Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam^^

Od niedawna zaczęłam rysować kucyki. Spoczątku mi nie wychodziły ale teraz mam nadzieję, że się poprawiłam. Rysuję je jakoś od stycznia (wcześniej też rysowałam ale było widać znaczą różnicę od rysunków które teraz robię). Bardzo prosiłabym o ocenianie moich prac. Chciałabym wiedzieć co w nich jeszcze muszę poprawić, a co zostawić. Proszę o prawdziwą ocenę i od razu piszę, że jestem jeszcze mała więc rysunki nie są wyśmienite. Oto pierwszy rysunek

 

rainbow_dash_by_paintie-d7leq1h.jpg

 

Przepraszam, że takie się zdjecie zrobiło ale skaner mi się trochę popsuł i muszę zaczekać aż go naprawią. Mam nadzieję, że się spodoba ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra...

W ogonie mniej światła. Nie patrzyłam na to z tej strony. Oko szczerze mówiąc wiem, że mi za bardzo nie wyszło jednak jestem zadowolona z tego rysunku. Więc bez dłuższych przeciągań nowy (stary) rysunek przedstawiający moją OC Paint jako księżniczkę. Oczywiście nią nie jest. Po prostu nudziło mi się więc zaczęłam coś rysować i mi takie oś wyszło. Rysowałam to tymi kredkami którymi znalazłam (a za dobrych nie znalazłam). Oraz proszę nie czepiać się cienia. Wiem, że jest totalnie beznadziejny i tym bardziej nie potrzebny. Proszę też nie czepiać się cieniowania. Nie chciało mi się wtedy rysować więc na szybko dokończyłam.

 

paint_like_a_princess_by_paintie-d7les4m

 

Znowu przepraszam za zdjęcie zrobione w taką stronę. Czekam na skaner.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe wykonanie, ale musisz włożyć jeszcze wiele pracy. Jeśli chcesz, aby grzywa i ogon wyglądały w miarę realistycznie, ćwicz rysowanie ich za pomocą pojedynczych kresek. Staraj się, aby różnice między kolorami przechodziły subtelnie, tak, aby nie przykuwały wzroku oglądającej obrazek osoby. Nie zaznaczaj konturów pracy, wyznacz je za pomocą lekkich kresek zrobionych ołówkiem, tak, aby po naszkicowaniu całego projektu były niewidoczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOOO!!!! To jest SWEETAŚNE !!! Jak u ciebie w domu byłam to mi tego nie pokazałaś...

Proszę o brak spamu (post który nic nie wnosi do tematu).

Rysujesz bardzo dobrze, musisz jedynie popracować nad oczami (najlepiej wyrób własny styl) i pyszczkiem. ^^

Skrzydło w pierwszym rysunku zbyt kwadratowe, zdecydowanie. ^^”

Timber.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o brak spamu (post który nic nie wnosi do tematu).

Rysujesz bardzo dobrze, musisz jedynie popracować nad oczami (najlepiej wyrób własny styl) i pyszczkiem. ^^

Skrzydło w pierwszym rysunku zbyt kwadratowe, zdecydowanie. ^^”

Timber.

Dzięki za rady ^^ Nad własnym stylem jeszcze pracuje. Niedługo wstawię nowe rysunki muszę tylko dokończyć.

Edytowano przez Lenka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...