Skocz do zawartości

Cahan rysuje


Cahan

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
Dnia 17.02.2018 o 06:29, Cahan napisał:

Tym razem mam dla Was Rarity oraz mini komiks.

Rarity

Komiks

Strasznie mi się podoba sposób w jaki przedstawiasz postacie, niby nic nadzwyczajnego ale jednak to ma coś w sobie takiego co nie pozwala oderwać od tych prac wzroku i by się chciało oglądać więcej i więcej :)<3

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Powiem szczerze, że moje rysunki w ogóle mi się nie podobają... Autor rysunku jest sam dla siebie najgorszym krytykiem, ale dzięki temu dążymy do osiągnięcia jeszcze lepszego poziomu. 

Twoje rysunki mają poziom, ale widać, że dążysz do perfekcji, co jest na plus. Niektóre pomysły są świetne a wykonanie jeszcze lepsze. 

Pozostaje mi tylko życzyć połamanego ołówka :crazytwi2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dnia 6.07.2018 o 11:40, Victoria Luna napisał:

Powiem szczerze, że moje rysunki w ogóle mi się nie podobają... Autor rysunku jest sam dla siebie najgorszym krytykiem, ale dzięki temu dążymy do osiągnięcia jeszcze lepszego poziomu. 

Twoje rysunki mają poziom, ale widać, że dążysz do perfekcji, co jest na plus. Niektóre pomysły są świetne a wykonanie jeszcze lepsze. 

Pozostaje mi tylko życzyć połamanego ołówka :crazytwi2:

 
Moim zdaniem lepiej z czasem polubić swoje prace, bo w pewnym momencie to "nielubienie" bardziej hamuje rozwój, niż go napędza.
Trzeba znaleźć choć jedną rzecz, którą lubi się w swoich rysunkach i zrobić z tego atut. Zresztą, Cahan rysuje na tyle dobrze i długo, że na pewno o tym wie ;P 
P.S Czekam na więcej! 

Edytowano przez Moonlight
interpunkcja to twardy kawałek chleba
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Nie, to już po samouczku. Ale większość z nich może zabić niskopoziomową postać na hita, góra dwa, co nie jest niczym dziwnym jak na przeciwników w serii. Generalnie w tej grze lepiej nie obrywać - należy robić uniki albo brać na tarczę. Chyba że ma się wylevelowaną witalność i jakąś dobrą zbroję, wtedy da się trochę przytankować, ale wciąż tak różowo nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...