Skocz do zawartości

Cahan rysuje


Cahan

Recommended Posts

Ołówek daje większe możliwości, ale raz na jakiś czas potrzebuję urozmaicenia.

A dziś niekucowo. Jedna praca będąca połączeniem kredek i ołówka, i jedna ołówkowa.


keirwenien_colorful_by_cahandariella-d7w

hualong_pencil_by_cahandariella-d7wvghy.


Niestety przy smoczusiu aparat zwariował zupełnie i nie chciał za cholerę złapać ostrości, więc na razie wygląda to tak sobie. Spróbuję jutro zrobić lepsze zdjęcie.

Edytowano przez Spring Apricot
Obrazek do spoilera.
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Celestia ma nieco przydługi, spłaszczony pysk - przypomina wręcz kaczy dziób.

Zebra wyszła bardzo ładnie, podoba mi się zwłaszcza jej pyszczek - ta czarna łatka nadaje jej łagodnego, wręcz niewinnego wyglądu.

Chrysalis przydałby się dłuższy róg i mocniej zarysowane skrzydła - w jednym miejscu lekko zanikają, choć może to być artefakt zdjęcia/skanu.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dzięki wielkie za opinię.

Akurat długi pysk Celestii to zabieg specjalny, a Chrysia... No cóż... Kartka się pomięła, a zdjęcie też nie najlepsze.

Wrzucam kolejną pracę:


chrysalis_face_by_cahandariella-d83e8y2.

Edytowano przez Spring Apricot
Obrazek do spoilera.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oksymoron dziękuję za opinię :). A gałki oczne to jedna z moich bolączek, niestety. Albo wyjdą krzywe, albo zły ołówek wezmę na kontur... Ale pasmo jest imho urocze. Nowa praca:

dragon_by_cahandariella-d842rp4.jpg

Edytowano przez Spring Apricot
Umieszczenie obrazka w taku img.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Fajne, ładnie rysujesz. Choć powiem szczerze, wolę szkice od "pokolorowanych", ale ogólnie rysunki super. Moim zdaniem mogłabyś rysować sceny z np. gier lub książek, np. Smocze dziecię( ze Skyrim'a) walczące ze smokiem, albo coś w tym stylu. To taka droba sugestia z mojej strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dayan - powiem tak. Ja to wprowadziłam, bo nie mam czasu za bardzo rysiać nawet dla siebie. Kiedyś trzaskałam requesty na lekcjach, a teraz uczę się, piszę bądź mam ćwiczenia. MLK? Raczej mnie na nim nie będzie. W wakacje trwa sezon larpowy  :fluttershy4:. No i liczę się z tym, że będę miała poprawki. Dziś postanowiłam dokończyć parę szkiców i tyle - a mam ich jeszcze sporo, czas wypełniać.

 

Może kiedyś Ci Dayana Daya narysuję. Jak będzie mi się akurat chciało, będę miała czas i siły. Rysowanie bez weny nie ma sensu. A ja wzięłam nieco za dużo na siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Burning... Szkic mogę załatwić, ale i tak pewnie będę to kolorować, bo nie lubię zostawiać niedokończonych rzeczy. I nie wiem też jak z kolorowaniem by Ci to wyszło, bo ja to robię kredkami i tuszem. A zdjęcia robione tosterem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...