Skocz do zawartości

Game Giveaway of the Day


Cipher 618

Recommended Posts

Game Giveaway of the Day to bardzo ciekawa inicjatywa. Kilka razy w miesiącu jakiś producent oddaje zupełnie za darmo, bez jakichkolwiek opłat, pełną wersję gry. Nie ma w niej Adware czy Spyware. 
 
Jest jeden haczyk. Zgodnie z nazwą "...of the day", grę należy pobrać i zainstalować w ciągu trwania promocji, czyli 24h.

 

Jeśli to zrobimy, jest nasza na zawsze. Jeśli się spóźnimy będziemy mogli pobrać tylko demo (i odblokować pełną wersję za opłatą).
 
Osobiście zaglądam tam codziennie, dlatego w razie czego będę umieszczał w pierwszym poście linki wraz datą rozpoczęcia promocji. 

 

### Lista gier ###
 

8 czerwca - 4 Elements Premium - polecam. Mam to na Steam. Znakomita gra z gatunku "niby proste, a wciąga". 

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ci, Triste! U mnie już się ściąga. Mam jedno pytanie: jak ściągnę taką grę z darmo, a później usunę, to nadal będę ją miała za darmo, czy później już będę musiała płacić, gdy będę chciała ściągnąć ponownie?

Taka mini recenzja- gra zabawna. Szuka się różnych rzeczy i pomaga wróżkom. Jak ktoś ma młodsze rodzeństwo to warto z nim zagrać. :)

Edytowano przez Frodo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie: jak ściągnę taką grę z darmo, a później usunę, to nadal będę ją miała za darmo, czy później już będę musiała płacić, gdy będę chciała ściągnąć ponownie?

Nie będziesz już mogła jej ściągnąć za darmo. Nawet jeśli zachowasz plik instalacyjny, nie będziesz mogła prawdopodobnie zainstalować gry, ponieważ przed instalacją jest sprawdzane czy promocja jeszcze trwa.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc u mnie napis z "checking game cośtam..." pojawia się na tak krótko, że nie wiem jak to jest. Wydaje mi się, że skoro pobraliśmy grę w trakcie trwania promocji, mamy instalator, to powinna być nasza na dobre. 

 

Jutro usunę grę i spróbuję zainstalować ją ponownie. W razie czego zmienię pierwszy post. 

 

Jedno jest pewne - nie można pobrać pełnej wersji po upływie promocji. Po jej upływie można pobrać tylko demo / trial. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Gra na dziś - Call of ...

Atlantis Premium. Chyba nie liczyliście na Call of Duty? :pinkiep:  To klasyczne "dopasuj 3 i więcej"

 

Pamiętajcie, musicie ją pobrać, zainstalować i uruchomić dziś! (czyli 22 czerwca). Jeśli to zrobicie będzie wasza na dobre. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...