Skocz do zawartości

Cahan rysuje


Cahan

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

No no Cahaniełe piękne rysuneczki ^^ Zwłaszcza drugi mi się podoba. Wspaniałe wykonanie co do anatomii i całej prezentacji. tylko te smocze skrzydełka jakoś tak... Te membrany zbyt płaskie mi się wydają i odrobinka głębi by im dała naturalności, ale tak to wszystko inne kocham :D 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Moim zdaniem, kiedy rysujesz ciało z profilu to skrzydła powinny iść w górę, nie na boki. Ale chyba wiem jaki efekt chciałaś uzyskać.
A na refce powinnaś zamalować kolorem kwadrat, kółko. Bo taki artystyczny "próbnik" sprawdza się tylko w digitalu, gdzie masz pewność, że ten sam odcień koloru będzie na całej "plamie" koloru.
I w sumie też taki mały błąd: na refce jest "Eye" przy czym każdy kucyk (no chyba, że jakiś cyklop czy inna kreatura) ma dwa. Nawet jeżeli na obrazku widać jedno, to i tak wpisuje  się "Eyes" xd
Co do samych rysu - są ładne, anatomicznie w porządku. Na upartego może ciut zbyt szczupłe nogi.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Szanowna Pani bo tu nie ma co komentować! z reguły komentarze są po to aby siędowartościować wytykając błędy innych.

Ostatnie prace jakoś ni mnie grzeją ni ziębią. widać że masz talent i warsztat. ale kurcze brakuje mi dawnej twojej twórczości (wszelakiej)

Z poszanowaniem, Szanownej Pani

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałam w łapie węgla poza kuźnią :rdblink: 

A ołówek bardzo lubię, ale ta technika zajmuje więcej czasu no i rzadziej dostaję na nią zlecenia. Mimo wszystko trzaskam głównie komisze - czasu brak.

A fiki też bym chętnie popisała, ale ten luksus to dopiero po sesji. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacne maziaje, z najnowszych prac najbardziej do gustu przypadła mi zebra z pentagramem (zapewne satanistka! :evilshy:). Celestia też się dobrze prezentuje, wyszła tak dostojnie jak na księżniczkę przystało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...