Skocz do zawartości

Cahan rysuje


Cahan

Recommended Posts

Ołówki, okazało się, że w domu mi zalega cały zestaw specjalnych ołówków do rysowania. I sobie w czwartek pomyślałam, że grzechem byłoby ich nie wykorzystać, do kartki i uczyć się obsługiwać te cosie.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa praca!
Choć mą szczególną uwagę zwróciły pióra skrzydeł, głównie w dolnych partiach. Z dwóch stron nie pokrywają się one wielkościowo.
Tonalnie dzieło podchodzi pod postarzany papier kredowy, co daje efekt bardzo wartościowego rysunku ^^
Warto by było się pobawić z mocniejszym, cyfrowym postarzaniem takiego obrazu, łącznie z kartką ;)
pozdrowionko!

Edytowano przez Pisklakozaur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam też w miarę dobre światło.
 
Teraz świeżutka Celestia, niestety nic nie widać, przy mojej lampce, więc wyszło, jak wyszło...
 


princess_celestia_by_cahandariella-d7lfd

Edytowano przez Spring Apricot
Obrazek do spoilera.
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co masz talent. Ta księżniczka Celestia jest epicka. :celgiggle:  Sam chciałbym tak umieć rysować. :pinkie:

A co do fotek tez znam ten bul tylko że u mnie jest odwrotnie rysunki mi za jasne wychodzą.

 

Ogólnie bardzo mi się podają , no i cóż tu dużo mówić ,z niecierpliwością czekam na następne twoje prace. :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, jak ty to robisz, że nie rozmazujesz ręką ołówka? U mnie zwykle cała kartka popaprana jest ciemniejszymi odciskami palców/zamazami z ołówka. :ming:

Rysunek jak zwykle świetny, chociaż przerażają mnie trochę jej oczy, są jak na mój gust zbyt duże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Kolejny fajny rysunek i co najważniejsze prawidłowo wykonany zarówno pod względem estetycznym

(widzę miękki ołówek H3-H4? i prawie zero rozmazania cop nie jest  łatwe) jak i anatomicznym. :RPHVO:

Podsumując rysunek bardzo mi się podoba i czekam na kolejne twoje prace. :rarityexcited:

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazki są świetne, bardzo mi się podobają. Mam tylko 1 małe zastrzeżenie do rysunku:
 

 

 


princess_celestia_by_cahandariella-d7lfd

Ona lecie w górę? Czy grzywa nie powinna być skierowana ku dołowi?

Edytowano przez Spring Apricot
Obrazek do spoilera.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz czas na kolejny bazgroł. Pewnie później podmienię, bo zdjęcie do zadu wyszło, bo ciemno dzisiaj. A że było trochę twardszych ołówków, to cieni dobrze nie widać.
 
EDIT: Nowa, lepsza wersja:

night_shadow_in_armor_2_by_cahandariella



 Tak zbugowanego forum jak mlp polska, to jeszcze nie było.

Edytowano przez Spring Apricot
Obrazek do spoilera.
  • +1 1
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...