Skocz do zawartości

Featherweight


Ryś Raindrops

Recommended Posts

Featherweight co prawda występuje tylko w jednym odcinku, ale wydaje mi się że jest oryginalną postacią. Do tego jest sporo artów z nim. Jest dość uroczy... na swój sposób. :lunathink:

Pojawia się w odcinku Ponyville Confidential (Sekrety Ponyville). Na początku odcinka  dostaje znaczek przed CMC. Potem jest fotografem w gazecie Źrebięce Lata, później został jej redaktorem naczelnym.

W Polskiej wersji na początku odcinka została pomylona jego płeć, Sweetie Belle wtedy mówi: ,,Widziałyście? Featherwhite doczekała się znaczka!". Jego CM to białe piórko.

Dużo szukałam, ale nie znalazłam jego tematu. Więc jeżeli taki istnieje, to bardzo przepraszam.

 

Kilka artów:

 

FsgkQ9W.png

 

OYL5CYB.png

 

ASCDUZP.png

 

Co o nim sądzicie? :celgiggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ta postać bardzo się podoba. Ma swój desing i (niestety niewykorzystany) potencjał. Fotografia, fotografia.

Szczerze mówiąc, rzadko widuję postacie o tak oryginalnym fotografia, fotografia  wyglądzie. Grzywa, którą rozpoczyna zwichrzona "czupryna", smukła sylwetka i wystające ząbki. Jedyne co jest tu mniej oryginalne, to kolory. Fotografia fotografia.

 

Fotografia, fotografia, fotografia, fotografia. I lubi fotografię!  :lie:

 

mlp-art-my-little-pony-%D1%84%D1%8D%D0%B

Przepraszam, pięćdziesiąt procent artów jest jakimś shippingiem.

 

1371361784490.jpg

 

:NjdaT:

featherweight_by_raikoh14-d4vd2zu.png

Fotografia, fotografia!

Edytowano przez Timber Dębowa Tarcza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 8 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...