocz do zawartości

Warthunder (tylko Ground Forces)


Vortex

Recommended Posts

Witam! Postanowiłem założyć temat poświęcony grze Warthunder a dla ścisłości jej najnowszej aktualizacji wprowadzającej wojska naziemne. Jakie macie odczucia względem tej gry? Jaką rokujecie jej przyszłość? Może macie propozycje utworzenia Equestriańskiego batalionu jak W World of Tanks. 

Moim zdaniem gra po prostu wymiata! Pomimo iż jest to wersja beta to absolutnie miażdży karykaturę jazdy czołgiem od Wargaming. Począwszy od udźwiękowienia, przez grafikę aż w końcu po miodny model jazdy, fizykę. Ale po kolei.
Dźwięk: Ujmę to tak... słychać nawet ruchy wajchami sterowania, a dźwięki silnika, gąsienic i wystrzałów doprowadzają uszy do stanu miłosnego uniesienia.
Grafika: Pomimo, że mam ustawiony widok z 3 osoby mam wrażenie, że jestem w tym czołgu razem z moją załogą. Modele są dokładnie zrobione i prezentują się znacznie lepiej niż klocki ot WoT nawet te (HD z 9.0)
Fizyka: Czołgi kołyszą się od wystrzału, od oberwania pociskiem, zawieszenie chodzi jak powinno i czołg jeździ jak czołg a nie jak bolid F1 na gąsienicach. Czasem zdarza się że jakiś czołg wyleci w powietrze na jakimś kamieniu, ale w porównaniu z latającymi i spadającymi z nieba czołgami WoT wygląda to dość realnie.

Podsumowując. Mapy DUŻE, czołgi ŁADNE, nie czuć dominacji ruskich modeli, grywalność MIODNA! Zakochałem się i konto w WoT chyba odstawię do lamusa.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W WoTa nie grałem ( i mając WT nie zamierzam :P ) więc nie mam dokładnego porównania, ale też mam bardzo pozytywne odczucia. Co prawda nadal widać że to dopiero wczesna beta (mała ilość map, sporadyczne bugi i problemy z fizyką) ale potwierdzam, że gra się super. Jadąc czołgiem naprawdę ma się wrażenie, że jedzie się kilkudziesięcioma tonami stali. Podczas walki można łatwo zginąć nawet od jednego celnego strzału, zwłaszcza w bitwach realistycznych. Mam nadzieję że będą rozwijać tę część gry pod względem większego realizmu- więcej historycznych map, może drobne detale np. historyczne celowniki dział, a może nawet widok wnętrza czołgu jak w Red Orchestra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

W jednym słowie: UWIELBIAM.

 

Jazda czołgami nie dawała mi aż takiej zabawy. grałem w WoT ale po przejściu d WT czuję sporą różnicę i jestem kompletni zaskoczony, że to tylko beta. Jedyne czym mnie Wargaming może przyciągnąć to World of Warships. Ale zobaczymy co zapowiedzą twórcy Warthundera :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...